Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
να ειναι καλα η ryanair Ο θεος να την δινει δύναμη να πηγαίνουμε οικονομικα ταξιδια
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
 
Last edited by a moderator:

zizi10

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
γεια σας,


ήθελα να κάνω μία ερώτηση αν υπάρχει περίπτωση να ακυρώσω το εισιτήριο και να μου επιστραφούν λεφτά.
το ρωτάω αυτό γιατί είχα κλείσει 2 εισιτήρια και τελικά το ένα άτομο απο τα 2 δεν θα πάνε..και σήμερα πήγα να κάνω το τσεκ ιν για το άτομο που θα ταξιδέψει και στη όλη διαδικασία του τσεκ ιν μου έβγαλε την επιλογή του για ακύρωση σε περίπτωση που αρρωστήσεις και διάφορα..και αναρωτιόμουνα..αν το έκανα αυτό για το άτομο που δεν ταξιδεύει και έκανα άυριο πχ ακύρωση θα μου έδινε τα χρήματα πίσω ή στο τέλος θα ήμουν συν αυτά τα λεφτά

χμμ και μόλις παρατήρησα κάτι, ότι δεν εχει σαν επιλογή την Ελλάδα...
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
γεια σας..να κάνω και εγώ μία ερώτηση.Βρήκαμε πολύ οικονομικά εισιτήρια για ρώμη με την εταιρία, για τον Ιούνιο.Απλά σκεφτόμαστε καλύτερα για Ιούλιο.Ισχύει αυτό που λένε ότι βγάζει ένα μήνα πριν προσφορές??Δηλαδή τώρα που έχουμε Μάιο,βγάζει προσφορές για Ιούνιο..Και τον Ιούνιο θα βγάλουν για Ιούλιο??
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Πραγματικά θα ήθελα να ξέρω πόσο παραπάνω το δίνει τον Ιούλιο από τον Ιούνιο...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.072
Likes
41.299
Είναι γιατί με το ποσό του Ιουλίου πας περίπου δυο φορές τον Ιούνιο.:haha::haha::haha:
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
zizi10 τα χρήματα που έδωσες για το εισιτήριο δεν επιστρέφονται αν δεν μπορείς να ταξιδέψεις.Η μόνη περίπτωση που μπορείς να τα πάρεις πίσω είναι σε περίπτωση ακύρωσης της πτήσης από πλευράς της εταιρίας.

Όσο για τα 17? λιγότερο(39-22) υπενθυμίζω απλά ότι για κάποιους ανθρώπους είναι η ανταμοιβή τους για 8 ώρες σκληρής και αγχωτικής εργασίας...Αν υπάρχει κάποιος τρόπος για αυτούς τους ανθρώπους να τα βγάλουν αυτά τα χρήματα από την καρέκλα του σπιτιού τους χωρίς να εργαστούν 8 ώρες σίγουρα είναι κάτι που δεν τους αφήνει μάλλον αδιάφορους και δεν πρέπει να τους αφήνει κατά την γνώμη μου.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Να χαρείς την μιζέρια δεν την μπορώ... αρκετά πια... σε κανέναν δεν περισσεύουν... αλλά το φελέκι μου μέσα, αν αποφασίσεις να πας ένα ρημάδι ταξίδι στην Ιταλία και περιμένεις πότε το 39 να γίνει 22 και έχεις άγχος γιαυτό, κάτσε σπίτι σου διάολε... δεν μιλάμε πια για οικονομία, αλλά για αρρώστια...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.022
Likes
6.401
Να χαρείς την μιζέρια δεν την μπορώ... αρκετά πια... σε κανέναν δεν περισσεύουν... αλλά το φελέκι μου μέσα, αν αποφασίσεις να πας ένα ρημάδι ταξίδι στην Ιταλία και περιμένεις πότε το 39 να γίνει 22 και έχεις άγχος γιαυτό, κάτσε σπίτι σου διάολε... δεν μιλάμε πια για οικονομία, αλλά για αρρώστια...
Θεος.:cool:
Ποσα χρονια ειχα να ακουσω τη λεξη φελεκι!!

Και μονο για αυτο συμφωνω μαζι σου.

Αλλα και γιατι τα ιδια τραβηξα και γω οταν ενας φιλος δεν εβρισκε για λονδινο φθηνοτερα απο 80 ευρω και γκρινιαζε.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.147
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Όσο για τα 17? λιγότερο(39-22) υπενθυμίζω απλά ότι για κάποιους ανθρώπους είναι η ανταμοιβή τους για 8 ώρες σκληρής και αγχωτικής εργασίας...Αν υπάρχει κάποιος τρόπος για αυτούς τους ανθρώπους να τα βγάλουν αυτά τα χρήματα από την καρέκλα του σπιτιού τους χωρίς να εργαστούν 8 ώρες σίγουρα είναι κάτι που δεν τους αφήνει μάλλον αδιάφορους και δεν πρέπει να τους αφήνει κατά την γνώμη μου.
Βρε ενα ταξιδι στη Ρωμη με ξενοδοχεια, φαγητα κλπ κοστιζει οσο ενα μηνιατικο (χονδρικα), στο ενα 8ωρο θα κολλησεις; Δηλαδη για τις υπολοιπες 20-25 μερες εχουμε και μας πειραζει το 8ωρο;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.603
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom