taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εγώ θέλω να μου στείλετε το όνομα και το site της πράσινης αηδίας της φωτογραφίας επάνω δεξιά που τρώνε οι αρειανοί..:rolleyes:
ζητάω πολλά???
τι μου λέτε τώρα...δεν πατε να φάτε κανένα σιροπιαστό,και μπακλαβά γωνία???:bleh:
To macaron λές? Ιεροσυλία....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και για να μην λες οτι σου χαλαμε το θρεντ, επειδη δεν το εχω με τα Ιταλικα εστιατορια στο Λονδινο και δεν θελω να γραφω μπουρδες δες το παρακατω λινκ νομιζω ειναι πολυ χρησιμο!
Italian restaurants in London
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
ΕΕ ριχτα και συ βρε Vario!! Δεν ειναι μονο ο Leftris!! Ξερεις ποσοι νοματέοι θα πανε φετος στο Λονδινο???:D:D
Kαλα λεει, ποτε δεν ξερεις που θα καταληξεις με τετοιες προσφορες. Ασε που αυτα ολα πανε αρχειο, και υπαρχουν και καπου συγκεντωμενες ολες οι προτασεις φαγητου
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.989
Λοιπόν, από ινδικά:
1) TAMARIND, κυριλέ εστιατόριο Tamarind Restaurant
2) CINNAMON CLUB, κυριλέ εστιατόριο Welcome to The Cinnamon Club
3) ΜASALA ZONE, πιο απλό και μοντέρνο από τα παραπάνω, ουσιαστικά είναι αλυσίδα με εστιατόρια σε διάφορες περιοχές του Λονδίνου Masala Zone - Homepage, welcome to the world of Masala Zone

Από κινέζικα:
1) HAKKASAN, κλασική και σταθερή αξία Hakkasan
2) ΙMPERIAL CHINA, λιγότερο γνωστό αλλά καταπληκτικό, στην China Town Imperial China London Chinatown
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
εβανζελυ....εννοειται θα ριξω μια ματια;)

ιταλικα εχει παρα πολλα στη chinatown,εκει που πςεσυ ειχε ενα τεραστιο λουνα παρκ...

οποιος ενδιαφερεται για κυπριακο πολυ καλες τιμες και κεντρικο...
ΓΡΗΓΟΡΗΣ tottenham court road tube station βγαινοντας απο το μετρο στο δεξι χερι στη γωνια...

...και μη ξεχασετε ολοι επισκεψη στο νεο εμπορικο κεντρο....νομιζω σταση stephen bush ή καπως ετσι...
μολις οργανωθω θα ποσταρω σχετικα...:lol:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Last edited by a moderator:

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
το εμπορικο λεγεται westfield... (uk.westfield.com/london). Πας πανεύκολα με μετρό... έχει νομίζω 4 στάσεις που είναι κοντά του.. εγώ κατέβηκα στην Shepherd Bush της κόκκινης γραμμής και τσουυπ.. βρέθηκα σε μία είσοδό του. Σαφώς και είναι μεγαλύτερο από το δικό μας… και σαφώς και έχει άπειρα καταστήματα σε στυλ Mall… Tip για εκεί τα άπειρα μαγαζάκια με ethnic κουζίνες όλων των ειδών (στο στιλ του δικού μας FarEast στο Mall ας πουυυμε). Aλλά άπειρα όμως.. Έχει και Wagamama, έξω σε δικό του χώρο… αυτό που πρόσφατα μας έκανε την τιμή και ήρθε και στο GoldenHall… :p
 
Last edited by a moderator:

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.428
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom