Βοήθεια για ρομαντικό τριήμερο

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Τελικά το παιχνίδι θα κριθεί ανάμεσα σε Άνδρο (Χώρα λέτε να μείνω ε; Το ξεχνάμε δλδ το Μπατσί,ε; Χώρα βρήκα Ιρώ Σουίτες 350 ευρώ και ξενοδοχείο Αίγλη, ένα ωραίο κλασικό 270 ευρώ).
Στην τελική αν τελικά πάμε Άνδρο παίρνουμε ταξί και ούτε γουρούνες ούτε αμάξι... Πόσο να χει το ταξί στην Άνδρο...;! Δε νομίζω να ναι ακριβά.
Αλλιώς Σπέτσες είμαι ανάμεσα στο Zoe Club 585 ευρώ και Economou Mansion 465 ευρώ... Τσιμπιμένα πολύ και τα δύο αλλά ποιότητα!

Υ.Γ. Παιδιά πολύ κουραστικό να ψάχνεις κάτι οικονομικό για να κλείσεις! Ευτυχώς που χω και σας!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Τελικά το παιχνίδι θα κριθεί ανάμεσα σε Άνδρο (Χώρα λέτε να μείνω ε; Το ξεχνάμε δλδ το Μπατσί,ε; Χώρα βρήκα Ιρώ Σουίτες 350 ευρώ και ξενοδοχείο Αίγλη, ένα ωραίο κλασικό 270 ευρώ).
Στην τελική αν τελικά πάμε Άνδρο παίρνουμε ταξί και ούτε γουρούνες ούτε αμάξι... Πόσο να χει το ταξί στην Άνδρο...;! Δε νομίζω να ναι ακριβά.
Αλλιώς Σπέτσες είμαι ανάμεσα στο Zoe Club 585 ευρώ και Economou Mansion 465 ευρώ... Τσιμπιμένα πολύ και τα δύο αλλά ποιότητα!

Υ.Γ. Παιδιά πολύ κουραστικό να ψάχνεις κάτι οικονομικό για να κλείσεις! Ευτυχώς που χω και σας!
:killme:ή εμενα με βαρεσε το διαβασμα στο κεφαλι ή η οικονομικη κριση ή εσυ μας δουλευεις κοπελια..στο πρωτο σου ποστ εγραψες "καπως οικονομικο" ή κανουν πουλακια τα ματια μου??υποτιθεται οτι βρηκες χοτελ στις σπετσες με 65 ευρω..
και μετα απο τοοοοσο ψαξιμο ερχεσαι και μου πετας το "zoes club" ενα απο τα 3 πιο ακριβα ξενοδοχεια του νησιου??
τοοοοοοσο οικονομικα ηθελες???ε, πες το ντε απο την αρχη!δες και τα "νησια"..τσιμπημενα μεν, αλλα ποιοτικα εννοειται!δεν καταλαβαινω αφου σκοπευεις να δωσεις τοσα για δωματιο, γιατι σου φαινονται ακριβες οι σπετσες??
και τα ταξι στην ανδρο ποσο να χουν??τι εγινε αν δωσεις κανα 30ευρω για να πας κι αλλα τοσα για να γυρισεις απο το μπατσι?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
:killme:ή εμενα με βαρεσε το διαβασμα στο κεφαλι ή η οικονομικη κριση ή εσυ μας δουλευεις κοπελια..στο πρωτο σου ποστ εγραψες "καπως οικονομικο" ή κανουν πουλακια τα ματια μου??υποτιθεται οτι βρηκες χοτελ στις σπετσες με 65 ευρω..
και μετα απο τοοοοσο ψαξιμο ερχεσαι και μου πετας το "zoes club" ενα απο τα 3 πιο ακριβα ξενοδοχεια του νησιου??
τοοοοοοσο οικονομικα ηθελες???ε, πες το ντε απο την αρχη!δες και τα "νησια"..τσιμπημενα μεν, αλλα ποιοτικα εννοειται!δεν καταλαβαινω αφου σκοπευεις να δωσεις τοσα για δωματιο, γιατι σου φαινονται ακριβες οι σπετσες??
και τα ταξι στην ανδρο ποσο να χουν??τι εγινε αν δωσεις κανα 30ευρω για να πας κι αλλα τοσα για να γυρισεις απο το μπατσι?
... Latina μάλλον δε σε βάρεσε εσένα το διάβασμα στο κεφάλι...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
καλε εσυ δε μιλουσες για 65 ευρω??? μηπως μπηκε αλλη τωρα στο τοπικ??? αυτο το ξενοδοχειο ειναι πανακριβο!!! αποψε θα μου πεσουν τα μαλλια.... τι ψαχνουμε τοτε?
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
μαλλον αστειευεται η κοπελα ρε παιδια... μαλλον αυτο συμβαινει απο το υ.γ. που γραφει... δε μπορει αλλιως.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
το ερωτημα δεν ειναι τι ψαχνουμε αλλα τι ασχολουμαστε??

λοιπον, κοπελια, επειδη εμεις ειμαστε κομματακι ασχετες, ο ανθρωπος σου ειναι ο traveller (δεν κανω πλακα)..στειλτου ενα pm και ρωτα τον να σου πει..θα "χαρει" σιγουρα να σε βοηθησει..περιπτωσεις σαν την δικη σου ειναι η ειδικοτητα του..(για να μην παρεξηγηθω, οταν λεω "περιπτωσεις" εννοω οικονομικα τριημερα..μην παει αλλου το μυαλο σας)!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
δε μπορει να τα εννοει! σκεφτοταν να παει αγκιστρι και τωρα θελει δωματιο με 100+ τη βραδια???????? αν ναι στο traveller να σου βρει τις οικονομικοτερες λυσεις! :haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Με τις τιμές "ευκαιρίας" που βρήκες πάντως, κάλλιστα θα μπορούσες να πας και κάπου πιο εξωτικά ρομαντικά....Ντουμπάϊ ίσως?:D ΚΑΙ σε αυτή την περίπτωση πάλι ο Traveller είναι ο άνθρωπός σου!!!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
:haha::haha::haha::haha:
νομιζω πως εκανε πλακιτσα ! μαλλον ζαλιστηκε απο το πολυ το ψαξιμο και ειπε να το ριξει στο χαβαλε...
 

eleva

Member
Μηνύματα
211
Likes
417
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Μαγνησία ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
12/10/1944
χαχαχαχα! Αν κ υπάρχουν κ στο Αγκιστράκι ξενοδοχεία πάνω απ το κύμα με πάνω από 250 το βράδυ,ποια Άνδρο κ ποιες Σπέτσες???? Πάτε εκεί πέρα μια ΣΑντορίνη να το φχαριστηθείτε!!!!
υ.γ. Κ εμένα π είχα πάει μικρή αλλά κ του φίλου μ π πήγε πριν 2 χρόνια δεν μας άρεσε καθόλου η Άνδρος. Το Μπατσί είναι καρατουριστικό,με μια μετριότατη παραλία, το λιμάνι χάλια. Για τη χώρα δν ξέρω,αλλά (αν κ μες στο πράσινο λένε) δν νομίζω ό,τι είναι κ απ τις καλύτερες των Κυκλάδων (μη με παρεξηγείτε οι λάτρεις τ νησιού!!) Αν είναι ν πάτε Κυκλάδες ψηφίζω Σύρο (αν κ δν έχω πάει έχω ακούσει τα καλύτερα κ φαίνεται κούκλα η Ερμούπολη!)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ναι συρος πολυ καλη προταση! κ εμενα εχουν παει οι γονεις μου... στη μαμα δεν αρεσε τοσο ο μπαμπας ειπε καλα λογια.... ο καθενας εχει την αποψη του... ελπιζω να διαλεξει το καλυτερο...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Mιλάμε για εκπληκτικό cult θέμα... συγχαρητήρια σε όλους σας... εκπληκτικές προτάσεις... με γοήτευσαν όλες αλλά εγώ ψηφίζω γύρο της Σαλαμίνας με το ΚΤΕΛ και επειδή τα παιδιά είναι ασάλιοτα βάνω εγώ το ΚΤΕΛ...

Υ.Γ.1 Καλά για τους άλλους αλλά εσύ ρε latina τι διάολο ασχολείσαι με τα νούμερα?
Υ.Γ.2 Γουστάρω elena... έχει άποψη η κοπέλα και την υποστηρίζει...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.068
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom