Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Our website / app is currently undergoing scheduled maintenance.
Λίγη υπομονή και σε λίγη ώρα θα δουλεύει κανονικά, δεν υπάρχει λόγος για πανικό. Από κινητό πάντως δουλεύει μια χαρά...
Εμένα πάντως δεν δουλεύει ουτε στο κινητό ούτε στο pc
 

Panosjgr

Member
Μηνύματα
61
Likes
15
Καλησπέρα...
Θέλω να κλείσω ένα εισητήριο για 2 άτομα αλλά δεν θέλω να αγοράσω θέση στην αρχή της κράτησης. Εάν το κάνω μετά το κόστος αγοράσς της θέσης θα είναι ποιο ακριβό; Επίσης εάν δεν διαλέξω θέση θα μου δώσουν δωρεάν μία τυχαία;
 

SugarBlue

Member
Μηνύματα
262
Likes
4.410
Καλησπέρα...
Θέλω να κλείσω ένα εισητήριο για 2 άτομα αλλά δεν θέλω να αγοράσω θέση στην αρχή της κράτησης. Εάν το κάνω μετά το κόστος αγοράσς της θέσης θα είναι ποιο ακριβό; Επίσης εάν δεν διαλέξω θέση θα μου δώσουν δωρεάν μία τυχαία;
Κατα 99,9 % η Ryanair σας βαζει χωρια ,πιστεύω οτι ειναι επίτηδες για να προ-αγοραζει ο κόσμος τις θέσεις (κι από τη μύγα ξύγκι η εν λόγω αεροπορική) Εγώ συνήθως αλλάζω θεση στο αεροπλάνο με κανέναν καλό άνθρωπο αν συμφωνεί ώστε να καθίσω δίπλα στο συνταξιδιώτη μου.Σε περιπτώσεις που αγόρασα θεση τελευταία στιγμή βρήκα και με 6 € ή 8€ ( εννοείται έχει και πιο ακριβές αν θέλετε μπροστά)
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Η πιο φθηνη που εχω βρει κατα το τσεκιν ήταν στα 12 ευρω/ατομο αλλα μπορει να ειχε τυχει κιολας. Μια φορα σε κρατηση για δυο ατομα, εκανα στο πρωτο τσεκιν με τυχαια θεση και προσπαθησα να βαλω επι πληρωμει το δευτερο ατομο να καθεται διπλα του. Η ραηαν εμφανιζε τη διπλανη θεση σα δεσμευμενη (ενω δεν ηταν).

Αν δε διαλεξεις εννοειται θα σου δωσουν δωρεαν μια τυχαια. Τι; Ορθια θα σε αφησουν; :haha:
 

DimiBiri

Member
Μηνύματα
295
Likes
950
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα...
Θέλω να κλείσω ένα εισητήριο για 2 άτομα αλλά δεν θέλω να αγοράσω θέση στην αρχή της κράτησης. Εάν το κάνω μετά το κόστος αγοράσς της θέσης θα είναι ποιο ακριβό; Επίσης εάν δεν διαλέξω θέση θα μου δώσουν δωρεάν μία τυχαία;
Προσφατως σε ταξίδι με τη scoot δεν πλήρωσα θέση ποτέ.... Κ με έβαλαν δίπλα δίπλα με τον συνταξιδιώτη μου ΚΑΙ παράθυρο. Μπορεί να ήταν κ τύχη βέβαια. Όρθια δε θα σ αφήσουν πάντως χαχα!
 

Eleni619781

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
SOS σας παρακαλώ μια βοήθεια.Φευγουμε σε δύο μέρες για Ρώμη.Πηγαμε να κάνουμε Check in και είδαμε ότι κάναμε λάθος στον τύπο κράτησης του γιου μας τον βάλαμε έφηβο αντί για παιδι καθώς είναι 12 παρά ένα μήνα.Δεν μας αφήνει να βάλουμε την ημερομηνία γέννησης του και άρα να προχωρήσουμε στο τσεκ ιν.Τι κάνουμε τώρα?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
SOS σας παρακαλώ μια βοήθεια.Φευγουμε σε δύο μέρες για Ρώμη.Πηγαμε να κάνουμε Check in και είδαμε ότι κάναμε λάθος στον τύπο κράτησης του γιου μας τον βάλαμε έφηβο αντί για παιδι καθώς είναι 12 παρά ένα μήνα.Δεν μας αφήνει να βάλουμε την ημερομηνία γέννησης του και άρα να προχωρήσουμε στο τσεκ ιν.Τι κάνουμε τώρα?
Επικοινωνείτε με την εταιρεία.Τι άλλο μπορείτε να κάνετε;Ποιά εταιρεία είναι;
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ryanair Live Chat

Πιστεύω ότι θα μπορεί να διευθετηθεί δωρεάν μέσω chat αυτό. Το έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές για διάφορα θέματα. Χρειάζεται μόνο λίγο υπομονή με την αναμονή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.363
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom