Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
2. πως γινεται συνδυασμος 2 πτησεων να μην πωλειται απο το σαιτ τους αλλα να εμφανιζεται κανονικα σε μηχανες που σε κατευθυνουν στο σαιτ τους κ ως δια μαγειας πωλειται τοτε κανονικα? ο δε συνδυασμος πωλειται στη μιση τιμη περιπου απο τα 2 ξεχωριστα σκελη..
Μοιάζει με bug στον html/javascript κώδικα του site τους (front-end). To kayak παραπέμπει απευθείας στο e-ticket.aegeanair.com , που είναι το backend τους (το οποίο το λειτουργεί η Amadeus κι όχι η ίδια η Aegean), και γι αυτό προσπερνάει το bug.
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μοιάζει με bug στον html κώδικα του site τους (front-end). To kayak παραπέμπει απευθείας στο e-ticket.aegeanair.com , που είναι το backend τους (το οποίο το λειτουργεί η Amadeus κι όχι η ίδια η Aegean), και γι αυτό προσπερνάει το bug.
οκ, θενκς. εγινε κατανοητο το πως. γιατι να γινεται αυτο, δεν καταλαβαινω επισης. για να πληρωσω να μισα απ οσα μου δινει το app τους πρεπει να καταληξω στο ιδιο app μεσω καγιακ η ξερω γω τι αλλο. κ ειναι απο περσυ που το εχω δει τουλαχιστον.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
οκ, θενκς. εγινε κατανοητο το πως. γιατι να γινεται αυτο, δεν καταλαβαινω επισης. για να πληρωσω να μισα απ οσα μου δινει το app τους πρεπει να καταληξω στο ιδιο app μεσω καγιακ η ξερω γω τι αλλο. κ ειναι απο περσυ που το εχω δει τουλαχιστον.
Δεν τους το στέλνετε μια;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν τους το στέλνετε μια;
κι αν το πλερω διπλα μετα? η δουλεια γινεται κι ετσι για μας. αυτους δεν συμφερει. οταν γινω μετοχος θα τους ενημερωσω. ας διαβαζουν φορουμ να ενημερωνονται.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
κι αν το πλερω διπλα μετα? η δουλεια γινεται κι ετσι για μας. αυτους δεν συμφερει. οταν γινω μετοχος θα τους ενημερωσω. ας διαβαζουν φορουμ να ενημερωνονται.
Λεφτά χάνουν. Το ναύλο τον έχουν, άρα τον έχουν εγκρίνει, απλά το bug το βγάζει μόνο μέσω άλλων και πληρωνουν προμήθειες.
 

Ctf22

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδιά. Καινούριος εδώ. Πρόκειται να ταξιδέψω το καλοκαίρι με Aegean εντός Ελλάδος για πρώτη φορά και ήθελα να σας ρωτήσω πόσο ασφαλής είναι αυτή η εταιρεία λόγω φοβίας που έχω με το αεροπλάνο . Επίσης ηθελα να ρωτήσω αμα ξερει κάνεις αν η Aegean εχει εφαρμόσει τον κανονισμό του να υπάρχουν παντα 2 στο πιλοτηριο ώστε ν αποφευχθουν λάθη του παρελθόντος .
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Γεια σας παιδιά. Καινούριος εδώ. Πρόκειται να ταξιδέψω το καλοκαίρι με Aegean εντός Ελλάδος για πρώτη φορά και ήθελα να σας ρωτήσω πόσο ασφαλής είναι αυτή η εταιρεία λόγω φοβίας που έχω με το αεροπλάνο . Επίσης ηθελα να ρωτήσω αμα ξερει κάνεις αν η Aegean εχει εφαρμόσει τον κανονισμό του να υπάρχουν παντα 2 στο πιλοτηριο ώστε ν αποφευχθουν λάθη του παρελθόντος .
Πετάει τόσα χρόνια...Μάλλον ασφαλής είναι.Λες η κάθε εταιρεία να αποφασίζει μόνη της πόσοι θα είναι στο πιλοτήριο;
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
καλησπερα σας!μια ερωτηση ηθελα να κανω!εχω κανει κρατηση για μεθαυριο και εχω κανει κανονικα το online check in μου και σημερα προσθετα μια επιπλεον βαλιτσα στην πτηση μου.αρα μπορω κανονικα να παρω την χεραποσκευη μου επανω στο αεροσκαφος και την βαλιτσα που πληρωσα να την ριξω στον ιμαντα για τις αποσκευες σωστα?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
καλησπερα σας!μια ερωτηση ηθελα να κανω!εχω κανει κρατηση για μεθαυριο και εχω κανει κανονικα το online check in μου και σημερα προσθετα μια επιπλεον βαλιτσα στην πτηση μου.αρα μπορω κανονικα να παρω την χεραποσκευη μου επανω στο αεροσκαφος και την βαλιτσα που πληρωσα να την ριξω στον ιμαντα για τις αποσκευες σωστα?
Σωστά.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Για κάποιο λόγο πριν λίγο καιρό στην Αιγαίου με έβαλαν να αλλάξω κωδικό πρόσβασης.Τώρα πατάω το νέο κωδικό και δεν τον αναγνωρίζει ενώ μου λέει και πως ο λογαριασμός μου έχει κλειδωθεί μετά από 5 ανεπιτυχείς προσπάθειες.:mad:Ξέρει κανένας άνθρωπος τι να κάνω;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Για κάποιο λόγο πριν λίγο καιρό στην Αιγαίου με έβαλαν να αλλάξω κωδικό πρόσβασης.Τώρα πατάω το νέο κωδικό και δεν τον αναγνωρίζει ενώ μου λέει και πως ο λογαριασμός μου έχει κλειδωθεί μετά από 5 ανεπιτυχείς προσπάθειες.:mad:Ξέρει κανένας άνθρωπος τι να κάνω;
Πρέπει να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά μαζί τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom