Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εγώ θέλω να μου στείλετε το όνομα και το site της πράσινης αηδίας της φωτογραφίας επάνω δεξιά που τρώνε οι αρειανοί..:rolleyes:
ζητάω πολλά???
τι μου λέτε τώρα...δεν πατε να φάτε κανένα σιροπιαστό,και μπακλαβά γωνία???:bleh:
ΜΠΕΖΕΔΕΣ
Υλικά
6 ασπράδια αυγών

1/2 κουταλάκι κρεμόριο ή 1 κουταλάκι χυμό λεμονιού

1 1/2 κούπα ζάχαρη ψιλή

1/4 κουταλάκι βανίλια

250 γρ. σαντιγύ

100 γρ. φυστίκι Αιγίνης χοντροαλεσμένο
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Παρε και μια συνταγη για γερα νευρα!!:haha::haha:Παρακαλω οι αντρες να απομακρυνθουν απο τις οθονες!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ευαγγελία η συνταγή ήταν γροθιά στα α---------,όπως λέμε στο στομάχι..
καλά δεν λυπάσαι τα αρσενικά μας ???

την σοκολάτα την βάζουν μετά ή πρίν??:roll:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
renata συνεχιζω !! Αν βρεθειτε ποτε στην fulham broadway (mio gps ακους??) για βολταρετε μεχρι το νουμερο 4 και θα βρεθειτε μπροστα στον Blue Elephant !!
Πολυ κοντα στο tube Fulham broadway !! ΤHai+indian cuisine , απιστευτη διακοσμηση!!
εχει και χορευτικο το μαγαζι !!
Blue Elephant Royal Thai Cuisine
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.979
renata συνεχιζω !! Αν βρεθειτε ποτε στην fulham broadway (mio gps ακους??) για βολταρετε μεχρι το νουμερο 4 και θα βρεθειτε μπροστα στον Blue Elephant !!
Πολυ κοντα στο tube Fulham broadway !! ΤHai+indian cuisine , απιστευτη διακοσμηση!!
εχει και χορευτικο το μαγαζι !!
Blue Elephant Royal Thai Cuisine
Βρε Εβανζελί, ιταλικά δεν μας είπε ο άνθρωπος??? :bleh::lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
renata συνεχιζω !! Αν βρεθειτε ποτε στην fulham broadway (mio gps ακους??) για βολταρετε μεχρι το νουμερο 4 και θα βρεθειτε μπροστα στον Blue Elephant !!
Πολυ κοντα στο tube Fulham broadway !! ΤHai+indian cuisine , απιστευτη διακοσμηση!!
εχει και χορευτικο το μαγαζι !!
Blue Elephant Royal Thai Cuisine
εννοείς αυτα ειναι στο λονδίνο?
πρέπει να πάω σύντομα.
ο mio λείπει πάει κρουαζιέρα με το αεροπλάνο.
ευχαριστώ για τις υπέροχες συνταγές
κοίτα μην βγούμε off topic και μας κράξει πάλι αυτός πως τον λένε xristos 008:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εε του γραψαμε Ιταλικα!! Αμαν πια μανια οπου παμε πρεπει να τρωμε ιταλικα πιατα!!
Αν παει στο blue elephant και δοκιμασει κροκοδειλο θα με θυμηθει!!
Ασε που η διακοσμηση δεν παιζεται!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.979
Εε του γραψαμε Ιταλικα!! Αμαν πια μανια οπου παμε πρεπει να τρωμε ιταλικα πιατα!!
Αν παει στο blue elephant και δοκιμασει κροκοδειλο θα με θυμηθει!!
Ασε που η διακοσμηση δεν παιζεται!!
Έλα ντε! Η αλήθεια είναι ότι το Λονδίνο πάει σετάκι με φαγητό σε ινδικό εστιατόριο! Εμένα μου αρέσουν και κάποια κινέζικα στην china town! Οπότε leftris εάν θέλεις και κάτι από αυτά ξανα πές μας!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Έλα ντε! Η αλήθεια είναι ότι το Λονδίνο πάει σετάκι με φαγητό σε ινδικό εστιατόριο! Εμένα μου αρέσουν και κάποια κινέζικα στην china town! Οπότε leftris εάν θέλεις και κάτι από αυτά ξανα πές μας!!!
ΕΕ ριχτα και συ βρε Vario!! Δεν ειναι μονο ο Leftris!! Ξερεις ποσοι νοματέοι θα πανε φετος στο Λονδινο???:D:D
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ΕΕ ριχτα και συ βρε Vario!! Δεν ειναι μονο ο Leftris!! Ξερεις ποσοι νοματέοι θα πανε φετος στο Λονδινο???:D:D
εσύ να ανοίξεις δικό σου θέμα....:D τι να κάνα που τα θηλυκά της παρέας δε τρώνε περίεργα φαγητά... πάντως με την βοηθειά σας έχω εντοπισει αρκετά μέρη για φαγητό και καλό κρασί.... σας ευχαριστώ όλους! γράψτε και για κάθε άλλου είδους εστιατόριο ή bar, club ή ότι άλλο .... αποτι κατάλαβα μερικοί εδω μέσα τρώνε κροκόδειλους κι ότι μείνει το κάνουν παπούτσια!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εσύ να ανοίξεις δικό σου θέμα....:D τι να κάνα που τα θηλυκά της παρέας δε τρώνε περίεργα φαγητά... πάντως με την βοηθειά σας έχω εντοπισει αρκετά μέρη για φαγητό και καλό κρασί.... σας ευχαριστώ όλους! γράψτε και για κάθε άλλου είδους εστιατόριο ή bar, club ή ότι άλλο .... αποτι κατάλαβα μερικοί εδω μέσα τρώνε κροκόδειλους κι ότι μείνει το κάνουν παπούτσια!!!
Παπουτσια και τσαντες περικαλω!
Τελος παντων αν θελετε Ιταλικα παρτε και αυτο! ΟΥΦ!
marios cafe :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom