Qatar: Δελχί 352, Μπανγκόκ 371, Πουκέτ 399

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

vasilis_emm

Member
Μηνύματα
62
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Καλησπέρα,

Για εσάς που ξέρετε είναι καλή περίοδος για Μπαλί αρχές Μαίου?
380€ το άτομο μάλλον είναι ευκαιρία!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Αν σκεφτείς ότι είχα πετάξει με 500+ ευρώ προσφορά της Lufthansa για Jakarta κι απο εκει εσωτερική πτήση για Bali, ε μάλλον αγοράζεις σε πολύ καλή τιμή
Για το δεύτερο κάνω copy paste
However best time to come to Bali is April, May, June and September, just before and just after high season. It's still dry season, it's slightly less humid, and room prices can be 30-50% cheaper than during high season.
 

melissokomos

Member
Μηνύματα
110
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Δέχομαι προτάσεις
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Άλλος για ΛΑΟΣ εντος Φεβρουαρίου για 15 ημέρες μέσω Μπανγκόνγκ;
 

Sugar

Member
Μηνύματα
197
Likes
122
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Απ' άκρη σ' άκρη
Καλημέρα σας
Μπορείτε παρακαλώ να με βοηθήσετε γιατί έχω τρελαθεί με τις τιμές? που να κλείσω οικογενειακ´ως με 2 παιδιά (8 και 9) χρόνων?
Σρι λανκα, Βιετνάμ, νησιά Ταϊλανδης, κάτι άλλο? Ιούλιο ´η Αύγουστο 10-15 ημέρες θάλασσα, φύση, λίγο σαφάρι?

Περιμένω με αγωνία μήπως και προλάβω τη προσφορα
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Καλημέρα σας
Μπορείτε παρακαλώ να με βοηθήσετε γιατί έχω τρελαθεί με τις τιμές? που να κλείσω οικογενειακ´ως με 2 παιδιά (8 και 9) χρόνων?
Σρι λανκα, Βιετνάμ, νησιά Ταϊλανδης, κάτι άλλο? Ιούλιο ´η Αύγουστο 10-15 ημέρες θάλασσα, φύση, λίγο σαφάρι?

Περιμένω με αγωνία μήπως και προλάβω τη προσφορα
Αφού θα ΄χεις παιδιά, κλείσε Ταϋλάνδη... στο Koh Samui που πήγα εγώ Ιούλιο, ήταν πολύ ωραία και είχε πάρα πολλές οικογένειες με τα παιδιά τους.
 

napias

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Το έχω και εγώ σχεδόν έτοιμο το κουμπί για Μπαλι,με προβληματίζουν λίγο τα γεγονότα στη Τζακάρτα κ στη Μπουρκίνα Φάσο, αλλά είναι αρκετά δελεαστικά τα εισιτήρια
 

andy-chris

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
¨Εκλεισα και εγω μετά από πολύ σκέψη για Μπαλί για 10 ημέρες τελος Απριλίου με αρχές Μαίου και ειμαι κατενθουσιασμένη! ¨Ωρα για ψάξιμο και οργάνωση. Αυτή η προσφορά ήταν ότι καλύτερο. Μας ξεσήκωσε...
 

napias

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Η προσφορά της Qatar ισχύει μέχρι σήμερα το βράδυ (Σάββατο) ή αύριο το βράδυ (Κυριακή), γνωρίζει κάποιος?
 
Μηνύματα
9
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σελήνη
Κυριακή μεσάνυχτα προς Δευτέρα, κάπου είδα ένα χρονόμετρο
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom