Travel-wars: Παρίσι vs Ρώμη

Τravel-Wars: Παρίσι vs Ρώμη


  • Total voters
    368

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Home - Teatro dell'Opera

Να δω την Aida με φόντο τις Terme di Caracalla, είναι ίσως το μόνο που θα με κρατήσει ξύπνιο....

Τι έγινε Έρση, τελειώσατε με τις θωπείες στα στενοσόκακα του Παρισιού?
1. Καλου κακου παρε και καμια ωττοασπιδα μηπως και ξαναρχισει τα φαλτσα η πριγκηποπουλα της Αιγυπτου... :haha:
2. Δεν παρακολουθεις: οι θωπειες των εσχατιων των κορασιδων λαμβανουν χωρα στο προαυλιο της Sacre Coeur με θεα προς το υπεροχο Παρισι και με θεα του υπεροχου Παρισιου προς τις εν λογω εσχατιες. :bleh:Τα στενοσοκακα ως γνωστον υπαρχουν στην Ρωμη και μονο. :haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.825
Likes
18.777
2. Δεν παρακολουθεις: οι θωπειες των εσχατιων των κορασιδων λαμβανουν χωρα στο προαυλιο της Sacre Coeur με θεα προς το υπεροχο Παρισι και με θεα του υπεροχου Παρισιου προς τις εν λογω εσχατιες. :bleh:Τα στενοσοκακα ως γνωστον υπαρχουν στην Ρωμη και μονο. :haha:
Κάτσε και μην αποκαλύπτεις τις ακριβείς τοποθεσίες και σκάσει κανάς madman να πάρει μάτι :haha:

Έτσι προσπαθείτε παρισόφιλοι να δελεάσετε κόσμο να επισκεφτεί τα θλιβερά στενοσόκακα της Λουτετίας? Προσφέροντας λάιβ τσόντες σε δημόσιο χώρο....ε, η ηθική κατάπτωσις δεν έχει όρια!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ερση μηπως ησουν παρεα με τον κυριο ???:haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Έτσι προσπαθείτε παρισόφιλοι να δελεάσετε κόσμο να επισκεφτεί τα θλιβερά στενοσόκακα της Λουτετίας? Προσφέροντας λάιβ τσόντες σε δημόσιο χώρο....ε, η ηθική κατάπτωσις δεν έχει όρια!
Προς θεου μακρια απο εμενα η κατηγορια τουτη!
Απλως ακολουθω τα λεγομενα του AEKfan! Τοσο ταξιδεμενος ειναι κατι θα ξερει! :haha:Εγω δεν εχω κανενα κομπλεξ να ακολουθω τους ειδημονες ταξιδευτες. Αν λενε ετσι ετσι θα ειναι: Προφανως και θα ξετρελλαθηκα με το Παρισι επειδη χαιδευα εκεινες τις εσχατιες που λεγαμε! :haha: Εσεις κανετε το μπανιστηρι που σας προτεινει; :bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ερση μηπως ησουν παρεα με τον κυριο ???:haha::haha:
Ευαγγελια μου ξαναδιαβασε σε παρακαλω το post του ΑΕΚfan! Περι κορασιδων ομιλει και ουχι περι μυστακοφορων κυριων.
Σκεφτομαι πλεον του λοιπου να αναθεωρησω και τον προσανατολισμο μου. Δεν ξερω αν θα με ικανοποιησει, αλλα σιγουρα θα αυξησει τις εμπειριες μου! Για αυτο αλλωστε δεν ταξιδευουμε; :haha:
Αν ερθει ο αφεντης να ζηταει τα ρεστα ξερετε εσεις... :haha::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Just name the place and date...:haha:
Τον τοπο τον δινει ηδη: τα Ρωμαιοφρικιά έλαχε να μαστουρώσουν μπανίζοντας το Πάνθεο μέσα από τον τηλεφακό της αγορασμένης από τον Κωτσόβολο κάμερας Σόνι

Τον χρονο, οποτε σας βολευει!:haha:
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ετσι ειστε εσεις οι Παριζιανοι..... Ανωμαλοι:haha::haha::haha::haha:
Ακομα και ο αρχηγος των Ανωμαλων ο Μεγας Serge Gainsbourg δεν ηταν Γαλλος , αλλα Ρωσος!
Αλλα σας αγαπαμε μπρε .... και πληρωνουμε και την ζημια ......
(ασε αναλαμβανω εγω τον εφεντη ):haha::haha:

Ανακωχη ολιγων λεπτων για να ακουσουμε το ασμα( και ας ειναι αγλλις η αοιδος:shock::shock:)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Διακρινω μια ομοφοβια...
καθολου chic mon amour....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Διακρινω μια ομοφοβια...
καθολου chic mon amour....
το ανωμαλια πηγαινε στα "εξωτερικα γυρισματα " :haha::haha: στους δρομους του Παρισιου!!!
Αλοιμονο , εμεις εχουμε μια Τσιτσιολινα , εναν Σιλβιο .....
Mας κοβεις για συντηρητικους???:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.471
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom