Γενικά Ακύρωση- Αλλαγή εισιτηρίων

Casual

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ευχαριστώ πολυ παιδια. Αλλα με έχουν αγχωσει απίστευτα.η αεροπορική μου λεει συνεχώς οτι θα χω θεμα στη Ρώμη με κλμ για Άμστερνταμ σίγουρα .και για Άμστερνταμ Ρώμη που είναι παλι με κλμ οπως και απο Ρώμη για Αθήνα με αλιταλια.ειναι λεει ετσι οι κανονες τους. Μου λενε ακυρωσετα και τετοια. Δε ξερω τι να κανω μαυτους.το ταξιδιωτικό μου έστειλε τα εισητηρια στα οποια φαίνεται στο τελος μια επισήμανση με ολοκληρο το όνομα και τα εκτυπωσα εγω μονος σπιτι.να τους δειξω αυτα ; η να βγάλω παλι κανονικά απο το αεροδρόμιο; σν βγαλω απτο αεροδρόμιο αλλα δε θα φαίνεται στο εισητηριο η επισήμανση με ολόκληρο το ονομα μονο στους υπολογιστές αποσο μου ειπαν οταν τους τηλεφώνησα
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Δε θα υπάρξει κανένα πρόβλημα. Έδω άλλες ταξιδευούν με το παλιό επώνυμο και έχουν ταυτότητα με το καινούργιο. Χαλάρωσε.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Πόσες φορές να στο πω. Δε θα έχεις. Οι μισοί μου γνωστοί έχουν διπλό όνομα, άλλα (Πολωνία) άλλα σχεδόν σπάνια βάζω και τα δύο. Φτάνει το ένα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Η γυναίκα μου έχει τρία ονόματα και ποτέ δεν έχει βγάλει εισιτήριο και με τα τρία.
Μόνο με το πρώτο.
 

Casual

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Να είσται καλα! Ήσασταν πολυ εξυπηρετικοι!Ευχαριστώ! ( εαν οποιοσδήποτε εχει αλλες εμπειρίες η γνωμες ας τις πει)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δε ξερω τι να κανω μαυτους.το ταξιδιωτικό μου έστειλε τα εισητηρια στα οποια φαίνεται στο τελος μια επισήμανση με ολοκληρο το όνομα και τα εκτυπωσα εγω μονος σπιτι.να τους δειξω αυτα ; η να βγάλω παλι κανονικά απο το αεροδρόμιο; σν βγαλω απτο αεροδρόμιο αλλα δε θα φαίνεται στο εισητηριο η επισήμανση με ολόκληρο το ονομα μονο στους υπολογιστές αποσο μου ειπαν οταν τους τηλεφώνησα
Τι εννοείς να βγάλεις πάλι εισιτήρια από το αεροδρόμιο; Δεν παίζει να κάνεις κάτι τέτοιο. Είτε θα πας με τα εισιτήρια στο γκισέ και θα κάνεις check-in είτε θα κάνει online check-in από το σπίτι σου και για τα δυο σκέλη του ταξιδιού σου. Αυτό είναι το καλύτερο, ιδίως αν έχεις μόνο χειραποσκευή, έτσι ώστε λιγότερα άτομα να κοιτάξουν την ταυτότητά σου. Και στον γυρισμό πάλι online check-in. Με το online εκτυπώνεις εσύ τα boarding pass ή τα κατεβάζεις στο κινητό σου. Ενημερώσου από τα site των εταιριών.
 

Casual

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Εννουσα οτι μου έστειλε το ταξιδιωτικό τα εισιτήρια με εμαιλ και τα εκτυπωσα σπιτι.να παω με αυτα η να παω αεροδρόμιο να δωσω κωδικό κρατήσης να μου τα δωσουν;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom