EasyJet Ερώτηση για easyjet

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έχεις ήδη κάνει check-in, φαντάζομαι. Θα πρέπει να κάνεις ξανά, βάζοντας τον νέο αριθμό ΑΤ και να λάβεις νέο boarding pass.
Καλημερα. Το θεμα ειναι πως κανω νεο Check-in ? Δεν μου εχει τετοια επιλογη.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν έχω τη δυνατότητα να σου πω με σιγουριά (δεν έχω κάποιο ταξίδι με την easyjet σε αναμονή). Δοκίμασε να συνδεθείς στον λογαριασμό σου, να κάνεις τις αλλαγές και μετά ξανά check - in. Αλλιώς στείλε τα στοιχεία σου στο customer service.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Δεν έχω τη δυνατότητα να σου πω με σιγουριά (δεν έχω κάποιο ταξίδι με την easyjet σε αναμονή). Δοκίμασε να συνδεθείς στον λογαριασμό σου, να κάνεις τις αλλαγές και μετά ξανά check - in. Αλλιώς στείλε τα στοιχεία σου στο customer service.
Δεν εχει καμια επιλογη να κανω αλλαγη στοιχείων. Επισης το Support της Easyjet 2 φορες εχω στειλει και ποτε δεν απανταει.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Δεν εχει καμια επιλογη να κανω αλλαγη στοιχείων. Επισης το Support της Easyjet 2 φορες εχω στειλει και ποτε δεν απανταει.
Πάρε τηλέφωνο και ζήτησε να σου αλλάξουν τα στοιχεία ταυτότητας στο 211198 0013. Αν δε βρεις άκρη, ζήτα το στο αεροδρόμιο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Και πως μπορω να το αλλξω αυτο ?
Περίμενε, λες δηλαδη πως ειχες βαλει τον αριθμο ταυτότητας και μετα
Δεν εχει καμια επιλογη να κανω αλλαγη στοιχείων. Επισης το Support της Easyjet 2 φορες εχω στειλει και ποτε δεν απανταει.
https://easyjet.numerointeractive.c...elp/booking/making-a-change&target_mode=popup Μπορείς να μιλήσεις και μαζί τους στο chat και στο Reason for Contact θα βάλεις Travel document query
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Περίμενε, λες δηλαδη πως ειχες βαλει τον αριθμο ταυτότητας και μετα


https://easyjet.numerointeractive.c...elp/booking/making-a-change&target_mode=popup Μπορείς να μιλήσεις και μαζί τους στο chat και στο Reason for Contact θα βάλεις Travel document query
Ειχα βαλει την παλια μου ταυτοτητα. Μετα απο 2 μηνες τωρα δηλαδη εβγαλε νεα επειδη ειχε γινει χαλια η αλλη. Στελνω τωρα στο chat. Ευχαριστω πολυ.

ΤΕΛΙΚΑ εβγαλα ακρη απο το chat μεσα σε 2 λεπτα. Χιλια ευχαριστω παιδια να ειστε καλα..:D :D :D
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ειχα βαλει την παλια μου ταυτοτητα. Μετα απο 2 μηνες τωρα δηλαδη εβγαλε νεα επειδη ειχε γινει χαλια η αλλη. Στελνω τωρα στο chat. Ευχαριστω πολυ.

ΤΕΛΙΚΑ εβγαλα ακρη απο το chat μεσα σε 2 λεπτα. Χιλια ευχαριστω παιδια να ειστε καλα..:D :D :D
Την επόμενη φορά που θα κλείσεις εισιτήρια πήγαινε και άλλαξε επώνυμο :haha:
 
Μηνύματα
10
Likes
4
Καλησπέρα παιδιά, έκλεισα για πρώτη φορά με easyjet για να πάμε 3 άτομα στο Βερολίνο. Η ερώτησή μου είναι, όταν κάνω το check in θα μας βγάλει αυτόματα σε διπλανές θέσεις ή σε τυχαίες και θα πρέπει να πληρώσω έξτρα για να καθόμαστε όλοι μαζί; Ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom