Γαλλία tour eiffel - χαλασμενο ασανσερ

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Πάντως τη συντήρηση του πύργου την ανέλαβαν Έλληνες...Μήπως ανέλαβαν και τη συντήρηση του ασανσέρ;;
Τωρα εξηγουνται καπως τα πραγματα!μεχρι το 2016 πιστευω να εχει ολοκληρωσει η δουλεια!!!!:lol::clap::D:p
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Ποια Πρωτομαγια !!!!!!!Εδω 21 Ιουνιου φευγω και ακομα χαλασμενο ειναι...καλα ακομα δεν το εχουν φτιαξει?
KLEOPATRA, κανένα νεότερο? Πρέπει να γύρισες μέχρι τώρα, ε? Για πες, τί έκανες εσύ με το θέμα?:roll:
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Μόλις έκλεισα 2 εισητήρια για την κορυφή από δω: La billetterie officielle de la Tour Eiffel
Αναρωτιέμαι τί γίνεται, γιατί όποτε είχα ξαναψάξει για εισητήρια από αυτό το site, για τις ημερομηνίες που θα είμαι στο Παρίσι, δεν υπήρχαν καθόλου διαθέσιμα! Πάντως τα έκλεισα, τα εκτύπωσα και είμαι πολύ χαρούμενη, γιατί το είχα σίγουρο ότι δε θα ανέβουμε, λόγω χαλασμένου ασανσέρ!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
KLEOPATRA, κανένα νεότερο? Πρέπει να γύρισες μέχρι τώρα, ε? Για πες, τί έκανες εσύ με το θέμα?:roll:
Ειχε τεραστια ουρα και στις σκαλες και στα λιφτ.
Εγω παντως ειδα 2 ασανσερ να ανεβαινουν.
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Τελικά, με τα εισητήρια που είχα κλείσει από το internet, μπήκαμε κατευθείαν στο ασανσέρ, χωρίς καθόλου αναμονή, προσπερνώντας όλες τις ουρές! :clap:Οδηγηθήκαμε κατευθείαν, με προτεραιότητα, στην πόρτα του ασανσέρ!
Το προτείνω ανεπιφύλαχτα. Πραγματικά, οι ουρές ήταν τεράστιες και ο κόσμος που δεν είχε εισητήριο θα πρέπει να περίμενε για ώρες :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.241
Μηνύματα
884.625
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom