Νορβηγία Αναρρίχηση στον Παγετώνα FoLgefonna

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
ζηλεύωωωωωωωωωωωωω!!!! ερώτηξη: το δρομολόγιο της ραιαν για Όσλο είναι εποχιακό? ψάχνω να κλείσω για μάρτιο και δεν μου δίνει πτήσεις!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Εγώ σκέφτομαι πάλι για Αυγουστο καθώς θα επιστρέφω από Γροιλανδία (βρήκα Copenhagen-Stavager στα 150 ευρό a/r).
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
καθώς θα επιστρέφω από Γροιλανδία (βρήκα Copenhagen-Stavager στα 150 ευρό a/r).
εγώ ρώτησα πότε πετάει για όσλο η ράιαν, όχι τι έχεις να μου ανακοινώσεις που θα μου σπάσει τα νεύρα :xmas_evil: ακούς εκεί γροιλανδία! και θα πας και Αιθιοπία βλέπω..:killme:..:xmas_lol::xmas_lol: βολεύει πάντως τον αύγουστο όντως..
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
εγώ ρώτησα πότε πετάει για όσλο η ράιαν, όχι τι έχεις να μου ανακοινώσεις που θα μου σπάσει τα νεύρα :xmas_evil: ακούς εκεί γροιλανδία! και θα πας και Αιθιοπία βλέπω..:killme:..:xmas_lol::xmas_lol: βολεύει πάντως τον αύγουστο όντως..
Κιεγώ απάντησα τι σκέφτομαι μπάς και βρω ακόμη κανέναν τρελό νάρθει μαζί μου.
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
α μη με μπριζώνεις γιατί δε θέλω και πολύ....δρόμο δώσε μου μόνο :trekker:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
:clap::clap::clap: Υπάρχουν ακόμη δύο υποψήφιοι για εκεί αλλά θα αποφασιστεί τέλος Φεβρουαρίου αρχές Μαρτίου, σαν πρόγραμμα όμως θα περιλαμβάνει trekking και πιθανή πτώση με αλεξίπτωτο + road trip βορειότερα κοντά στο Molde.Αλλά για να μην ξεφεύγουμε απο το παρόν θέμα μπορεί να μπεί στο Αυγουστιάτικο πρόγραμμα και μια πεζοπορία σε άλλον Παγετώνα βορείως του Sognfjord.
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
...η παρέα που ποτέ δεν είχα :grouphug: και για μάρτη μόνη θα ανέβαινα πάνω...οπότε γιατί να μην το αφήσω για αύγουστο??
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
...η παρέα που ποτέ δεν είχα :grouphug: και για μάρτη μόνη θα ανέβαινα πάνω...οπότε γιατί να μην το αφήσω για αύγουστο??
Οπότε κράτα επαφή και αν έχεις και καμιά ιδέα για τίποτα δρατηριότητες μοιράσου τες δίχως δισταγμό ,απτήν άλλη γραμμή κάπιοι είναι όλο αυτιά.:xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Εδώ να ευχαριστήσω και τον άξιο συνοδοιπόρο μου στο συγκεκριμένο ταξίδι ELGEO2 τόσο για την πολύ καλή παρέα του όσο και για την υποστήριξη με τις φωτογραφίες του στο στο θέμα .
ΥΓ Γιώργο τα καλύτερα έρχονται (επιχείρηση κωδικός Ellizabeth):xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.546
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom