giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Αν μπορεί κάποιος mod, θα ήθελα οι χάρτες των διαδρομών που μόλις ανέβασα να μπουν στο τέλος του τελευταίου κεφαλαίου (Μέρα δεύτερη III – Greenwich-Docklands (Canary Wharf).
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.025
Likes
12.129
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μην λετε και Gloriοus και London, ενα απο τα δυο. Και τα δυο μαζι ειναι πλεονασμος...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Αν μου τύχαινε τόση ομίχλη προφανώς και θα με εκνεύριζε και θα απογοητευόμουν.
Βλέποντας όμως αυτές τις φωτογραφίες δεν μπορώ να μη παραδεχτώ οτι είναι εξαιρετικές,ατμοσφαιρικές και ιδιαίτερες.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.730
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καταπληκτικές φωτογραφίες, μοναδική περιγραφή αντάξια των καλύτερων οδηγών. Όσες ιστορίες και να γραφτούν για το Λονδίνο τελικά ποτέ δεν θα είναι αρκετές.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Καταπληκτικές φωτογραφίες, μοναδική περιγραφή αντάξια των καλύτερων οδηγών. Όσες ιστορίες και να γραφτούν για το Λονδίνο τελικά ποτέ δεν θα είναι αρκετές.
Σ'ευχαριστώ!Θα συμφωνήσω σε όλα:D Πλάκα κάνω αλλά σίγουρα συμφωνώ με το τελευταίο.Κάποιες πόλεις είναι ανεξάντλητες και δεν βαριέσαι να διαβάζεις γιαυτές κι ας έχουν γραφτεί τα άπειρα.Και είναι λίγες αυτές οι πόλεις.
Εντός των ημερών έρχεται το επόμενο κεφάλαιο.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Ουαου! Εγώ τη μέρα εκείνη ήμουν Λονδίνο και ομίχλη είδα μόνο όταν πήγα στο γήπεδο της Arsenal (εδέχθη σοβαρές πιέσεις τι να κάνω :icon_lol:). Ήταν απίστευτο. Στο κέντρο δεν είχε τίποτα! Και 4 σταθμούς μετρό πιο πέρα κρύο, ομίχλη και υγρασία! Μπρρ..

Επίσης άκουσα ότι καθυστέρησε η αναχώρησή μας από Χίθροου στις 11/12/2013 λόγω ομίχλης αλλά δεν το πολυπίστεψα εφόσον θεωρώ ότι το φαινόμενο είναι σύνηθες για το Λονδίνο. Τώρα καταλαβαίνω το γιατί!

Αχ τόσο ωραίες φωτό, τόσο ωραία ιστορία μπράβο!! Τώρα καταλαβαίνω όσους λένε ότι το Λονδίνο είναι ανεξάντλητο, 5 μέρες γεμάτες έμεινα, είδα τόσα πολλά και πάλι από την περιγραφή σου νιώθω ότι έχασα άλλα τόσα!! :icon_sad: Next time..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Αχ τόσο ωραίες φωτό, τόσο ωραία ιστορία μπράβο!! Τώρα καταλαβαίνω όσους λένε ότι το Λονδίνο είναι ανεξάντλητο, 5 μέρες γεμάτες έμεινα, είδα τόσα πολλά και πάλι από την περιγραφή σου νιώθω ότι έχασα άλλα τόσα!! :icon_sad: Next time..
Kατ'αρχήν να σ'ευχαριστήσω.
Κοίτα κι εγώ διαβάζοντας τα άπειρα στο φόρουμ και ειδικά τις προτάσεις του kalspiros δεν ήξερα τι να πρωτοδώ.Κατάλαβα όμως πως έτσι κι αλλιώς το Λονδίνο είναι ανεξάντλητο και πως σε λίγες μέρες δεν μπορείς να δεις πολλά πράγματα.Ετσι επέλεξα και προσάρμοσα το ταξίδι σύμφωνα με τα δικά μου θέλω.
Σίγουρα ήθελα να δω κι άλλα όμως δεν πρόλαβα.Ένα 80% πιστεύω πως κατάφερα στον αρχικό σχεδιασμό μου.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
φτανει φτανει το μαστιγωμα βρε παιδια δεν αντεχω άλλο...μου λειπει,το αγαπαω περισσοτερο από την ιον τη σοκολατα κ αν με ξερατε καλυτερα αυτό είναι υπέρτατοοο
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
με το προηγουμενο ποστ μου συνειδητοποιησα ότι δεν μπορω να ψαχνω χειμωνιάτικα τη χαρα μου στις σεβιλλες και στις λισσαβωνες κι εκλεισα να παω εκει που ανηκω...home...london here I come :) again!
μου ανοιξες τα ματια με το θεμα σουυυυυ! :)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
με το προηγουμενο ποστ μου συνειδητοποιησα ότι δεν μπορω να ψαχνω χειμωνιάτικα τη χαρα μου στις σεβιλλες και στις λισσαβωνες κι εκλεισα να παω εκει που ανηκω...home...london here I come :) again!
μου ανοιξες τα ματια με το θεμα σουυυυυ! :)
Πότε θα πας; Θα πάρεις μαζί σου ιον, γιατί εγώ που έχω τον ίδιο εθισμό πάντα έχω μαζί μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.358
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom