Volotea Volotea

thanos75

Member
Μηνύματα
1.370
Likes
3.428
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Καλησπέρα,
ξέρεις κανείς τρόπο να επικοινωνήσω με τη volotea εκτός από το αυτοματοποιημένο chat?
Έκλεισα 3 εισιτήρια για Bilbao με Megavolotea.
Ενώ στα προνόμια της megavolotea αναφέρεται η cabin size bag, στην διαχείριση της κράτησης μου φαίνεται ότι μπορώ να έχω μόνο μια μικρή τσάντα στο αεροσκάφος και δεν αναφέρει τη δυνατότητα να πάρω την cabin size μαζί μου ούτε ως checked bag....
Τσέκαρε αυτό τον αριθμό
Ελλάδα: (+30) 2111 9894 33
Πέρσι το καλοκαίρι με είχαν εξυπηρετήσει μια χαρά σε μια απορία που είχα με την κράτησή μου
 

Zinoviap

Member
Μηνύματα
53
Likes
62
Τσέκαρε αυτό τον αριθμό
Ελλάδα: (+30) 2111 9894 33
Πέρσι το καλοκαίρι με είχαν εξυπηρετήσει μια χαρά σε μια απορία που είχα με την κράτησή μου
Σε ευχαριστώ πολύ! Συνεννοήθηκα μια χαρά και χωρίς αναμονή
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Δεν βλέπω να
9 ευρα για τους megavolotea για το καλοκαιρι. Δεν θα ξαναδουμε τετοιες τιμες φετος.
Τα βλέπω τα 9άρικια αλλά όταν πατάω για να κλείσω πτήση οι τιμές απογειώντονται...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.035
Δεν βλέπω να

Τα βλέπω τα 9άρικια αλλά όταν πατάω για να κλείσω πτήση οι τιμές απογειώντονται...
Επειδη μολις πατησεις πανω, σου δειχνει αμεσως την τιμη επιστροφης.
Δεν εχεις ξανακλεισει μ αυτους ε? Θελει λιγη ωρα να το προσεξεις.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Επειδη μολις πατησεις πανω, σου δειχνει αμεσως την τιμη επιστροφης.
Δεν εχεις ξανακλεισει μ αυτους ε? Θελει λιγη ωρα να το προσεξεις.
Τι εννοείς; έχω ξανακλείσει με volotea και σε απίθανες τιμές. Πατάω σε τιμές με κόκκινη σήμανση, δηλ. που έχουν έκπτωση και όταν προχωρήσω τη διαδικασία παρακάτω, μέσω app, μου βγάζει άλλες τιμές, πολύ πιο πάνω και γράφει ότι δεν υπάρχουν τιμές megalovolotea.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.035
Τι εννοείς; έχω ξανακλείσει με volotea και σε απίθανες τιμές. Πατάω σε τιμές με κόκκινη σήμανση, δηλ. που έχουν έκπτωση και όταν προχωρήσω τη διαδικασία παρακάτω, μέσω app, μου βγάζει άλλες τιμές, πολύ πιο πάνω και γράφει ότι δεν υπάρχουν τιμές megalovolotea.
Εγω τις βλεπω κανονικα και συνεχιζει η κρατηση με 9 ευρω.
Screenshot_20230503_180311.jpg
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο, κοιτάω από Ιούλιο και μετά. Στην αναζήτηση βγάζει εκπτωτικές τιμές, όταν όμως προχωράω την κράτηση μου βγάζει αυξημένες τις τιμές.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο, κοιτάω από Ιούλιο και μετά. Στην αναζήτηση βγάζει εκπτωτικές τιμές, όταν όμως προχωράω την κράτηση μου βγάζει αυξημένες τις τιμές.
Συνήθως αυτό το κάνει όταν δεν έχει διαθεσιμότητα σε αυτή την τιμή για πάνω από έναν επιβάτη. Δοκίμασε να βγάλεις τα εισιτήρια ξεχωριστά
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Δεν μου εγκρίνει την πληρωμή σήμερα με πστωτικές κάρτες της Alpha. Εχι αγοράσει κανείς εισιτήρια σήμερα με πιστωτική της Alpha η ειναι δικό μου το πρόβλημα μόνο;
 

Anemos-T

Member
Μηνύματα
41
Likes
301
Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Δεν μου εγκρίνει την πληρωμή σήμερα με πστωτικές κάρτες της Alpha. Εχι αγοράσει κανείς εισιτήρια σήμερα με πιστωτική της Alpha η ειναι δικό μου το πρόβλημα μόνο;
Καθάρισε όλα τα cookies από το browser που χρησιμοποιείς (αν μπάινεις από υπολογιστή). Το έχω πάθει κι εγώ, αλλά φτιάχνεται όταν σβήσεις όλα τα cookies του volotea.com.

Δεν ξέρω ποιος τους έχει φτιάξει το site, αλλά δεν είναι σωστά φτιαγμένο...

Ελπίζω να βγάλεις άκρη.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καθάρισε όλα τα cookies από το browser που χρησιμοποιείς (αν μπάινεις από υπολογιστή). Το έχω πάθει κι εγώ, αλλά φτιάχνεται όταν σβήσεις όλα τα cookies του volotea.com.

Δεν ξέρω ποιος τους έχει φτιάξει το site, αλλά δεν είναι σωστά φτιαγμένο...

Ελπίζω να βγάλεις άκρη.
Σε ευχαριστώ πολύ για την ιδέα. Είχε αποθηκευμένη μια παλιά ληγμένη κάρτα στο προφίλ μου και προφανώς έβλεπε αυτή. Οταν την έσβησα, έπαιξε.

Από υπολογιστή δε, δεν μου δείχνει καθόλου πτήσεις, χάλια λογισμικο΄πράγματι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom