Travel-wars: Παρίσι vs Ρώμη

Τravel-Wars: Παρίσι vs Ρώμη


  • Total voters
    368

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
spam:

τέλος, δεν διαβάζεστε μονορούφι, όλο αυτό πρέπει με κάποιον τρόπο να "απλωθεί" για να διασκεδάζει περισσότερες στιγμές της ημέρας. εξου και η εκτύπωση/ σελιδοποίηση :)roll::haha:) των λεγόμενών σας. συνεχίστε είστε όλοι σας εκπληκτικοί:clap:

(δεν έχω πάει ούτε Παρίσι ούτε Ρώμη:()
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Kalspammer δεν πειραζει που δεν εχεις παει... ειμαι σιγουρη οτι καποιος απο τους ποταπους Παρισοφιλους θα σου κανει δωρο(φακελακι):haha:ενα ταξιδι στο ΒρωμοΠαρισι τους με σκοπο να γυρισεις και να τους εκθειασεις ....
Τρομαρα τους!!
Aλλα εσυ με το ηθος που σε διακρινει :shock: θα πεις ΟΥΧΙ!
προσοχη μην επηρεαστεις απο το κλιπ .... ολα ειναι μουφα ...
Οι Παριζιανοι ειναι τοσο βαρετοι και στην δουλεια και στον... χορο!!
 
Last edited by a moderator:

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
έ κάνε και συ καμιά πρόταση για Ρώμη? Είμαι ευμετάβλητος, το ξέρεις, δεν θα δυσκολευτείς να με πείσεις!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.855
Likes
19.087
Το ταξίδι για το βρωμερό Παρίσι έκλεισε....υπομονή μέχρι την 28η λοιπόν όταν και θα ξεσκεπάσω την απατηλή λάμψη της πνιγερής πολίχνης....πετάμε και με Air France, οπότε θα πέσει τρελό θάψιμο γενικώς....το ταξίδι θα περιλαμβάνει μόνο άρωμα (γκούχου γκούχου) Γαλλίας, γαλλικά αεροπλάνα, γαλλικά και μόνο εστιατόρια, γενικώς προβλέπεται ένα γαλλικό χάλι. Κοιτάξτε τι θυσίες κάνουμε για αυτό το σάιτ, να ξενιτευτούμε στη Λουτετία για να συντρίψουμε οριστικά και αμετάκλητα τα τελευταία, σαθρά βέβαια, επιχειρήματα των βατραχοφάγων...νιώθω ήδη βαρύ το φορτίο στους ώμους μου. Ευχαριστώ....σνιφ.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Μαλλον αναφερεσαι σε αλλες Ρωμαιοφιλες βλ.sapienza, nenena)
Εγω ουδεποτε εδηλωσα οτι μου αρεσουν οι Ρωμαιοι
Σε λαθος ηπειρο με κατατασσεις!!:haha::haha:

Κάτι δηλώσεις του στυλ "Εγώ εδώ θα έρχομαι κάθε μήνα!!!", ήταν μόνο για την αναμφισβήτητη ομορφιά της Ρώμης??...Γιατί εμείς άλλα καταλάβαμε στο τελευταίο μας ταξίδι?
Μήπως θες να μιλήσουν τα ντοκουμέντα?
Άστα κοπελιά.. Δε μας πείθεις!!!:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Κάτι δηλώσεις του στυλ "Εγώ εδώ θα έρχομαι κάθε μήνα!!!", ήταν μόνο για την αναμφισβήτητη ομορφιά της Ρώμης??...Γιατί εμείς άλλα καταλάβαμε στο τελευταίο μας ταξίδι?
Μήπως θες να μιλήσουν τα ντοκουμέντα?
Άστα κοπελιά.. Δε μας πείθεις!!!:bleh:
εεε, καλα τωρα.... δεν ειπαμε οτι δεν ειναι ωραιοι οι Ρωμαιοι(και δη οι γνωστοι μας...) Λες να κλεισουμε ???? ενα Π/Σ/Κ???:roll::roll:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
εεε, καλα τωρα.... δεν ειπαμε οτι δεν ειναι ωραιοι οι Ρωμαιοι(και δη οι γνωστοι μας...) Λες να κλεισουμε ???? ενα Π/Σ/Κ???:roll::roll:
Το ρωτάς???Θέλω ν αφήσω κι ένα σημείωμα στον Pasquino!!!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το ταξίδι για το βρωμερό Παρίσι έκλεισε....υπομονή μέχρι την 28η λοιπόν όταν και θα ξεσκεπάσω την απατηλή λάμψη της πνιγερής πολίχνης....πετάμε και με Air France, οπότε θα πέσει τρελό θάψιμο γενικώς....το ταξίδι θα περιλαμβάνει μόνο άρωμα (γκούχου γκούχου) Γαλλίας, γαλλικά αεροπλάνα, γαλλικά και μόνο εστιατόρια, γενικώς προβλέπεται ένα γαλλικό χάλι. Κοιτάξτε τι θυσίες κάνουμε για αυτό το σάιτ, να ξενιτευτούμε στη Λουτετία για να συντρίψουμε οριστικά και αμετάκλητα τα τελευταία, σαθρά βέβαια, επιχειρήματα των βατραχοφάγων...νιώθω ήδη βαρύ το φορτίο στους ώμους μου. Ευχαριστώ....σνιφ.

Πω πω, τι τραβάς κι εσύ βρε παιδί μου! Τόσες θυσίες!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.855
Likes
19.087
Πω πω, τι τραβάς κι εσύ βρε παιδί μου! Τόσες θυσίες!
Επιτέλους, πρέπει ένας Ρωμαιόφιλος να κάνει την επάρατη θυσία...το βαρύ φορτίο έπεσε στους δικούς μου ώμους και σαν άλλος Σίσυφος θα υποστώ το μαρτύριο.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Επιτέλους, πρέπει ένας Ρωμαιόφιλος να κάνει την επάρατη θυσία...το βαρύ φορτίο έπεσε στους δικούς μου ώμους και σαν άλλος Σίσυφος θα υποστώ το μαρτύριο.
Αν θυμαμαι καλα -που θυμαμαι- ο Σισυφος ανεβαζε εναν βραχο σε ενα βουνο και μολις πριν φθασει στην κορυφη ο βραχος κατρακυλουσε πισω και φτου ξανα απο την αρχη ο Σισυφος να τον σπρωχνει στον αιωνα των αιωνων.
Ελπιζω καθε φορα που θα φθανεις στο αεροδρομιο του Παρισιου να μην σε γυρναν πισω ως persona non grata :bleh: ετσι ωστε να καταφερεις καποτε να το επισκεφθεις ουτως ωστε να ομολογησεις την ανωτεροτητα του!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Ελπιζω καθε φορα που θα φθανεις στο αεροδρομιο του Παρισιου να μην σε γυρναν πισω ως persona non grata :bleh: ετσι ωστε να καταφερεις καποτε να το επισκεφθεις ουτως ωστε να ομολογησεις την ανωτεροτητα του!
Eρση μου τι λες; Ποιος χαρακτηριστικε persona non grata στο Παρισι; Ολοι ειναι ευπροσδεκτη...ακομα και οι Ιταλοφιλοι:bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.769
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom