Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

evaT

Member
Μηνύματα
1.570
Likes
12.761
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Η καλύτερη λύση αν δε μπορείς να το κάνεις αυτόματα (που πολλές φορές δε μπορείς) είναι να επικοινωνήσεις με κάποιον εκπρόσωπο στο chat.
Παλιότερα επικοινωνούσες με κανονικό άνθρωπο, πλέον μιλάς με ρομπότ εσύ ρωτάς κ αυτό σου στέλνει pdf να διαβάσεις, συνεννόηση μπουζούκι.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παλιότερα επικοινωνούσες με κανονικό άνθρωπο, πλέον μιλάς με ρομπότ εσύ ρωτάς κ αυτό σου στέλνει pdf να διαβάσεις, συνεννόηση μπουζούκι.
Επιμένεις να μιλήσεις με εκπρόσωπο και μιλάς στο τέλος. Προσωπικά τους στέλνω συνεχώς την ίδια ερώτηση ή πατάω όχι όταν βγάζουν το "είστε ικανοποιημένος με την απάντηση?", ανάλογα με την περίπτωση.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.570
Likes
12.761
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εν τω μεταξύ το μάτιαξα μόνη μου το θέμα...Αφού έκανα ό,τι στραβή έκανα, μου βγήκε ξαφνικά γάμος πολύ κοντινού προσώπου τις μέρες που έχω κλείσει το ταξίδι και ήρθε κι έδεσε....
Τελικά ανακάλυψα πως αφού ήμουν εντός 24ώρου από την κράτηση μπορούσα να αλλάξω τα πάντα χωρίς πέναλτι κ επιπλέον ενώ χθες μου έδινε ακριβότερες τις τιμές σήμερα ήταν ίσα βάρκα ίσα νερά...'Επαθα ένα μικρό πανικό αλλά εντάξει τελικά τ άλλαξα όλα εύκολα.
Τώρα αν θα γίνει τελικά το ταξίδι, άβυσσος...
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.318
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Αυτό που πάνε και παντρεύονται χωρίς να μας ρωτήσουν, είναι εκνευριστικό. ;)
(Off topic) Είναι και πως θα τους εκπαιδεύσεις. :haha:
Εμένα που μ' έχουν καλέσει σε δύο γάμους, μου το κοινοποίησαν 9 και 10 μήνες νωρίτερα επειδή ξέρουν τα «χούγια» μου, προκειμένου να μη κανονίσω.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.742
(Off topic) Είναι και πως θα τους εκπαιδεύσεις.
Για να είμαστε ον τόπικ. Έρχονται με τα δρομολόγια της Ryanair. Αφού σε ρωτήσουν για πιθανούς
προορισμούς για γαμήλιο και έχουν πάρει ένα σωρό πληροφορίες από το φόρουμ για αποσκευές,ον λαιν τσεκ ιν κλπ
σου κάνουν την κρίσιμη ερώτηση , ξέρεις σκεφτόμαστε να παντρευτούμε τότε, σε βολεύει;
Αν πεις ναι, πάνε στον παπά η στο δημαρχείο να κλείσουν ημερομηνίες.
Αν πεις όχι γιατί θα πάω με την ράυαν πχ στην Βαρκελώνη, ψάχνουν να βρούνε εκκλησία στην Βαρκελώνη ή αν έχει προξενείο. :haha:
 

giotaliam

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Εβγαλα εισιτήριο για Βρυξέλλες με την Ryanair και έγραψα το όνομα στα ελληνικά Δεν έχουν περάσει ακόμα 24 ώρες Μπορεί να αλλάξει το όνομα στα λατινικά χωρίς χρέωση;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.318
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Εβγαλα εισιτήριο για Βρυξέλλες με την Ryanair και έγραψα το όνομα στα ελληνικά Δεν έχουν περάσει ακόμα 24 ώρες Μπορεί να αλλάξει το όνομα στα λατινικά χωρίς χρέωση;
Μπες στο chat της υποστήριξης και ζήτησε ευγενικά να στο αλλάξουν, πες ότι πρόκειται περί λάθους στη πληκτρολόγηση κτλ. Λογικά δεν έχει χρέωση εντός 24 ωρών.
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Παιδιά καλησπέρα, μπήκα πριν λίγο στην Ryan και δεν λειτουργεί η εφαρμογή ούτε το site. Σε αυτή την περίπτωση πως κανείς το check in? Να φανταστώ με τον πατροπαράδοτο τρόπο πριν την πτήση στο αεροδρόμιο?
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Our website / app is currently undergoing scheduled maintenance.
Λίγη υπομονή και σε λίγη ώρα θα δουλεύει κανονικά, δεν υπάρχει λόγος για πανικό. Από κινητό πάντως δουλεύει μια χαρά...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom