Alpha bank bonus

D

Delmem38110

Guest
Τι συναλλαγή ήταν; top up;
φορτίζω μέσω αππλ πεϊ για ευκολία και μου εμφανίζει ότι παραπάνω συν τη λέξη ίντερνετ και φυσικά ότι η συναλλαγή έγινε μέσω αππλε πεϊ.
αλλά δεν έχει καμία διαφορά πιστεύω. έκανα μόλις μια μικρή φόρτιση με κανονική διαδικασία με κάρτα θα δω τι θα βγάλει και πόσους πόντους θα περάσει και θα ενημερώσω και με αυτό τον τρόπο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Πηρα τα μιλια του Κωτσου απο τα pc. Μαλιστα ο 2ος υπολογιστης αγοραστηκε μισοτιμης με εκπτωτικο voucher, αλλα μου εδωσε τα bonus της αρχικης τιμης ×50, κατι που δεν περιμενα.
Μας δινει η Καντηλαναφτρα voucher 200 ευρω για αγορα υπολογιστη για να κανουμε τηλεκπαιδευση 1,5 χρονο αφου την αρχισαμε. Αργησες, κυρα μου. Τωρα πρεπει να παρω κι αλλον? Για να δουμε αν θα βαλει ο Κωτσος δολωμα για να παρει το μεριδιο της αγορας (μιλαμε για εκατονταδες χιλιαδες εκπαιδευτικους)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Μας δινει η Καντηλαναφτρα voucher 200 ευρω για αγορα υπολογιστη για να κανουμε τηλεκπαιδευση 1,5 χρονο αφου την αρχισαμε. Αργησες, κυρα μου. Τωρα πρεπει να παρω κι αλλον? Για να δουμε αν θα βαλει ο Κωτσος δολωμα για να παρει το μεριδιο της αγορας (μιλαμε για εκατονταδες χιλιαδες εκπαιδευτικους)
παντα σε συμπαθουσα! Αλλα τωρα με το "καντηλαναφτρα" εγραψες!!! κοιτα, αν μπορεις να ενωσεις 2 200αρια εχει καλως , αλλιως παιρνεις ή μια καλη οθονη, ή ενα καλο tower!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
παντα σε συμπαθουσα! Αλλα τωρα με το "καντηλαναφτρα" εγραψες!!! κοιτα, αν μπορεις να ενωσεις 2 200αρια εχει καλως , αλλιως παιρνεις ή μια καλη οθονη, ή ενα καλο tower!
Ολες οι σκεψεις οδηγουν σε κατι τετοιο με 200 ευρω.

1643407419314.png
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Μας δινει η Καντηλαναφτρα voucher 200 ευρω για αγορα υπολογιστη για να κανουμε τηλεκπαιδευση 1,5 χρονο αφου την αρχισαμε. Αργησες, κυρα μου. Τωρα πρεπει να παρω κι αλλον? Για να δουμε αν θα βαλει ο Κωτσος δολωμα για να παρει το μεριδιο της αγορας (μιλαμε για εκατονταδες χιλιαδες εκπαιδευτικους)
Κάτσε πρώτα να μας τα δώσει...!! Εγώ δεν το δένω και κόμπο. Έκλαψα με το <<καντηλαναφτρα>>.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Εγώ πάλι κάνω topup τη Revo από δυό καρτες της alpha (πότε με τη μία και πότε με την άλλη). Στη μία μου δίνει πόντους κανονικά, και στην άλλη όχι. Δε θα το ψάξω όμως γιατί μάλλον θα καταλήξω στο μηδέν κι από τις δυο...
 
D

Delmem38110

Guest
μέχρι τώρα έπαιρνα πάντα τους πόντους
τελευταία πήρα από ρεβολουτ ήταν αρχές Γενάρη. πριν λίγες μέρες έκανα δυο συναλλαγές μια με κάρτα (γραφει βιλινιουσ) μια με αππλπεϊ (που κάνω πάντα γράφει ίντερνετ) αλλά δεν έχω πάρει (ακόμα) τους πόντους.
θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα. μετά τηλέφωνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom