Άραξος με ΜΜΜ;

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
KLEOPATRA said:
Εμενα προσωπικα αυτο δε μου φαινεται απαραιτητα κακο:haha::haha:

Εμεις παντως απο Αθηνα τι θα μπορουσαμε να κανουμε ..να ερθουμε με αμαξι και να το παρκαρουμε-παρατησουμε καπου εκει?Καμια ασφαλεια να υποθεσω?
Ουτε υπαρχει κατι φυλασσομενο εκει?:(
Με την βενζινα στο 1,80 το lt
Και με το τζιπ να θέλει ένα βαρέλι καύσιμα , μήπως Κλεο σας συμφέρει τελικά να πάτε σαν άνθρωποι απο το Ελ. Βενιζέλος ;;;;;;;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπουν ;; η ανέβουν ;;;; στο πετουμενο
Χαχαχαχα
Γιατί βρε; Εντός τους δε θα βρίσκονται τα κορίτσια; Εκτός και αν εξακολουθούν τα εν λόγω πετούμενα να είναι ακόμη καμπριολέ , όπως αυτά του πρώτου παγκοσμίου πολέμου... :haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Μπουν ;; η ανέβουν ;;;; στο πετουμενο
Χαχαχαχα
Αμάν, πια, πέσατε να μας φάτε! Μη δείτε τσαχπίνικα κορίτσια που αγαπούν τους ανοιχτούς ορίζοντες και τους ριψοκίνδυνους ελιγμούς... Η τρομοκρατία δεν θα περάσει, εμείς θα διαλέγουμε πετούμενα :bleh::bleh::bleh: Eat your heart out!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κάποιον απλωμένο τραχανά έχω χαλάσει εδώ! Mea culpa!
 

.voyager

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδ,Γκέτεμποργκ,Βρυξέλλ
Καλησπέρα σας. Νέος στον ιστότοπό σας, με αφορμή το Άραξος-Stansted. Έψαχνα πως θα πάω από Πάτρα Άραξο και με σας βρήκα. Πετάω με το πρώτο δρομολόγιο που περιμένω με ενθουσιασμό (ταξιδεύω με Ryan από STN πολύ συχνά για την υπόλοιπη Ευρωπή), Πάτρα θα πάω με το αυτοκίνητό μου και ήλπιζα ότι θα μπει shuttle bus από την εταιρεία για Άραξο. Τώρα δεν ξέρω τι θα κάνω, θα αγγαρέψω κάποιον να με πετάξει (μένουν Πάτρα οι δικοί μου, εγώ Αθήνα), αλλά στο επόμενο που έκλεισα 21-24/04 θα δω αν υπάρχει parking ώστε να το αφήσω εκεί, αν και δεν το εμπιστεύομαι το μέρος... Ελπίζω να γίνει κάτι γιατί θέλω να πάω και Μάιο και Ιούλιο.
οff topic: 29/03 Stanstet-Torp (για Larvik, έξω από Oslo), με "Superspeed 2" Hirstals (Δανία), Gothenburg με "Stena Jutlantica", Brussels κλασσικά με Ryan και πίσω Λονδίνο με Eurostar.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Με την βενζινα στο 1,80 το lt
Και με το τζιπ να θέλει ένα βαρέλι καύσιμα , μήπως Κλεο σας συμφέρει τελικά να πάτε σαν άνθρωποι απο το Ελ. Βενιζέλος ;;;;;;;
Σιγα βρε μην παμε με το θηριο..και το δευτερο ..η κουβαριστρα των 800cc μια χαρα παει στον Αραξο:haha::haha:
Αλλα ουδεις απηντησε για παρκινγκ ..οποτε γιοκ ..εις τις πουρναρες ..το αφηνεις..
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Σιγα βρε μην παμε με το θηριο..και το δευτερο ..η κουβαριστρα των 800cc μια χαρα παει στον Αραξο:haha::haha:
Αλλα ουδεις απηντησε για παρκινγκ ..οποτε γιοκ ..εις τις πουρναρες ..το αφηνεις..

αν ψάχνεις πάρκινγκ στο αεροδρόμιο του Αράξου,έχει.αλλά νομίζω είναι αφύλακτο.αν είναι όντως αφύλακτο και ανοικτό,τότε καλύτερα στα πουρνάρια.:bleh:πάντως αν κάποιος ενδιαφέρεται ,αρκεί να πάρει ένα τηλέφωνο στο αεροδρόμιο και να μάθει τέτοιου είδους λεπτομέρειες.:p
 

lelejohn

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Γεια σας,
από τη χαρά μου να κλείσω εισιτήρια για Μιλάνο (έκλεισα για 6 άτομα με 26 ευρώ πήγαινέλα), ξέχασα να κοιτάξω για hostels.
Θα πάμε 20-23 Απριλίου, όπου την Παρασκευή 20 και Σάββατο 21, είναι τα περισσότερα κρατημένα, κι αν δεν είναι, ξεκινούν από 50 ευρώ(!!!) τη βραδιά το άτομο, ενώ 2 μέρες μετά επαναφέρουν τις τιμές στα 10-15 ευρώ.
Μήπως ξέρει κανείς πως θα τη βγάλουμε;
Ήδη ψάχνω στο couchsurfing, αν και δύσκολο να βρω κάτι για 6 νοματέους.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αλλα ουδεις απηντησε για παρκινγκ ..οποτε γιοκ ..εις τις πουρναρες ..το αφηνεις..
εξω απο τη πυλη του πολιτικου Α/Δ ξεχαστο!!!υπαρχουν μονο θερμοκηπια και ενα μοναδικο πλατωμα που δε στο συνιστω..γιατι σε κοντινη αποσταση υπαρχει μια αυτοσχεδια παραγκουπολη διαφορων εθνικοτητων:D

Μεσα δεν ετυχε να το ψαξω...παρε ενα τηλεφωνο και θα σου πουν.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Τελικά με εκείνο το περιβόητο πάρκινκ, έχουμε κάποιο νέο? Πήγε κανείς?
 

xristoforos

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια, σουηδια, δανια
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
εγώ πετάω αυτή την δευτέρα για μιλάνο, στις 2 το μεσημέρι για Μιλάνο. Άν είναι και κανείς άλλος που πάει, (είμαστε 2 άτομα) και μπορεί να μας πάει μέχρι άραξο από πάτρα ή και αθήνα, να μοιραστούμε βενζίνες. Το κτελ για άραξο φεύγει στις 12, και κάνει 1.30 ώρα, και είναι λίγο ριψοκίνδυνο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom