Νορβηγία Βοήθεια για Νορβηγία

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
έψαξα στο ίντερνετ και δεν το βρήκα ούτε σε public και γενικά δεν πολυκυκλοφορούν για νορβηγια δηλ μόνο planet βρήκα και δεν είμαι σίγουρη ότι το έχει ο ελευθερουδάκης
Μάλλον δεν έχεις ψάξει αρκετά. :roll:

Από ελληνικά βιβλιοπωλεία και ο Παπασωτηρίου και η Πολιτεία (κυρίως ο πρώτος) έχουν αρκετούς οδηγούς για τη Νορβηγία.
Υπάρχουν επιλογές για Lonely Planet, DK, Insight Guides, Fodor's, Frommer's, Rough Guide και άλλα.

Επίσης, αν επισκεφθείς τις ιστοσελίδες των παραπάνω οδηγών, μπορείς να βρεις πολλές πληροφορίες. :D
 

plani

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Σε μπέρδεψα γιατί είμαι και εγώ μπερδεμένη και ....αγεωγράφητη!!!σ ευχαριστώ πολύ για τα LINK θα τα τσεκάρω σε λίγο με την ησυχία μου !!!
 

plani

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Μάλλον δεν έχεις ψάξει αρκετά. :roll:

Από ελληνικά βιβλιοπωλεία και ο Παπασωτηρίου και η Πολιτεία (κυρίως ο πρώτος) έχουν αρκετούς οδηγούς για τη Νορβηγία.
Υπάρχουν επιλογές για Lonely Planet, DK, Insight Guides, Fodor's, Frommer's, Rough Guide και άλλα.

Επίσης, αν επισκεφθείς τις ιστοσελίδες των παραπάνω οδηγών, μπορείς να βρεις πολλές πληροφορίες. :D

έχει δίκιο anny :rolleyes: στις σελίδες έχει πολλές πληροφορίες αλλά όπως και να το κάνουμε είμαι της έντυπης ενημέρωσης, γι αυτό προτιμώ έναν οδηγό..

Θα πάω από κοντά Πολιτεία να τσεκάρω αλλά μάλλον προς εκδόσεις L.P σκέφτομαι-είναι πιο αποδεκτά από τους ταξιδόφιλους του site!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.742
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom