Αγαπητέ Samion ,βοήθεια για τη Ρώμη

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Καλά τότε δωστε καμια συνταγη για γνησια καρμποναρα γιατί πεινασα και το δεύτερο ημιχρονο θα κυλήσει στο χαλαρό:)
a1.bp.blogspot.com__Ae7e6_R2cV4_Svp8ct9qvAI_AAAAAAAAB1Y_1oN0vG01Mh0_s400_Sarah_Italian_boxes.jpg

παρε αυτα να γλυκαθεις:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αγαπητε Samion , εσυ που ξερεις τα πολλα..:shock::shock:
Μπορεις να μας πεις σε ποια πλατεια θα βγουν οι Ρωμαιοι να κλαψουν την ομαδα τους που χανει?????
 
Μηνύματα
157
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ευχαριστω για τα καλα σου λογια και χαιρομαι που περασατε καλα (και αυτος ειναι ο λογος που γραφω να βοηθησω οσο μπορω..)
το θεμα παντως μπορει να μεινει ανοιχτο...να εκφραστουν κι αλλοι...
αχααχαχαχα...
Τέλεια ιδέα!!! Δεν το σκέφτηκα έτσι!!Μ`αυτό τον τρόπο, αποκτά τη δύναμη του προσωπικού, ανοιχτού ερωτήματος!!!
(και ,,,,,ποδοσφαιρικού live σχολιασμού!!!ΧαΧαΧαΧα!!!)
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
samion , θελω βοηθεια και εγω.... καθοτι ζυγος (στο ζωδιο) και για την αναποφασιστηκοτητα μας διακρινομαστε, εχετε γραψει τοοοοσα πολλα που διαβαζω το ενα κ ξεχναω το επομενο... το μονο καλο οτι εχω κλεισει αεροπορικα και ξενοδοχειο (υδροχοος αντρας , με εκραξε που το σκεφτομουν και τα κλεισαμε)... 25 νοεμβριου για 5 βραδια και θα μεινουμε εδω: Booking.com: Ξενοδοχείο Class House, Ρώμη, Ιταλία - 217 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
απο ciampino παιρνω λεωφορειο (cotral) πηγαινω termini και μετα μετρο για spania οκ εως εδω , απο κει περα? να παρω roma pass θα μου χρειαστει? που να την χρησιμοποιησω κολλοσσαιο + ..... ? επειδη ειμαι κεντρικα θα μου χρειαστει σε ΜΜΜ? που αξιζει να παω ωστε να μην τρεχω και οοοοολη την μερα αλλα να δω οτι πραγματικα αξιζει? κοινω ενα πλανο θελω η αναποφασιστη... ζηταω πολλα,ε?
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
κανε το εξης:Ξεκινα και διαβαζε ολες τις ταξιδιωτικες ιστοριες και συζητησεις στο φορουμ που αφορουν τη Ρωμη.Οτι δεις να σε αφορα και οποιες πληροφοριες ειναι για σενα χρησιμες τις κανει copy-paste σε ενα αρχειο word.Και εχεις οτι χρειαζεσαι.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
samion , θελω βοηθεια και εγω.... καθοτι ζυγος (στο ζωδιο) και για την αναποφασιστηκοτητα μας διακρινομαστε, εχετε γραψει τοοοοσα πολλα που διαβαζω το ενα κ ξεχναω το επομενο... το μονο καλο οτι εχω κλεισει αεροπορικα και ξενοδοχειο (υδροχοος αντρας , με εκραξε που το σκεφτομουν και τα κλεισαμε)... 25 νοεμβριου για 5 βραδια και θα μεινουμε εδω: Booking.com: Ξενοδοχείο Class House, Ρώμη, Ιταλία - 217 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
απο ciampino παιρνω λεωφορειο (cotral) πηγαινω termini και μετα μετρο για spania οκ εως εδω , απο κει περα? να παρω roma pass θα μου χρειαστει? που να την χρησιμοποιησω κολλοσσαιο + ..... ? επειδη ειμαι κεντρικα θα μου χρειαστει σε ΜΜΜ? που αξιζει να παω ωστε να μην τρεχω και οοοοολη την μερα αλλα να δω οτι πραγματικα αξιζει? κοινω ενα πλανο θελω η αναποφασιστη... ζηταω πολλα,ε?
να σου απαντησω σε οτι μπορω μεχρι να εμφανιστει ο σαμιον...το ξενοδοχειο που εκλεισες ειναι σε τελεια τοποθεσια ,οποτε θα πας σχεδον παντου με τα ποδια...απο την spagna θα πας με τα ποδια στο ξενοδοχειο σου γιατι ειναι πολυ κοντα...για την roma pass δεν ξερω αν αξιζει ...δεν την εχω παρει ποτε και ουτε νομιζω οτι θα το κανω...οσο για το προγραμμα σου δοκιμασε να το φτιαξεις κοιταζοντας λιγο το χαρτη ....ας πουμε μπορεις μια μερα να την αφιερωσεις σε βατικανο(για εδω θα παρεις μετρο) και τραστεβερε,το απογευμα βραδακι...μια αλλη μερα να πας κολοσσαιο,ρωμαικο και αυτοκρατορικο φορουμ,καπιτολιο...μια τουλαχιστον μερα θα αφιερωσεις σε πανθεον ,ναβονα ,τρεβη,ποπολο,ισπανικα σκαλια,μια αλλη μερα πηγαινε το πρωι στην πινακοθηκη της μποργκεζε...το κεντρο της πολης εχει αμετρητα αξιοθεατα,εκκλησιες,φοντανες,καταπληκτικες πλατειες,που δε θα τις χορταινεις..διαβασε οσα θεματα μπορεις στο φορουμ αλλα για τις αποστασεις μην αγχωνεσαι...στη ρωμη οι αποστασεις δεν ειναι προβλημα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.984
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom