Eurovision Song Contest 2011

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Φήμες ή μια Πραγματικότητα;

Υπάρχουν φήμες ότι θα μας εκπροσωπήσει η Βίκυ Λέανδρος φέτος στον διαγωνισμό. Για να δούμε τι θα δούμε...και τι θα ακούσουμε!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ε οχιιι !!! Γιατι δεν παει σε καμια εκκλησια να πιασει στασιδι??
γιατι??? Μαλλον θα θελουμε να πατωσουμε φετος!
Τι αλλο θα ακουσω , θεε μου??
Την Ιταλια ποιος θα την εκπροσωπησει?? Ο Vasco Rossi??
Ελεος με τα γεροντια...:xmas_twisted:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Επιτέλους το θέμα που περίμενε όλο το φόρουμ.
Για να δούμε και φέτος...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.991
Καλέ δεν είμαι ψυχολογικά έτοιμη για Eurovision από Δεκέμβρη μήνα...:xmas_lol: Τεσπά, χάρηκα για την επιστροφή της Ιταλίας... μάλλον γλυκάθηκε που νίκησε μία από τις ισχυρές και θεώρησε ότι έχει ελπίδες... Όσο για την Λέανδρος? Άλλο και τούτο πάλι... Για Φουρέϊρα είχα ακούσει κάτι... Αν και εδώ που τα λέμε... εδώ δεν έχουμε μαντήλι να κλάψουμε, η Eurovision μας μάρανε...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Φήμες ή μια Πραγματικότητα;

Υπάρχουν φήμες ότι θα μας εκπροσωπήσει η Βίκυ Λέανδρος φέτος στον διαγωνισμό. Για να δούμε τι θα δούμε...και τι θα ακούσουμε!
Aντε κεικ καιρος ηταν να αρχισουμε....λοιπον εμενα οι πληροφοριες μου λενε οτι παει Γιουροβιζιον η Αυγουστακη(η περυσινη ατυχη ) σε απ΄ευθειας αναθεση....
Τοχει η κοπελα......φωνη, μπριο,ομορφια,...ε οχι και η Λεανδρος.....για Γιουροβιζιον μιλαμε...οχι για ΚΑΠΗ...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αχ οχι αυτη με το μαλλι-κοκκοφοινικας!
Παιρνω δραμαμινες οταν την βλεπω να κουναει το κεφαλι περα δωθε! :xmas_eek::xmas_eek:
και αυτο το σοκολατι χρωμα μεσα στο χειμωνα , ποσο με εκνευριζει!!!
Ας της πει καποιος οτι το σολαριουμ ειναι καρκινογονο!:xmas_evil::xmas_evil:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.991
αχ οχι αυτη με το μαλλι-κοκκοφοινικας!
Παιρνω δραμαμινες οταν την βλεπω να κουναει το κεφαλι περα δωθε! :xmas_eek::xmas_eek:
και αυτο το σοκολατι χρωμα μεσα στο χειμωνα , ποσο με εκνευριζει!!!
Ας της πει καποιος οτι το σολαριουμ ειναι καρκινογονο!:xmas_evil::xmas_evil:
Α μην είσαι κακιά Εβανζελί!!! Το μαλλί απλά χρησιμεύει και ως vileda!!! :xmas_cheesygrin:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
αχ οχι αυτη με το μαλλι-κοκκοφοινικας!
Παιρνω δραμαμινες οταν την βλεπω να κουναει το κεφαλι περα δωθε! :xmas_eek::xmas_eek:
και αυτο το σοκολατι χρωμα μεσα στο χειμωνα , ποσο με εκνευριζει!!!
Ας της πει καποιος οτι το σολαριουμ ειναι καρκινογονο!:xmas_evil::xmas_evil:
Εγω θα ελεγα η χαρα του botox..... δεν ειναι η Γιουροβιζιον για τετοιες ηλικιες
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγω θα ελεγα η χαρα του botox..... δεν ειναι η Γιουροβιζιον για τετοιες ηλικιες
για τη Φουρεϊρα πηγαινε το σχολιο..
Η Λεανδρος μαλλον προς το Μανταμ Τισο πρεπει να κατευθυνθει
 

micmic

Member
Μηνύματα
178
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βotswana
Ταξίδι-Όνειρο
Trans-African Highways
Λοιπόν, εγώ ρώτησα την ξαδέρφη μου που είναι ειδική γιουροβιζιονίστρια και έμαθα: Δεν θα είναι η Λέανδρος λέει, αλλά ο Λέανδρος. Ο Λέανδρος Ρακιντζής, ο γνωστός Επιθεωρητής Δημόσιας Διοίκησης, ο οποίος ως γνωστόν ασχολείται και με τραγούδι-χορό-performance arts. Η έκπληξη ωστόσο είναι ότι θα τραγουδήσει σε ντουέτο με τον Μιχάλη Ρακιντζή, ως RAKINTZIS BROS. Το τραγούδι το έχει γράψει ο δεύτερος και έχει σχέση με τη διαφθορά στη Δημόσια Διοίκηση, το μνημόνιο κτλ. Αρχικά ονομαζόταν S.E.G.A.M.O., αλλά η Διεύθυνση Προγράμματος της ΕΡΤ θεώρησε τον τίτλο προκλητικό και τελικά το τραγούδι θα κατέβει με τον τίτλο T.R.O.I.K.A.

Μια φίλη μου όμως, εξίσου φανατική, έχει άλλες πληροφορίες. Δεν άκουσα καλά λέει, δεν είναι Βίκυ Λέανδρος, αλλά Βίσση-Λέανδρος. Ναι, θα τραγουδήσουν μαζί! Μάλιστα λέγεται ότι γίνονται προσπάθειες να προστεθούν στο σχήμα η Νάνα Μούσχουρη και η Μαρινέλλα. Φήμες ότι background φωνητικά θα κάνουν η Αρλέτα, η Μαρίζα Κωχ και η Μπέθυ Αργυράκη διαψεύστηκαν από τον υπεύθυνο προγράμματος της ΕΡΤ με την χαρακτηριστική φράση "μην το παραχοντρύνουμε".

Αν τελικά η οικονομική κρίση δεν επιτρέψει να ευοδωθούν αυτά τα μεγαλεπήβολα σχέδια, τότε θα επιστρατευθεί η Μαριάννα Τόλη σε ένα one-woman show το οποίο εκτός από τραγούδι και χορό θα έχει την γνωστή αρτίστα να κάνει ζογκλερικά, να καταπίνει σπαθιά, να επιδίδεται σε αισθησιακό στριπτίζ και να φτιάχνει εντελώς μόνη της τετραόρωφη ανθρώπινη πυραμίδα.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
micmic δεν έχει και ευχαριστώ στο social!!1:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.463
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom