Απαραδεκτος Αστυνομικος στην Φρανκφουρτη!

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλό ξεμπέρδεμα με τις χιονοθύελες! Να υποθέσω οτι το ρεύμα απενήλθε αφού κατάφερες και μπήκες στον υπολογιστή σου! Αφιερωμένο:
 
Last edited by a moderator:

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Οχι πολύ άπλά έπεσες σε εναν ''τρόμπα με στολή'' και έτυχε να΄ναι και Γερμανός !!!

Εχεις να δεις πολλά ακόμα
Καταλαβαινω οτι πολοι ευρωπαιοι θα τα εχουν με την Ελλαδα αλλα τα σχολια, τα αστειακια κτλ κτλ να τα αφηνουν οταν ειναι μονοι τους, εκτος υπηρεσιας και οχι μπροστα μας. Καλα θα ειναι να κοιτανε την δουλεια τους και να ειναι ευγενικοι, οπως ηταν οι υπολοιποι εργαζομενοι (Γερμανοι) του αεροδρομιου.
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Καλό ξεμπέρδεμα με τις χιονοθύελες! Να υποθέσω οτι το ρεύμα απενήλθε αφού κατάφερες και μπήκες στον υπολογιστή σου! Αφιερωμένο: [media=youtube]Xn31ECL0wEU[/media] ...πο καφετερεια σε καφετερεια μεταφερομαι :mad:
 
Last edited by a moderator:

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Οχι πολύ άπλά έπεσες σε εναν ''τρόμπα με στολή'' και έτυχε να΄ναι και Γερμανός !!!

Εχεις να δεις πολλά ακόμα
¨
Έτσι και πετύχαινα αυτόν τον "τρόμπα με στολή" ... :D
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
XRISTOS71; said:
Εχεις να δεις πολλά ακόμα
Επειδή τα τελευταία χρόνια ταξιδεύω μόνο για αναψυχή και επειδή τα ταξίδια παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο στη ζωή μου και δεν θέλω σε καμία περίπτωση να χαλιέμαι σε αυτά (άσε που θα είμαι και οικονομικά στριμωγμένη),
δεν το βλέπω να πηγαίνω ξανά Γερμανία και πολύ φοβάμαι και σε άλλες χώρες της Δυτικής Ευρώπης για αρκετά χρόνια...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Οχι δυστυχώς ακομα μεσα στο σκοταδι ειμαστε. Απο καφετερεια σε καφετερεια μεταφερομαι :mad:
Καθώς έχουμε τη τυχη να υπάρχει ανταποκριτής στη καρδιά των γεγονότων, δεν μας μεταφερεις λίγο από την κατάσταση από την αγαπημένη Νέα Αγγλία, η οποία αντί να ζει τώρα το διάσημό της Indian summer, μπήκε κατευθείαν στη καρδιά του Χειμώνα? (ειδικά για το Κοννέκτικατ τι ξέρεις).
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Καθώς έχουμε τη τυχη να υπάρχει ανταποκριτής στη καρδιά των γεγονότων, δεν μας μεταφερεις λίγο από την κατάσταση από την αγαπημένη Νέα Αγγλία, η οποία αντί να ζει τώρα το διάσημό της Indian summer, μπήκε κατευθείαν στη καρδιά του Χειμώνα? (ειδικά για το Κοννέκτικατ τι ξέρεις).
Στο Κοννεκτικατ ειμαι!!! τα πραγματα πανε πολυ πολυ σιγα και με το πασο τους. Οι ανθρωποι οπου βρουν μαγαζι, εστιατοριο, καφετερειες τις κατακλιζει. Μερικες περιοχες ειναι 100% στο σκοταδι.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Στο Κοννεκτικατ ειμαι!!! τα πραγματα πανε πολυ πολυ σιγα και με το πασο τους. Οι ανθρωποι οπου βρουν μαγαζι, εστιατοριο, καφετερειες τις κατακλιζει. Μερικες περιοχες ειναι 100% στο σκοταδι.
Σε ποια περιοχή του Κοννέκτικατ είσαι?
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Ηartford area :roll:

ΥΓ. Ο Κυβερνητης του Κοννεκτικατ ειναι λεει απογοητευμενος με την βοηθεια που ζητησε... δεν ηταν λεει αρκετη. Βγαινουμε οφ-τοπικ τωρα αλλα....
Όχι από τη Γερμανική Αστυνομία φαντάζομαι! :D (χιούμορ κάνω) :rolleyes:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ηartford area :roll:

ΥΓ. Ο Κυβερνητης του Κοννεκτικατ ειναι λεει απογοητευμενος με την βοηθεια που ζητησε... δεν ηταν λεει αρκετη. Βγαινουμε οφ-τοπικ τωρα αλλα....
Ωραίο το χάρτφορντ, έχω έρθει στο τρίνιτυ και στο Uconn δύο φορές. Αφού είσαι και ροδίτης σίγουρα θα ξέρεις και τον Ηλία Τομ... που έφτιαξε το PAEDEIA στο Storrs
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Όχι από τη Γερμανική Αστυνομία φαντάζομαι! :D (χιούμορ κάνω) :rolleyes:
Βαζω στοιχημα οτι οι Γερμανοι θα τα ειχαν αποκαταστησει ολα μεχρι τωρα. Μετα λεμε για τα χαλια της Ελλαδας. Φανταζεστε να γινοταν κατι τετοιο στην Χωρα μας???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.455
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom