Γενικά Γαλλία Αλλαγή σχεδίων δυστυχώς.

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Σόρρυ, ξέρω, υπεροφφτόπικ, ας σβηστεί μετά αλλά επιτέλους μου δίνεται η ευκαιρία να πω το εξής:

Δεν με λενε Γιωργο, αλλα δεν ειναι κι ασχημο ονομα :haha:
@paefstra και @Yorgos έχουν υπερβολικά όμοια φώτο προφίλ, πολλές φορές την έχω πατήσει σα τη Λουλού.

Ξανα σόρρυ
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.623
Likes
50.287
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σόρρυ, ξέρω, υπεροφφτόπικ, ας σβηστεί μετά αλλά επιτέλους μου δίνεται η ευκαιρία να πω το εξής:


@paefstra και @Yorgos έχουν υπερβολικά όμοια φώτο προφίλ, πολλές φορές την έχω πατήσει σα τη Λουλού.

Ξανα σόρρυ
Δεν πειράζει, ίδιο τρόπο ταξιδιού έχουμε και... πανομοιότυπες απόψεις κιόλας.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
η περιοχη anignon εντομεταξυ,ειναι υπεροχη,ο ξαδελφος μου,μου ειπε οτι θα γυρισουμε οσο πιο πολλα χωρια μπορουμε,και μου εστειλε κι αυτο το βιντεο να παρω μια ιδεα.......

εχω παθει πλακα,δεν τα ηξερα αυτα....αρχιζει και μ αρεσει τελικα
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
τα εισητηρια τα εκλεισε ο ξαδελφος πριν λιγο,online το πρωτο εισητηριο για αβινιον ειναι μεσω gare de lyon με την εταιρια oui SNCF κοστισε 56 ευρω,της επιστροφης με την ιδια εταιρια 16 ευρω και παει απευθειας στο αεροδρομιο cdg ελπιζω να μην μπερδευτω και να τα κανω σωστα,μου τα εστειλε μεσω mail τα πληρωσε και θα του τα δωσω οταν παω εκει.σε 3 ωρες θα εχω διανυσει,750 χιλιομετρα......κι αν σκεφτεις και το αεροπλανο,το καραβι και ολη την υπερενταση.....ειναι κατι...ελπιζω να μην με πιασουν κλαματα στο αεροδρομιο που αυτη τη φορα κανεις δε θα με περιμενει....και να το δω θετικα,σε ακριβως 2 μηνες θα ειμαι εκει....στο σταθμο του τρενου θα ειναι ολο μου το σοι αν και νυχτα και θα με περιμενει βεβαια,ελληνες γαλλοι μιξ ανθρωποι καλοι κι ωραιοι που ειχα χρονια να δω.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
μια ερωτηση παιδια κι οποιος ξερει απαντα,για να ειμαι σιγουρη οχι τιποτα αλλο....φτανω CDG την παρασκευη 29 του μηνος,στις 18,45 το απογευμα και το τρενο μου για αβινιόν ξεκινάει στις 9,30 το βραδυ....με ποιο τροπο φτανω εγκαίρως στον σταθμο gare de lyon? θα ταξιδεψω με τρενο της εταιριας sncf εχω δει κι αυτο το βιντεακι,ωραια τα λεει ο τυπακος...θα μου πειτε χεις ανεβει ποσες φορες δε θυμασαι τιποτα;
οχι δε θυμαμαι ειχα αλλα στο μυαλο μου τοτε....χαχαχα
 
Last edited:

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Επιλογή 1: Με το απευθείας λεωφορείο της AirFrance, γραμμή 4.
Επιλογή 2: CDGVAL (αν φτάνεις στο Τ1) -> Εισιτήριο για Κέντρο -> RER B μέχρι Gare du Nord -> Αλλαγή τρένου στην ακριβώς απέναντι πλατφόρμα -> RER D για Gare de Lyon. 10-15' λεπτά πιο γρήγορο από το λεωφορείο (και πιο φτηνό), απλά πρέπει να σέρνεις τα μπαγκάζια σου από τρένο σε τρένο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom