Ίος Ίος κανείς;

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Α ξεχασα επειδη γραφεις θες ξημερωματα.Στην Ιο στανταρ το παρτυ τελειωνει απο εφτα εως εννια το πρωι.Θατο καταευχαριστηθεις το ξενυχτι.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.317
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
@Thanagor Γενικώς είνια φτηνό νησί, το πιο φτηνό κυκλαδονήσι που έχω πατήσει το πόδι μου. Θεωρώ δεδομένο οτι και πολύ καλό δωμάτιο θα βρεις, και σε τιμή προσιτή.

@KLEOPATRA Το περιγράφεις τόσο ωραία, και έχω ξενερώσει τη ζωή μου τώρα που σε διαβάζω. Μάλλον το πέτυχα το νησί στη χειρότερη περίοδο (από αυτή την άποψη πάντα), διότι 12 με 17 Αυγούστου που χα παει εγώ, ούτε απογευματινά πάρτυ είχε στο Farout, ούτε Άγγλους να ραπίζουνε οπίσθια (πέθανα στο γελιο), ούτε αγγλίδες να πετάνε μπλουζάκια. Ναι μεν αλλά. Σίγουρα όχι τόσο έντονο όπως το περιγράφεις, απόρροια μάλλον του γεγονότος ότι είχε πάρα πολλούς Έλληνες εκείνη τη περίοδο, αλλα΄και Ιταλούς. Τέλος για κάποιο μυστήριο λόγο, το Scorpion εκείνη τη περίοδο ήταν κλειστό!
 

greekblogger

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα. Δωμάτιο στο μυλοποτα απο 9 εως 15 αυγ.κλεισμενο απο συγγενικό προσωπο. επειδη έχουμε καποιο προσωπικο προβλημα υπαρχει κανεις που να ενδιαφέρεται να πάει αντι για το συγγενικο μου προσωπο. Κλεισμένο για 520 € στο
www.ios-aegeon.com
 
Last edited:

Antonis Apoel

Member
Μηνύματα
11
Likes
2
Γεια σας παιδιά πάω και εγώ στην Ιο από τις 14-17 Αυγούστου αφού πριν θα είμαι στην Πάρο. Αν γνωρίζεται θέλω να μου πείτε κάποια καλά Ελληνάδικα στην Χώρα τις Ίου, όπως θα ήθελα και πληροφορίες για φτηνά ταβερνάκια με σχετικά όσο γίνεται καλό φαγητό.

Το ίδιο θα ήθελα να μου πείτε και για την Νάουσα της Πάρου που θα είμαι από τις 10-14.
 

gnrfreak

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Γεια σας παιδιά πάω και εγώ στην Ιο από τις 14-17 Αυγούστου αφού πριν θα είμαι στην Πάρο. Αν γνωρίζεται θέλω να μου πείτε κάποια καλά Ελληνάδικα στην Χώρα τις Ίου, όπως θα ήθελα και πληροφορίες για φτηνά ταβερνάκια με σχετικά όσο γίνεται καλό φαγητό.

Το ίδιο θα ήθελα να μου πείτε και για την Νάουσα της Πάρου που θα είμαι από τις 10-14.
Για τη Πάρο εντάξει, αλλά στην Ίο να ψάχνεσαι για Ελληνάδικο;; :xalara:
Δεν ξέρω, μπορείς να πρέπει να δεις για κάποιο άλλο προορισμό.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.317
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Κι όμως έχει Ελληνάδικα κανονικά.
Πιο συγκεκριμένα, μαγαζιά που απευθύνονται μόνο στους Έλληνες, και τις περισσότερες φορές δε βάζουν μέσα τουρίστες.
Με μια βόλτα στη χώρα, στο κλασσικό στενό θα τα βρείς, η να το πω καλύτερα θα σε βρουν:haha: Ξέρουν και κόβουν φάτσες αυτοί στη πόρτα!
 

marine40

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παίδες καλησπέρα, Θα είμαι Ιο με φίλους από 21-26 Αυγούστου.Διαβασά όλες τις πληροφορίες και με έχετε σχεδον καλύψει.Έχω όμως μία τελέυταία ερώτηση.Από παραλίες γυμνιστών τί λέει το νησί?Είμαστε φανατικοί γυμνιστές και θα θέλαμε να πηγαίνουμε για γυμνισμό σε διαφορετική παραλία κάθε μέρα.Κανείς που να γνωρίζει?Ευχαριστώ.
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
400
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Δοκιμάστε στον Κάλαμο, είναι μακριά και δεν νομίζω να ενοχλήσετε κανέναν
 

speedman

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα θα ταξιδέψω και εγώ Ίο για πρώτη φορά φέτος την περίοδο 23-30 αυγούστου.Θα ήθελα να μάθω αν έχει βρέθει κάποιος στο νησι αντίστοιχη χρονική περίοδο στο νησί, τί παίζει με κόσμο αυτήν την εποχή. Προφανώς ο κόσμος θα είναι πιο λίγος σε σχέση με δεκαπενταύγουστο , αλλά πόσο λιγότερος? Τα παρτυ κλπ θα γίνονται κανονικά?
Ευχαριστώ
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
παιδιά νομίζω δεν έχει αναφερθεί καθόλου το μαγαζί Pathos στην Κουμπάρα Ίου για ηλιοβασίλεμα και ποτό. Είναι τέλειο, να πάτε
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
400
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
το farout εχει πολύ κόσμο κυρίως ξένους έως 5 Σεπτέμβρη περίπου
 

Aggelosployer

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα παιδιά .Κλεισαμε για Ιο με τη παρεα μου απο 13 εως 17 ιουλιου... ειναι καλη περιοδος για τα παρτυ την πολυκοσμια, τον χαμο και τις τουριστριες? ή ειναι νωρις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.118
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom