Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

romeohellas

Member
Μηνύματα
108
Likes
60
εμενα πριν χρονια κατι παρομοιο εγινε στο ταξιδι για ντουμπαι πηγα γυρισα δεν τα πηραν απο την καρτα βγηκαν αεροπορικα δωρεαν!!!!!!!!!!!!!επικοινωνησε με εταιρια μην εχεις προβλημα αλλα αφου βλεπεις κωδικο κρατησης πιστευω οτι ειναι οκ
 

PPhanny

Member
Μηνύματα
67
Likes
36
Αγαπητοι συμφορουμίτες, δεν ξέρω αν το γράψω στο σωστό νήμα αλλά ελπίζω να το δείτε, θέλω να σας ρωτήσω: Σήμερα 17.11.17 το σάιτ της Ράιαν λειτουργεί κανονικά στον υπολογιστή σας; Αν πάλι δεν λειτουργεί (όπως διαπιστώνω εγώ) τι γίνεται με το check in; Θα απαιτήσουν 50ευρα στο αεροδρόμιο;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.749
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Αγαπητοι συμφορουμίτες, δεν ξέρω αν το γράψω στο σωστό νήμα αλλά ελπίζω να το δείτε, θέλω να σας ρωτήσω: Σήμερα 17.11.17 το σάιτ της Ράιαν λειτουργεί κανονικά στον υπολογιστή σας; Αν πάλι δεν λειτουργεί (όπως διαπιστώνω εγώ) τι γίνεται με το check in; Θα απαιτήσουν 50ευρα στο αεροδρόμιο;
Αυτή τη στιγμή φαίνεται να λειτουργεί κανονικά.
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Μου εστειλαν μειλ οτι αλλαξε η ωρα μιας πτησης προς Αθηνα που εχω κλεισει, αλλα στην πραγματικοτητα η ώρα δεν έχει αλλάξει :confused: Ήταν να φύγω στις 5 και να φτασω Αθηνα 9 το βράδυ, και στο μειλ αλλαγής ώρας πάλι οι ίδιες ώρες αναγράφονται. Δεν έχει αλλάξει τίποτα. Τι φαση; Υπάρχει κάτι που δεν κατάλαβα; :p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μου εστειλαν μειλ οτι αλλαξε η ωρα μιας πτησης προς Αθηνα που εχω κλεισει, αλλα στην πραγματικοτητα η ώρα δεν έχει αλλάξει :confused: Ήταν να φύγω στις 5 και να φτασω Αθηνα 9 το βράδυ, και στο μειλ αλλαγής ώρας πάλι οι ίδιες ώρες αναγράφονται. Δεν έχει αλλάξει τίποτα. Τι φαση; Υπάρχει κάτι που δεν κατάλαβα; :p
Είσαι σίγουρη πως δεν άλλαξε; Μήπως ήταν να φύγεις 17.25 και έγινε 17.00;
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Έχω αγοράσει εισιτήριο για την αδερφή μου με αποσκευη. Τελικά δεν θα ταξιδέψει σε αυτή τη πτήση. Μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος η βαλίτσα να χρησιμοποιηθεί σε μεταγενεστερη πτήση; φαντάζομαι ότι σκέτη βαλίτσα δεν ταξιδεύει σε καμία περίπτωση.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Έχω αγοράσει εισιτήριο για την αδερφή μου με αποσκευη. Τελικά δεν θα ταξιδέψει σε αυτή τη πτήση. Μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος η βαλίτσα να χρησιμοποιηθεί σε μεταγενεστερη πτήση; φαντάζομαι ότι σκέτη βαλίτσα δεν ταξιδεύει σε καμία περίπτωση.
Οχι, η βαλίτσα δεν μεταφέρεται σε άλλες πτήσεις.
 

ULTIVA

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Πτήσεις Ryanair από Θεσσαλονίκη για Πόρτο

Καλημέρα σε όλα τα μέλη και χρόνια πολλά. Γνωρίζει κάποιος αν θα υπάρξουν ξανά πτήσεις από Θεσσαλονίκη για Πόρτο με την Ryanair; Στην αναζήτηση πτήσεων της εταιρίας υπάρχει η πόλη του Οπόρτο, αλλά δεν εμφανίζονται καθόλου διαθέσιμες ημερομηνίες. Ξέρετε αν θα έχει στο μέλλον δρομολόγια;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763
To Θεσσαλονίκη-Πόρτο το έχει με ενδιάμεση στάση.Πιστεύω όταν ξεκαθαρίσουν τα πράγματα
με τα έργα του διαδρόμου του αεροδρομίου να έχουμε και τις πτήσεις.
Προφανώς φοβούνται να το βάλουν άμεσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom