Γαλλία tour eiffel - χαλασμενο ασανσερ

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.147
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Υπάρχει περίπτωση το καλοκαίρι του 2001 να άφηναν με τα πόδια μέχρι την κορυφή?? :roll: Γιατί θυμάμαι ότι ανέβηκα με τα πόδια μέχρι την κορυφή και μετά πήρα για την κάθοδο το ασανσέρ??? (ανάποδος άνθρωπος)... και τώρα με αυτά που λες με κάνεις να ανησυχώ για την κατάσταση της μνήμης μου... ;)
Οτι θυμασαι χαιρεσαι...
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
εγω παντως που εχω κλεισει για παρισι για ιουλιο και τα παιδια μου θελουν σαν τρελα τον πυργο του Αιφελ,εστειλα μηνυμα για να ρωτησω τι παιζει με τα εισητηρια γιατι δεν εχει διαθεσιμα για καμμια απο τις μερες που θα ειμαστε εκει.
Και μου απαντησαν οτι λογω του προβληματος μπλα μπλα μπλα....μπορω να ναεβω απο τις σκαλες ή να παμε αργα προς το κλεισιμο που δεν θα εχει τοσο κοσμο.
Και ρωταω τωρα εγω:ειναι δυνατον ιουλιο μηνα να ΜΗΝ εχει ουρες απο το πρωι μεχρι το βραδυ εκει?μπορει να μου πειαν εχει βρεθει τετοια εποχη Παρισι?
 
Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας
Εμείς πήγαμε εκεί το Πάσχα. Οι ουρές το μεσημέρι ήταν πελώριες! Πήγαμε κατά τις 8 παρά το βραδάκι και η ουρά φαινόταν πιο λογική! Παρόλα αυτά περιμέναμε 1:30 ώρα!
Η γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει η ταλαιπωρία! Παρόλα αυτά αν τα παιδιά το θέλουν πολύ, το καταλαβαίνω! Σε συμβουλεύω να τσεκάρεις τις τιμές που έχουν τα εστιατόρια (νομίζω πως για μεσημεριανό δεν ήταν και τόσο ακριβά)
και να πας από τα ταμεία των εστιατορίων.Έχουν δικό τους ταμείο κάτω από τα "πόδια" του πύργου, στην αριστερή πλευρά οπως τον κοιτάς από το Σηκουάνα! Κλείνεις τραπέζι και ανεβαίνεις χωρίς να περιμένεις στις ουρές!
Εμείς μετανιώσαμε που δεν το κάναμε έτσι!
Να περάσετε τέλεια!!!:lol:
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
ρε παδια αυτοι το πασχα ελεγαν οτι μεχρι την πρωτομαγια θα ειναι ετοιμο το ασανσερ!!ελλαδα εγιναν κι αυτοι!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
ρε παδια αυτοι το πασχα ελεγαν οτι μεχρι την πρωτομαγια θα ειναι ετοιμο το ασανσερ!!ελλαδα εγιναν κι αυτοι!!
Πάντως τη συντήρηση του πύργου την ανέλαβαν Έλληνες...Μήπως ανέλαβαν και τη συντήρηση του ασανσέρ;;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
ρε παδια αυτοι το πασχα ελεγαν οτι μεχρι την πρωτομαγια θα ειναι ετοιμο το ασανσερ!!ελλαδα εγιναν κι αυτοι!!
Ποια Πρωτομαγια !!!!!!!Εδω 21 Ιουνιου φευγω και ακομα χαλασμενο ειναι...καλα ακομα δεν το εχουν φτιαξει? Μα τι συμβαινει !!!!Ελεος !
Καλα θα παιξει Τουρ Μονπαρνας που θα παει συννεφο!
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Kleopatra, όταν γυρίσεις με το καλό, να μας πεις πώς τα βρήκες τα πράγματα... Να είμαστε κ μεις προετοιμασμένοι...
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
ναι ναι να μας ενημρώσει όποιος πάει να ξέρουμε περίπου τι θα συμβεί!
πάντως από τώρα νιώθω τη γκρίνια των παιδιών χωρίς να τους το έχω πει
"τι ήρθαμε στο Παρ'ισι και δεν θα ανεβούμε στον πύργο του Άιφελ????"
:lol:
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
αν πατε πολυ νωρις το πρωι (αν και με παιδια το βλεπω δυσκολακι) ισως και να μην βρειτε ουρα!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.569
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom