Αγαπητέ Samion ,βοήθεια για τη Ρώμη

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Μια ακόμη ερώτηση :Ισχύει ότι αν έχεις μόνο χειραποσκευή,δε χρειάζεται να περάσεις από to check in και πηγαίνεις κατ`ευθείαν στην πύλη;;(Πετάμε με Easy jet).


Αν έχεις μόνο χειραποσκευή μπορείς να κάνεις ηλεκτρονικό check-in με την Eazy jet ώστε να μην χάσεις ώρα στο αεροδρόμιο,δεν έχω δει το πως γίνεται γιατί εγώ είχα βαλίτσα αλλά αν δεν κάνω λάθως στο mail που σου στέλνουν με τον αριθμό του εισιτηρίου σου, σου εξηγούν το πώς ακριβώς γίνεται.Καλά να περάσεις!
Κατά λάθος έστειλα 2 φορές το ίδιο μνμ, αν μπορεί κάποιος απ'τους διαχειριστές ας το σβήσει.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.033
Αγαπητέ Traveller, Επ`ευκαιρίας, πρέπει να σου πω ότι και εσένα σε θαυμάζω για τα τόσα ταξίδια που έχεις κάνει και για το πόσες πληροφορίες δίνεις για τόσο διαφορετικούς προορισμούς!!!!Την πρώτη φορά που είδα το χάρτη σου,ένα "Α!!!"έκπληξης μου ξέφυγε,καθώς όλη η εικόνα μπροστά μου έγινε .....πορτοκαλί!!!!!Σου εύχομαι να τον καλύψεις όλο!!!!!
Kαι που να δεις την πρωτη φορα που θα τον αντικρυσεις απο κοντα :cool::bleh:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
tripakias said:
Κι εγω πιστευω πως ο Samion ειναι το καλυτερο εργαλειο/οδηγος για τη Ρωμη. Ειναι πολυ δυσκολο να ανακαλυψεις τα τοσα λιγα καλα της πολης χωρις την πολυτιμη βοηθεια του (και ολων των ιταλοφιλων του φορουμ βεβαιως)...
ε τα παραλες..δεν τα ξερω ΟΛΑ τα λιγα αυτα καλα...ψαροσουπα πχ, που ολος ο πλανητης ξερει οτι ειναι σπεσιαλιτε της Ρωμης και ο μοναδικος λογος που συρρεουν στην πολη τουριστες, δεν ξερω να σας πω που να φατε. αλλα ο μεγας tripakias με τις ιταλικες διασυνδεσεις του, εχει δοκιμασει για σας ολα τα ψαροσουποφαγεια κ του εχω απονειμει τον τιτλο του γκουρμε Αρχιψαροσουποφαγου της Ρωμης. για φαγητο ο λογος σε σενα αγαπητε. υποκλινομαι..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
η υποθεση με την ψαροσουπα του tripakia και οι ατακες του samion απλα δεν υπαρχουν:haha:
Γενικα οι ατακες του για τη Ρωμη δεν υπαρχουν... Που τα σκεφτεται ηθελα να ξερα ο ατιμος....
 
Μηνύματα
157
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Οι βαλίτσες είναι έτοιμες και αύριο το μεσημέρι ....πετάμε για την υπέροχη Ρώμη.Σας ευχαριστώ όλους για τα μηνύματα...Θα σας ενημερώσω για τα ....νέα της "Αιώνιας πόλης".
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Οι βαλίτσες είναι έτοιμες και αύριο το μεσημέρι ....πετάμε για την υπέροχη Ρώμη.Σας ευχαριστώ όλους για τα μηνύματα...Θα σας ενημερώσω για τα ....νέα της "Αιώνιας πόλης".
εμεις μονο τον Σαμιον εμπιστευομαστε!:cool::bleh:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αν δε με συνοδεψει ο Samion δεν παω πουθενα. Χωρις διαβατηριο ξεκιναω, χωρις Samion ποτε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.205
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom