Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Οποτε πονταρουν οτι δεν θα αγορασουμε ολοι τις εξτρα υπηρεσιες για να μπορεσει να δουλεψει το μοντελο τους. Να τα βλεπετε οσοι την πεφτετε σε οσους δεν ψηνονται να αγορασουν τον επιπλεον αερα κοπανιστο. Χαρη σε εμας δουλευει το συστημα σωστα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.676
Από τις 189 θέσεις δεσμέυει μερικές για τις πτήσεις που είναι με μετεπιβίβαση και πουλάει (έχει προς πώληση)καμιά
20-30.Αυτές που είναι με μετεπιβίβαση την προτεραιότητα την δίνει δωρεάν.
Όλες μαζί δεν είναι πάνω από 50.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.676
Όσες φορές ταξίδεψα (που δεν είναι και λίγες) με μετεπιβίβαση μου την έδωσε δωρεάν.
Μιλάμε για πάνω από 10Χ2.
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Να ζητήσω τη βοήθειά σας: Έκλεισα πτήση με επιστροφή Θεσ/νίκη - Μιλάνο. Τώρα σκοπεύω να κλείσω 2η πτήση από/προς Μιλάνο στις ίδιες ημερομηνίες. Ενδιάμεση στάση στο Μιλάνο λοιπόν. Πώς μπορώ να ασφαλίσω τις πτήσεις, ώστε αν καθυστερήσει ή ακυρωθεί η πρώτη πτήση, να φτάσω στον τελικό προορισμό?
Ευχαριστώ!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πρέπει να κλείσεις τις πτήσεις σε μία ενιαία κράτηση σαν connecting flights. Και αυτό νομίζω δεν είναι ακόμα διαθέσιμο για το Μακεδονία.
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Δεν είναι connecting flights οι προορισμοί που με ενδιαφέρουν. Πρέπει να κάνω ξεχωριστή κράτηση. Μπορώ να αγοράσω κάποια ασφάλιση, που να με καλύψει?
Έπρεπε να τα κλείσω από το kiwi.com , που παρέχει μια τέτοια ασφάλιση/εγγύηση, αλλά τώρα πάει...
Γι αυτό ρωτάω μήπως μπορώ να κάνω κάτι έξτρα προληπτικά.
 
Last edited:

dionisisgasi

Member
Μηνύματα
26
Likes
4
Δεν είναι connecting flights οι προορισμοί που με ενδιαφέρουν. Πρέπει να κάνω ξεχωριστή κράτηση. Μπορώ να αγοράσω κάποια ασφάλιση, που να με καλύψει?
Έπρεπε να τα κλείσω από το kiwi.com , που παρέχει μια τέτοια ασφάλιση/εγγύηση, αλλά τώρα πάει...
Γι αυτό ρωτάω μήπως μπορώ να κάνω κάτι έξτρα προληπτικά.
Προληπτικα δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Γι αυτο καμια φορα οι ανταποκρισεις βγαινουν λιιιιγο πιο ακριβες γιατι σε εχουν καβατζομενο. Με την ευχη του Θεου να μην υπαρξει καμια καθυστερηση και κανεις και καμια διανυκτερευση στο Μιλανο!!!! Ετσι γι αλλαγη!!!!!
 

evik

Member
Μηνύματα
25
Likes
10
Παρεόύλα,,
έμαθα πως η εν λόγω εταιρεία πετάει από Καβάλα αντί Θεσσαλονίκη. Εχετε ακουσει
κάτι; ταξιδεύωω σε λίγο καιρό κι έχω φρικάρει!
Εύη
 

evik

Member
Μηνύματα
25
Likes
10
από πού το έμαθες ;; μάλλον μπερδεύεσαι .

Φίλε μου (αν μου επιτρέπεις την προσφώνηση) γεια σου Αυτό το έμαθα από την διευθύντριά μου. Η κόρη της έφευγε για Λονδίνο και αναγκαστικά ταξίδεψαν ως εκεί. Κατόπιν έμαθαν πως βάζουν και λεωφορεία που μεταφέρει τον κόσμο από και προς Θεσσαλονίκη/Καβάλα. Το ίδιο έγινε και με τους γονείς της κολλητής της ανιψιάς μου που ταξίδευαν για Μόναχο πρόσφατα. Της δε φίλης μου ο γιος κατέβηκε κανονικά Θεσ/νίκη (από Βερολίνο). Λέγεται πως γίνονται εργασίες σε κάποιον αεροδιάδρομο και για το λόγο αυτό Ryanair και Wizz μεταφέρθηκαν Καβάλα. Τι να πω; Ελπίζω πως δεν θα έχω αυτή την "τύχη".
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.676
Λέγεται πως γίνονται εργασίες σε κάποιον αεροδιάδρομο
Αγαπητή μου κάνουν εργασίες στον διάδρομο και όχι αεροδιάδρομο.
Η Ράυαν δεν έχει μεταφερθεί στην Καβάλα.Πετάει κανονικά από Θεσσαλονίκη.
Έχει μεταφερθεί η Wizz & Easyjet.
Υγ.
Η Διευθύντρια σου δεν είναι καλά ενημερωμένη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom