Αγαπημένη Ευρωπαϊκή Πόλη

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Πριν πάω στη Ρώμη θα ήμουν διχασμένος ανάμεσα στη Vienna, το Amsterdam και το London για διαφορετικούς λόγους η κάθε πόλη ασκεί μια γοητεία σε εμένα, αλλά θα ψηφίσω τη Ρωμη δαγκώτό.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εγώ νομίζω ότι θα ψήφιζα ανάμεσα στην Ρώμη και την Στουτγάρδη που είναι και κάτι σαν δεύτερη πατρίδα μου οπότε δεν μετράει απόλυτα.
 
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Οδικώς Ιταλία(Τοσκάνη)
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικώς Μ.Βρετανία
Η ομορφότερη ευρωπαϊκη πόλη (μέχρι την επόμενη) είναι το Χάλσταντ της Αυστρίας. Απλά κουκλίστικο, σαν παραμύθι.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Η ομορφότερη ευρωπαϊκη πόλη (μέχρι την επόμενη) είναι το Χάλσταντ της Αυστρίας. Απλά κουκλίστικο, σαν παραμύθι.
...για να το δουμε και αυτο.μεχρι που το ανεφερες bill δεν το γνωριζα:roll:
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
παιδια για το χαλστατ συμφωνω και γω.ειναι πανεμορφο.και κατι μακαβριο εχει ενα πολυ ομορφο νεκροταφειο.
 

musika

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κεντρική Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μία επιλογή είναι δύσκολη. Προτιμώ τις πόλεις που μπορείς να περπατήσεις, να δεις, να μυρίσεις, να γευτείς. Μου άρεσε πολύ η Βιέννη, το Λονδίνο, η Φλωρεντία, η Σεβίλλη. Αν πρέπει να διαλέξω μόνο μία θα έλεγα το Λονδίνο.
 

Vitonas

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ναμίμπια
Για μένα υπάρχει μόνο το Παρίσι. Εχω πάει 30 φορές και δεν το έχω χορτάσει. Συνδυάζει την μεγαλούπολη, κουλτούρα, ρομαντισμό.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Για μένα υπάρχει μόνο το Παρίσι. Εχω πάει 30 φορές και δεν το έχω χορτάσει. Συνδυάζει την μεγαλούπολη, κουλτούρα, ρομαντισμό.
μα ποιος εισαι ο μικρος αδερφος του traveller....???:haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
προσθηκες επιτρεπονται ε???αγαπημενη ευρωπαϊκη πρωτευουσα ειναι για μενα χωρις δευτερη κουβεντα το παρισι!(το χω γραψει ηδη)..!!!αλλα τωρα προσεξα οτι το θεμα ειναι "αγαπημενη ευρωπαϊκη πολη", οποτε προσθετω και το λατρεμενο, κουκλιστικο, γραφικοτατο στρασβουργο!!!πηγα περυσι πριν τα χριστουγεννα και εμεινα εκθαμβη!!ο στολισμος της πολης ειναι το κατι αλλο!!ας πουμε οτι ξοδευουν αρκετα!στον κεντρικο πεζοδρομο να φανταστειτε, ειχαν βαλει σε ολο το μηκος του δρομου πολυελαιους μεσα σε διαφανα κουτια!!θα προσπαθησω να ανεβασω φωτος να δειτε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.593
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom