Ιταλία Roma...città eterna!!

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Νομίζω τέλος Νοεμβρίου πάει κ ο mad4paok.... ;)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
heavenb said:
Italitsa χωρίς να φανεί σαν διαφήμιση,σε ποιό ξενοδοχείο έμεινες όταν πήγες Ρώμη;
Σε οποίο κι έμεινε σε όλο καιρό δε θα πληρώνει ξενοδοχεία,θα την φιλοξενεί αφιλοκερδώς όοοοοολος ο ιταλικός λαός!!!!χεχεχεχεχεχε
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μμμ σε ένα bed and breakfast είχα μείνει στο termini... Πολύ κοντά στο σταθμό... Απλά δε ξέρω σε τι φάση πας..Ας πούμε αν πατε ζευγαρακι δεν θα το πρότεινα... Είναι για λίγο πιο χύμα καταστάσεις..
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
vickokka said:
Σε οποίο κι έμεινε σε όλο καιρό δε θα πληρώνει ξενοδοχεία,θα την φιλοξενεί αφιλοκερδώς όοοοοολος ο ιταλικός λαός!!!!χεχεχεχεχεχε
Χαχαχα ρε τρελό τι λες στον κόσμο;; :p
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.675
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Σε οποίο κι έμεινε σε όλο καιρό δε θα πληρώνει ξενοδοχεία,θα την φιλοξενεί αφιλοκερδώς όοοοοολος ο ιταλικός λαός!!!!χεχεχεχεχεχε
Ας πούμε ότι κάπως κατάλαβα τι γράφεις.....:bleh: :bleh:
 

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Με την γυναίκα μου θα πάω.
Απ'ότι κατάλαβα όλα γύρω από το Termini είναι Β&Β.Δυστυχώς όμως αυτά είναι και τα πιο οικονομικά.
Τουλάχιστον αυτό που πήγες είχε τη reception στον ίδιο χώρο ή έπρεπε να περπατήσεις κάνα 5λεπτό να πας αλλού;
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
heavenb said:
Με την γυναίκα μου θα πάω.
Απ'ότι κατάλαβα όλα γύρω από το Termini είναι Β&Β.Δυστυχώς όμως αυτά είναι και τα πιο οικονομικά.
Τουλάχιστον αυτό που πήγες είχε τη reception στον ίδιο χώρο ή έπρεπε να περπατήσεις κάνα 5λεπτό να πας αλλού;
Όχι ήταν στον ίδιο χώρο...reception μη φανταστείς τώρα κανονικά πράγματα, ένα γραφείο ήταν απλά έξω στο διάδρομο... Το δωμάτιο πάντως ήταν καθαρο, με δικό του μπάνιο...pitagora b&b λεγόταν...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.569
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom