Ryanair ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ 10 ΕΥΡΩ ΜΕΤ'ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
Venia ποιες ημερομηνίες κοιτάς; Γιατί κι εγώ δεν είχα δει, έχει εκθέσεις και τελικά θα μείνω μπέργκαμο και θα πάω λίμνες αν έχει καλό καιρό. Βρήκα σπίτι για 8 άτομα με 375ευρώ! Τρεις μέρες ευτυχώς! Θα έχουμε και αυτοκίνητο, θες να έρθεις κι εσύ;; :p εγώ έκλεισα 20 με 23 Απρίλη
Τι ωραία ιδέα οι λίμνες...!!! Και με αυτό τον καιρό θα είναι φανταστικά..Μήπως να το ξανασκεφτώ???
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Τι κρίμα που Μιλάνο έχω πάει... Σε λίγο θα βγάλουν και τιμή με αρνητικό πρόσημο... Προφανώς προσπαθούν να ανακτήσουν το χαμένο έδαφος των ακυρώσεων.. όπως και να'χει εμάς αυτό μας συμφέρει!!! :D:D:D
Εχει τόσες ενδιαφέροντες πόλεις σε απόσταση μιας μιάμισυ ώρας από το Μπέργκαμο, που θα χρειαστείς ΟΛΕΣ τις προσφορές για να τις εξαντλήσεις. Μη το σκέφτεσαι καθόλου αν έχεις δει μόνο το Μιλάνο από βόρεια Ιταλία.
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
Εχει τόσες ενδιαφέροντες πόλεις σε απόσταση μιας μιάμισυ ώρας από το Μπέργκαμο, που θα χρειαστείς ΟΛΕΣ τις προσφορές για να τις εξαντλήσεις. Μη το σκέφτεσαι καθόλου αν έχεις δει μόνο το Μιλάνο από βόρεια Ιταλία.
Έχω πάει και στις λίμνες αλλά έμεινα μια μέρα. Αυτό το μέρος δε χορταίνεται εύκολα...ψήνομαι...!!!
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Ποιες λιμνες εχει εκει; Στειλτε λινκ στο μαπ, να δω!
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
http://maps.google.gr/maps?hl=el&su...sb&biw=1152&bih=769&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl

Είναι πολύ όμορφη πόλη, πολύ γραφική (αν και αρκετά "τουριστική"). Πήγαμε με το τρένο από Μιλάνο, η διαδρομή διαρκεί λιγότερο από ώρα. Στην περιοχή γύρω από την λίμνη η ομορφιά περισσεύει... Η περιήγηση με αυτοκίνητο φαντάζομαι θα είναι όνειρο!!!

Οκ με πείσατε... θα ενδώσω!!! :D:D:D
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
μακαρι να σας κατσουν ολα τα σκ παιδια αλλα θελει λιγο προσοχη,ειδικα στα ξενοδοχεια ποτέ προπληρωμενη κρατηση!Τουλαχιστον αν ακυρωθει η πτηση να χαθουν μονο τα 10ευρω
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Εννοειται δημητρα, και τα αυτοκινητα που κλεινω ειναι με μηδεν ακυρωτικα, ολα μεχρι 48 ωρες πριν το ταξιδι, μετα μπαινουν καποια ακυρωτικα... Το θεμα ειναι οτι εχωκλεισει σε διαφορετικα ξενοδοχεια τις τρεις μερες οποτε αν ακυρωσω σε 48 ωρες τα πληρωνω ολα!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Βρε τη ryanair μοιραζει χαμογελα στον κοσμο!!

Ελπιζω μονο να μην φαμε κανενα ακυρο ολοι οσοι ταξιδεψουμε μαζι της και κλαιμε παρεα και ανοιξουμε αλλα 10 τοπικ για το πως και αν θα παρουμε τα λεφτα πισω,πως θα πεισουμε τα ξενοδοχεια να μας ακυρωσουν τις κρατησεις ή γιατι να μην εχει κλεισει καποιος ξενοδοχειο με δυνατοτητα ακυρωσης...

Δηλαδη να μην γινει ενα νεο τοπικ βουδαπεστης!

Τουλαχιστον μην ακυρωνεις τη ρωμη το μαιο!!χααχχααχαχχα
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Airport Bus Express
Απο εδω που αγοραζεις εισιτηρια για μεταφορα απο το Αεροδρομιο στο Μιλανο. Οταν εγω πληρωσω με επιστροφη συνολικα 15 ευρω, και βαλω ημερομηνια που θα φτασω εκει π.χ 25 Απριλιου, δεν μου ζηταει την ημερα επιστροφης, παρ'ολο που πληρωνω και επιστροφη... Τι γινεται;; Δηλαδη, αν κλεισω με επιστροφη και βαλω την ημερα που φτανω εκει, η επιστροφη εχει ενα χρονικο διαστημα που μπορεις να επιστρεψεις και αν ναι, ποσες ημερες; 3 ημερο θελω να παω.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Μην κλείνεις κάν εισιτήριο από εδώ, θα το πάρεις εκεί στο αεροδρόμιο έχει όσα θες γραφεία. Δεν πήγα από Μπεργαμο στο Μιλάνο και δεν ξέρω πόσο είναι, αλλά από μαλπένσα πλήρωσαμε 22 ευρώ πήγαινε-ελα 2 άτομα (έχει κα΄τι εκπτώσεις αν είναι 2, 3...5) . Πήραμε το ειστήριο της επιστροφής αλλά δεν κλείσαμε, μας είπαν απλά να μεφανιστούμε εκεί. Ετσί έγινε κιόλας χωρίς πρόβλημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom