EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
παιδια ευχαριστω. σημερα παρατησα μια βαλιτσα με γυρω στα 10 κιλα ρουχα.επισης θα παρω μια φιλη μου στο αεροδρομιο οποτε αν περισσεψει κατι της το δινω.ας τα πουλησεις,ας τα χαρισει δε με νοιαζει.το μονο που με αγχωνει ειναι το λαπτοπ,που πρεπει να χωσω σε μια βαλιτσα.σκατακια.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
καλη επιστροφή....αδικοχαμένη!!
μου θυμισες την κορη μου που οταν επεστρεφε απο το εξωτερικό..αφησε τα πιο πολλα πίσω....
οι συναδελφοι της απο την δουλειά πηγαν στο σπιτι και επαιρναν οτι τους αρεσε...
καθε μερα μερακλωμενοι ηταν..γιατι ειχαμε και τα τσιπουρακια μας....
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
χαχα.σκεφτηκα μεχρι κ παγκο να βγαλω "ΧΑΡΙΖΩ ΡΟΥΧΑ ΣΕ ΦΤΩΧΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ"
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
παιδια ευχαριστω. σημερα παρατησα μια βαλιτσα με γυρω στα 10 κιλα ρουχα.επισης θα παρω μια φιλη μου στο αεροδρομιο οποτε αν περισσεψει κατι της το δινω.ας τα πουλησεις,ας τα χαρισει δε με νοιαζει.το μονο που με αγχωνει ειναι το λαπτοπ,που πρεπει να χωσω σε μια βαλιτσα.σκατακια.
καλα κοιτα μηπως σε συμφερει να πληρωσεις και καποια επιπλεον κιλα προκειμενου να κρατησεις τα πραγματα σου ...
λαπτοπ εννοειται στην χειραποσκευη που δεν τους νοιαζει και το βαρος:xmas_biggrin:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εγω παντως τα παιρνω ολα πανω πλεον σε ολα τα ταξιδια μου μια μικρη τσαντα και εφυγα
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
αφου δε μπορουμε να εχουμε το λαπτοπ μαζι μας ξεχωριστα.αρα αναγκαστικα θα το χωσω στην χειραποσκευη.καημενο λαπτοπ!κι οσο τη γεμιζω τη χειραποσκευη τοσο φουσκωνει.κ ξεπερναει τις διαστασεις 56*45*25...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
καλα κοιτα μηπως σε συμφερει να πληρωσεις και καποια επιπλεον κιλα προκειμενου να κρατησεις τα πραγματα σου ...

η αληθεια ειναι οτι μπορεις να τα στειλεις και με το cargo της ΟΑ....το εχουμε κανει και αυτό...ερχονται και στα παίρνουν απο το σπιτι...εχει κόστος βεβαια....αλλα δεν ξερω αν εχεις χρόνο....και χρήμα...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.341
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
παρόλες τις συμβουλές μου, πλήρωσε προχθές τη γυναικεία τσάντα της
(ήταν και μεγάλη και δεν χωρούσε στη μική βαλίτσα) 22 ευρουλάκια στην easy, σαν δεύτερη αποσκευή στο χέρι, στο αεροδρόμιο για πτήση Τουλούζ-Μαδρ. Ενώ από Μαδ-Τουλ τις πέρασε χωρίς πρόβλημα. κι όταν το είπε στην υπάλληλο της easy στην Τουλ. η απάντηση ήταν: -εκεί δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους.
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
ναι αλλα βρισκομαι σε μια μικρη πολη της Γαλλιας,που να βρω Ολυμπιακη εδω..
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
παρόλες τις συμβουλές μου, πλήρωσε προχθές τη γυναικεία τσάντα της
(ήταν και μεγάλη και δεν χωρούσε στη μική βαλίτσα) 22 ευρουλάκια στην easy, σαν δεύτερη αποσκευή στο χέρι, στο αεροδρόμιο για πτήση Τουλούζ-Μαδρ. Ενώ από Μαδ-Τουλ τις πέρασε χωρίς πρόβλημα. κι όταν το είπε στην υπάλληλο της easy στην Τουλ. η απάντηση ήταν: -εκεί δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους.
Τελικά, είναι να μη σου τύχει, αλλού κοιτάνε τί κρατάς, αλλου όχι! Από Ρόδο πάντως δεν κοιτάει κανείς ποτέ τους όταν κρατάμε και πλαστικές σακούλες εκτός της χειραποσκευής όταν πετάμε με ryanair. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το θέμα των αποσκευών μιας και παίρνω μόνο τα απολύτως απαραίτητα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.283
Μηνύματα
886.555
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom