Transit στη Βηρυτό με χειραποσκευή

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Να χαμε να λεγαμε είναι το TLV. Όπως είναι η κατάσταση ακόμα και η BEY δεν είναι ακριβώς χαλαρή, εγώ κοιτάω σε ένα χρόνο από τώρα, αλλα πρέπει να κλειστούν σύντομα όποτε μάλλον πάμε από Αθήνα για σίγουρα.
Από τη στιγμή που κοιτάς Αφρική δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζεις το TLV στη μέση. Εγώ θα αγοράσω από BEY.
 
  • Like
Reactions: GTS

GTS

Member
Μηνύματα
6.787
Likes
18.231
Από τη στιγμή που κοιτάς Αφρική δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζεις το TLV στη μέση. Εγώ θα αγοράσω από BEY.
Γιατί νόμιζα λάθος! Όταν το κατάλαβα είχα ήδη ρωτήσει, άστο λοιπόν να υπάρχει για κάποιον άλλο στο μέλλον.
Εγώ από Βηρυττό δε προλαβαίνω, έχει μόνο μια ώρα ανταπόκριση στο πήγαινε και στο έλα γυρνάω παραμονή πρωτοχρονιάς που έχει βγάλει μόνο μπίζνες που φυσικά δε συμφέρει.
Αμμαν επίσης δεν έχει καλή ανταπόκριση.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Γιατί νόμιζα λάθος! Όταν το κατάλαβα είχα ήδη ρωτήσει, άστο λοιπόν να υπάρχει για κάποιον άλλο στο μέλλον.
Εγώ από Βηρυττό δε προλαβαίνω, έχει μόνο μια ώρα ανταπόκριση στο πήγαινε και στο έλα γυρνάω παραμονή πρωτοχρονιάς που έχει βγάλει μόνο μπίζνες που φυσικά δε συμφέρει.
Αμμαν επίσης δεν έχει καλή ανταπόκριση.
Στο Αμμάν προσγειώνονται 02:20 και η Αιγαίου φεύγει 05:00 μια χαρά επιστροφή. Στη Βηρυτό εναλλακτικά με ΜΕΑ το μεσημέρι στο πήγαινε. Για μένα είναι μια χαρά. Εναλλακτικά από Αθήνα.
 
  • Like
Reactions: GTS

GTS

Member
Μηνύματα
6.787
Likes
18.231
Στο Αμμάν προσγειώνονται 02:20 και η Αιγαίου φεύγει 05:00 μια χαρά επιστροφή. Στη Βηρυτό εναλλακτικά με ΜΕΑ το μεσημέρι στο πήγαινε. Για μένα είναι μια χαρά. Εναλλακτικά από Αθήνα.
Δεν έχει θέσεις για μιλια από Αμμαν στις 30/12 που κοίταξα. Η ΜΕΑ έχει ακριβά εισιτήρια, για μένα προσωπικά δεν αξίζει το κόστος και τη ταλαιπωρία για να γλυτωσω τα μίλια.
Αν βγάλει μίλια από Βυρηττό ή Αμμαν θα το έχω σοβαρά υπόψη.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.787
Likes
18.231
Τώρα βέβαια είδα ότι στην επιστροφή έχει Βηρυττό-Αθήνα με 125 ευρώ. Επειδή θα είμαστε 2, αν βάλω το κουπόνι 1+1 αρχίζει να συμφέρει.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Ενημερώνουμε το επιβατικό κοινό ότι από τις 29/1/2024 επαναφέρουμε στο δίκτυο μας τις απευθείας πτήσεις από και προς το αεροδρόμιο της Βηρυτού.
 
  • Like
Reactions: GTS

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Το Τελ Αβιβ άνοιξε ξανά χτες με πτήσεις από και προς Αθήνα. Μένει να δούμε τη Βηρυτό και το Αμμάν.
Πάντως θα συνιστούσα εναλλακτικές για όσους σκοπεύουν να χρησιμοποιήσουν τα εν λόγω αεροδρόμια δεδομένης της κατάστασης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.622
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom