Hotel barcelona.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Για πιάστε λίγο δουλειά και ρίξτε καμιά ιδέα για κεντρικό-καθαρό-άνετο-χωρίς κατσαρίδες,-φίδια δεν με νοιάζει θα έχω και τον Λάκη μαζί,--ξενοδοχείο στην Βαρκελώνη,όπου με πρήξατε να πάω και θα έχετε το κρίμα στον λαιμό σας!!!!:cool:
Δώστε ονόματα, oχι site να διαλέγω απο πεντακόσια !!!
Η δική σας αξιολόγηση μου φτάνει -σας εμπιστεύομαι:D
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
ρενατουλα, εγω εκλεισα στο parallel !!ειναι πολυ οικονομικο!και κοντα σε σταθμο του μετρο!ριξε μια ματια!το εκλεισα μεσω booking!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
ρενάτα μου, εγώ έχω απαντήσει και αλλού στα βάζω και εδώ για να διευκολύνουμε μελλοντικούς που ψάχνουν το θέμα!

σε αυτο το thread http://www.travelstories.gr/%F4%E1%E...E%ED%E7-6.html απο το σημειο που σας δινω τη συζητηση και κατω λεει πολλά για hotels στη βαρκελώνη.. δεν ξέρω αν πρέπει να κάνουμε quote εδώ, είναι πολλά τα ποστ... :roll:

εδω http://www.travelstories.gr/43770-post4.html λεω γι' αυτα που εμενα εγω (expo & moderno).. και τα 2 ειναι διπλα σε μετρο, αλλά κεντρικο (δηλαδη πανω στη ραμπλα ωστε να εχεις σε αποσταση περπατηματος.. κεντρο, παλια πολη, placa catalunya, αγαλμα κολομβου κλπ) ειναι μονο το moderno...

δες και αυτό της latina! (πόσο χαίρομαι που θα πάτε βαρκελώνη :p), η τιμή του ακούγεται πολύ δελεαστική!
 
Last edited by a moderator:

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ουέ και αλλοίμονο σας άν είναι πίτα η δουλειά.....κλουβιά έχει για να κοιμάται ο Λάκης??
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
πάντως σε οποιο προσανατολιστείς μια ματιά στις αξιολογήσεις στο booking και το tripadvisor θα σε βοηθήσει ;)

και παλι εδω είμαστε αν είσαι κοντά στο να κλείσεις κάποιο να σου πούμε τη γνωμη μας!!
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
το κορυφαίο για μενα είναι το /// HOTEL BANYS ORIENTALS-BARCELONA ///
εγώ δεν είχα βρει να μείνω... είναι εκεί που θα βγαίνεις για μοχιτος!!σε πολύ καλό σημείο!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ονειρεμένο Ταξίδι
αργεντινη,μεξικο
το κορυφαίο για μενα είναι το /// HOTEL BANYS ORIENTALS-BARCELONA ///
εγώ δεν είχα βρει να μείνω... είναι εκεί που θα βγαίνεις για μοχιτος!!σε πολύ καλό σημείο!
Συμφωνω και επαυξανω! Και απο κατω ακριβως το εστιατοριό του,
το Senyor Parellada το οποίο εχει τοπικο χρωμα, καλο φαγητο και γενικα ειναι τελειο!
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
Συμφωνω και επαυξανω! Και απο κατω ακριβως το εστιατοριό του,
το Senyor Parellada το οποίο εχει τοπικο χρωμα, καλο φαγητο και γενικα ειναι τελειο!
ταιριάζουμε στα γούστα εμείς!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
senyor parellada ναι ναι! μαζί σας! :)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κλουβί για να κοιμάται ο Λάκης; Ε, όχι!

Ένα κρεβάτι τουλάχιστον το χρειάζεται! :clap::clap::clap:

Λοιπόν...για να σου κάνω ακόμη μία πρόταση, εγώ είχα μείνει στο Hostal Opera που είναι στο κέντρο, μόλις 1 λεπτό από την Ράμπλα και την στάση Liceau του μετρό. Είναι μια αξιοπρεπής και οικονομική λύση.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
εγω ειχα μεινει στο apsis millenni στην parallel σε δυο λεπτα ειναι η σταση μετρο και για δες αν εχει ακομη προσφορες το silken diagonal.;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
παιδιά ευχαριστώ πολύ όλους σας !! θα τα βάλω κάτω με τον συνοδοιπόρο μου,και τον Λάκη και θα αποφασίσομε αυτή την βδομάδα.
αυτό το site λοιπόν δεν μου το βγάζετε εμένα απο το μυαλό ----είναι θησαυρός!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom