Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
το τεσαράκι αυτό είναι στα 200? περίπου οπότε το προσπερνάμε;)
φυσικά και είναι ακριβό ξενοδοχείο, υπάρχει όμως περίπτωση να βρεις προσφορές. εγώ π.χ. βρήκα δίκλινο για 12-15 φεβρουαρίου στις 79 λίρες.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
από ξεν/χεία έχω ψιλοκαταλήξει, θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο εστιατόριο κατά προτίμηση ιταλικό... έλα παιδιά...:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
pulcinela soho old compton street!
συμπαθητικο περιβαλλον, καλες τιμες (να κατσεις στον επανω οροφο)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
από ξεν/χεία έχω ψιλοκαταλήξει, θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο εστιατόριο κατά προτίμηση ιταλικό... έλα παιδιά...:haha:
Για ιταλικό δε ξέρω, αλλά για πολύ καλά κρέατα σε κάποιο εστιατόριο της αλυσίδας Gaucho να πας οπωσδήποτε.
Δες εδώ αναλυτικά Gaucho - The Finest Argentine Steaks - Restaurants in London and Manchester
Πρόταση από τον Traveller, την οποία τίμησα περσι και δεν το μετάνιωσα.
Ρίξε μια ματιά και στην Travelpedia.
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Για ιταλικό δε ξέρω, αλλά για πολύ καλά κρέατα σε κάποιο εστιατόριο της αλυσίδας Gaucho να πας οπωσδήποτε.
Δες εδώ αναλυτικά Gaucho - The Finest Argentine Steaks - Restaurants in London and Manchester
Πρόταση από τον Traveller, την οποία τίμησα περσι και δεν το μετάνιωσα.
Ρίξε μια ματιά και στην Travelpedia.
φίλε μου ευχαριστώ. μόλις θα ρωτούσα αν γνωρίζει κάποιος κανένα καλό ειστιατόριο με στέϊκ αργεντινής.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.964
Από ιταλικά, καλό και οικονομικό (για τα δεδομένα του Λονδίνου) είναι το ΑMARETTO στην Tottenham Court Road 116. Δεν βρήκα το site του.
Πιο εκλεπτυσμένο αλλά και πιο τσιμπημένο είναι LOCANDA LOCATELLI: locanda locatelli
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εγώ θέλω να μου στείλετε το όνομα και το site της πράσινης αηδίας της φωτογραφίας επάνω δεξιά που τρώνε οι αρειανοί..:rolleyes:
ζητάω πολλά???
τι μου λέτε τώρα...δεν πατε να φάτε κανένα σιροπιαστό,και μπακλαβά γωνία???:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom