Γενικά Ακύρωση- Αλλαγή εισιτηρίων

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εννουσα οτι μου έστειλε το ταξιδιωτικό τα εισιτήρια με εμαιλ και τα εκτυπωσα σπιτι.να παω με αυτα η να παω αεροδρόμιο να δωσω κωδικό κρατήσης να μου τα δωσουν;
Με αυτά που σου δώσανε. Σου γράφω τη διαδικασία.
 

Casual

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Με αυτά που μου έστειλαν με εμαιλ και τα εκτυπωσα εννοείς; και ειπες καλύτερο το web check in ;
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Με αυτά που μου έστειλαν με εμαιλ και τα εκτυπωσα εννοείς; και ειπες καλύτερο το web check in ;
Εφόσον έχεις μόνο χειραποσκευή ,πας στο σαητ της εταιρίας,κανεις online check in, εκτυπώνεις το boarding pass σου ,φτάνεις αεροδρομιο,περνας ελέγχους κλπ ,πας στην πολυ σου και δεν αγχώνεσαι για τιποτα. Θα πετάξεις μια χαρα και κανενας δεν θα σου πει τιποτα. Ποσα διαφορετικά ατομα στο εχουν πιστοποιήσει που ολο και καποιες δεκάδες/εκατοντάδες/χιλιάδες ταξιδιωτικές εμπειρίες θα εχουν .
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Παιδιά καλησπερα! Τις προάλλες έκλεισα τρία αεροπορικά εισιτήρια απο Θεσσαλονίκη για Νέα Υόρκη μέσω του gotogate.gr. Το θέμα ειναι οτι οταν μου ζήτησε ονόματα επιβατών τα έβαλα στα ελληνικά (σημειωτέον οτι δεν υπήρχε πουθενά ένδειξη να μπουν με λατινικούς χαρακτήρες και το σάιτ ήταν στα ελληνικά). Οταν λοιπόν μου ήρθε το e mail της επιβεβαίωσης ειδα οτι είχε γίνει αυτόματη αλλαγή των ονομάτων στ αγγλικά με αποτέλεσμα να ειναι γραμμένο διαφορετικά απο οτι στα διαβατήρια. Τους έστειλα e mail και είπαν θα μου απαντήσουν μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα. Πιστεύεται πως θα μου κανουν νερά για την αλλαγή;; δεν το πιστεύω οτι την πάτησα σαν πρωτάρα με τα εισιτήρια!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καταλαβαίνω το άγχος σου, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως ελαφρά τη καρδία γράφετε μέ Ελληνικούς χαρακτήρες για να κλείσετε εισητήρια για το εξωτερικό. τί και άν το σάιτ είναι Ελληνικό, πώς πιστεύεις ότι θα γραφόταν τά ονόματα?? ελπίζω να έχεις την καλύτερη δυνατή λύση.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Ειλικρινά ούτε κ γω καταλαβαίνω πως στο καλό το έκανα! Τόσα και τοσα εισιτήρια έχω κλείσει , ακομα δεν καταλαβαίνω πως την πάτησα .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom