Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Δεν ισχύει καλέ αυτό, εκτός αν είναι άνω των 100 ml. Μην τρομοκρατείς τις απανταχού beautyholics :p
καλε και πιο κοριτσι παιρνει μικρη κρεμουλα!!!..μεγαλες συσκευασιες ολες..ειναι και πιο οικονομικες..αλλα εννοώ οτι και αν ακομη εχει την μιση μεσα..θα την κρατησουν γιατι το κουτακι θα γραφει απεξω 100+ ...που ξερεις και συ απο καλλυντικά:haha:!!!...χαχαχαχαχα!!
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
καλε και πιο κοριτσι παιρνει μικρη κρεμουλα!!!..μεγαλες συσκευασιες ολες..ειναι και πιο οικονομικες..αλλα εννοώ οτι και αν ακομη εχει την μιση μεσα..θα την κρατησουν γιατι το κουτακι θα γραφει απεξω 100+ ...που ξερεις και συ απο καλλυντικά:haha:!!!...χαχαχαχαχα!!
Απορώ πού τις βρίσκεις τις κρέμες 100ml+. Οι περισσότερες -οικονομικές και μη- είναι στα 50 ml. Η δική μου είναι 40ml. Και υπάρχουν και τα δείγματα ;)
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Απορώ πού τις βρίσκεις τις κρέμες 100ml+. Οι περισσότερες -οικονομικές και μη- είναι στα 50 ml. Η δική μου είναι 40ml. Και υπάρχουν και τα δείγματα ;)
Α σε περασα για αγορι και πηγα να σου κανω πλακα!..εχει περασει και η ωρα...και ειμαι με το ενα ματι ανοιχτο...:lol:
 

eiralex

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι!!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Μόλις γύρισα από Παρίσι με Aegean. Τις χειραποσκευές δεν τις ζύγισε κανείς και μάλιστα ήταν αρκετοί με λίγο μεγαλύτερες βαλίτσες αλλά μια χαρά τις δέχτηκαν. Όταν πηγαίναμε και λίγο πριν μπούμε στο αεροπλάνο, μία υπάλληλος της aegean πλησίασε κάποιους επιβάτες και τους ρώτησε αν θα είχαν πρόβλημα να πάνε οι βαλίτσες τους μαζί με τις υπόλοιπες χωρίς κόστος γιατί το αεροπλάνο ήταν γεμάτο και δεν θα χωρούσαν.
 

panele

Member
Μηνύματα
8
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΓΝΤΑΝΣΚ-ΒΑΡΣΟΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΟΝΤΡΕΑΛ-ΟΥΑΣΙΝΓΤΟΝ
Ακυρο-Ακυρο...αστοχία μου:rolleyes:
Μια κλειστή συσκευασία κρέμας χεριών, τοποθετημένη στη χειραποσκευή μου, βρέθηκε και πετάχτηκε στα σκουπίδια.Ήταν παραπάνω από 100ml.Αντίθετα, την γλύτωσε το άρωμα μου.
Ως προς τις χειραποσκευές,η Aegean είναι τελέιωςχαλαρή στον έλεγχο τους.Δεν τις ζυγίζει.Πολλοί
επιβάτες ήταν υπερβολικά φορτωμένοι.Οι χειραποσκευές πέρασαν στο αεροσκάφος κανονικά.
Μόνο στο Ελ.Βενιζέλος,κάποια υπάλληλος, προσπαθούσε να πείσει τους επιβάτες να πάνε οι χειραποσκευές στο χώρο αποσκευών του αεροπλάνου,χωρίς χρέωση, για την ασφάλεια των επιβατών,όπως έλεγε.
Στο αεροδρόμιο του Ηρακλείου,περνούσαν όλες οι χειραποσκευές, χωρίς ιδιαίτερους ελέγχους ως προς το βάρος και το μέγεθος τους.
Επίσης πλέον της χειραποσκευής,κρατούσα την τσάντα ώμου,αρκετά μεγάλη.
 

stgn

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Καλησπέρα και πάλι.
Για την ιστορία να αναφέρω πως το ταξίδι έγινε από Αθήνα πρός Χίο (και η επιστροφή) με Aegean και Go-light ναύλο και οι χειραποσκευή δε ζυγίστηκε ούτε στο πήγαινε, ούτε στο έλα. Ευχαριστώ όλους για τις άμεσες απαντήσεις. Καλά ταξίδια να έχουμε! ;-)
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
φιλανδια
Συνταξιδιωτες καλησπερα.να ρωτησω κατι.επειδη δεν μου ετυχε ποτε να ταξιδεψω με χειραποσκευη μονο αυτο το σακουλακιγια το υγρο των φακων επαφης το βρισκεις καιστο εμποριο η μονο στο αεροδρομιο?θα ταξιδεψω με aegean.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Συνταξιδιωτες καλησπερα.να ρωτησω κατι.επειδη δεν μου ετυχε ποτε να ταξιδεψω με χειραποσκευη μονο αυτο το σακουλακιγια το υγρο των φακων επαφης το βρισκεις καιστο εμποριο η μονο στο αεροδρομιο?θα ταξιδεψω με aegean.
βρες ενα μικρο μπουκαλακι με υγρο των φακων σου..να γραφει εμφανώς επανω 100ml αν ειναι μονο αυτο δεν χρειαζόσαστε σακουλακι . Προσoχη ομως αν εχεις ενα μεγαλο μπουκαλι υγρο φακων πχ 200ml και μεσα το μπουκαλι εχει ελάχιστο υγρο εστω και λιγότερο απο 100 ml θα στο κρατησουν ακομη και αν το εχεις σε σακουλακι γιατι το "μπουκαλι" γραφει 200ml...οποτε ψαξε για το μουκαλακι που θα γραφει 100ml
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom