Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

Μηνύματα
196
Likes
250
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
ειχα παρομοιο θεμα. επικοινωνησε μαζι τους με το τσατ. εντυπωσιακα γρηγοροι, κοντακτ σε 3', λυση σε 50"..εμπλουτισαν ακομα περισσοτερο το πορτοφολι μου που διατηρω σε αυτους. καποτε θα πρεπει να το επενδυσω..
Πως επικοινωνησες μαζί τους μέσω chat;; Ρωτάω γιατί προσπαθώ και μόνο με ρομπότ με συνδέουν που μου απαντάει σε τελείως διαφορετικά πράγματα από αυτά που ζητάω
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πως επικοινωνησες μαζί τους μέσω chat;; Ρωτάω γιατί προσπαθώ και μόνο με ρομπότ με συνδέουν που μου απαντάει σε τελείως διαφορετικά πράγματα από αυτά που ζητάω
γραψε τι θελεις στα ωραρια που ειναι ανοικτο. επεμεινε να μιλησεις με εκπροσωπο.
Screenshot_20220206-103359_Chrome.jpg
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
ανοικτα ειναι κ τωρα. υποθετω θα εχει μεγαλυτερη αναμονη, σημερα πολυς κοσμος εχει χρονο για χασιμο...
View attachment 387323
Σε αυτό δοκίμασα και η σύνδεση ήταν μόνο με ρομπότ. Πρέπει να γράψω κάτι συγκεκριμένο για να μιλήσω με εκπρόσωπο τους;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σε αυτό δοκίμασα και η σύνδεση ήταν μόνο με ρομπότ. Πρέπει να γράψω κάτι συγκεκριμένο για να μιλήσω με εκπρόσωπο τους;
δες τη σελιδα που παρεθεσα ποστ 1646 διαλεξε την τελευταια επιλογη. η συνδεση με το chatbot ειναι ως ενα σημειο. επεμενε κ επελεξε να μιλησεις με εκπροσωπο.
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
δες τη σελιδα που παρεθεσα ποστ 1646 διαλεξε την τελευταια επιλογη. η συνδεση με το chatbot ειναι ως ενα σημειο. επεμενε κ επελεξε να μιλησεις με εκπροσωπο.
Σε ευχαριστώ πολύ
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Για να πω την αλήθεια μου δεν έβγαλα άκρη.. Μιλησα με εκπρόσωπο της εταιρίας και μου είπε ότι δεν μπορεί να επιβεβαιώσει την αλλαγή και να περιμένω να λάβω email που θα επιβεβαιώνει ότι έχει γίνει η αλλαγή ώρας στην πτήση.
Δεν το καταλαβαίνω να σας πω την αλήθεια από τη στιγμή που εγώ βλέπω στην κράτηση μου την ώρα αναχώρησης να έχει αλλάξει για ποιο λόγο δεν μπορούν να το επιβεβαιώσουν
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.965
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Δεν το καταλαβαίνω να σας πω την αλήθεια από τη στιγμή που εγώ βλέπω στην κράτηση μου την ώρα αναχώρησης να έχει αλλάξει για ποιο λόγο δεν μπορούν να το επιβεβαιώσουν
Προφανώς δεν έχει οριστικοποιηθεί ακόμα.
Είχα αντίστοιχη περίπτωση το περασμένο Ιούνιο. Πρώτα άλλαξε η ώρα, μετά η μέρα, βάζοντας με αυτόματα στην επόμενη. Email δε μου χε έρθει ακόμα, παρά μόνο όταν οριστικοποιήθηκε, το είδα μόνος μου και από σπόντα ευτυχώς.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.937
Likes
40.784
Για να πω την αλήθεια μου δεν έβγαλα άκρη.. Μιλησα με εκπρόσωπο της εταιρίας και μου είπε ότι δεν μπορεί να επιβεβαιώσει την αλλαγή και να περιμένω να λάβω email που θα επιβεβαιώνει ότι έχει γίνει η αλλαγή ώρας στην πτήση.
Δεν το καταλαβαίνω να σας πω την αλήθεια από τη στιγμή που εγώ βλέπω στην κράτηση μου την ώρα αναχώρησης να έχει αλλάξει για ποιο λόγο δεν μπορούν να το επιβεβαιώσουν
Γιατι μπορει σε λιγες μερες να ερθει και ακυρωση. Σπανιο, αλλα μια φορα ετυχε.
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Οπότε περιμένω και αν δεν έρθει μέχρι λίγες μέρες πριν την πτήση επικοινωνώ ξανά μαζί τους φαντάζομαι..
Ευχαριστώ πολύ
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.557
Likes
12.633
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Να ρωτήσω κάτι που μου προκύπτει πρώτη φορά.
Βρίσκω εισιτήρια με Ryanair δύο διαδοχικές πτήσεις τις οποίες αν τις επιλέξω ξεχωριστά μου τις δίνει φθηνότερες από ότι αν κλείσω μια κι έξω το εισιτήριο (σαν τράνζιτ) δηλαδή.
Προφανώς και επιλέγω την φθηνότερη οδό αλλά χάνω κάτι σημαντικό; Χωρίς αποσκευές κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.765
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom