Κένυα Κένυα ή Πεκίνο

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Επεστεψα!!!!!!!!!!!!!Ηταν τελεια και τολμω να πω οτι ηταν μεχρι τωρα η πιο ωραια εκδρομη που εχω κανει.Το σαφαρι απιστευτο......ενιωσα μερος του ντοκυμαντερ.......θα ξεκουραστω λιγο και θα γραψω ολες τις λεπτομεριες:clap:
Σοφια καλως ηρθες και καλη προσαρμογη.
Περιμενουμε σαφαρι με λεπτομεριες,και φωτογραφιες

:3486:
Βαλε και τιμες να ξερουμε τι μας περιμενει.:cool:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ

Δηλαδήηηη; Είναι απλό. Οι θρύλοι που άκουσες αφορούν εμένα, σαν πρώην ναυτικός,
που δημιουργήθηκαν όταν ήμουν στη Μομπάσα. Αλήθεια τι άκουσες;
Ή να τους γράψω σε ιστορία;:):):clap::clap:
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Δηλαδήηηη; Είναι απλό. Οι θρύλοι που άκουσες αφορούν εμένα, σαν πρώην ναυτικός,
που δημιουργήθηκαν όταν ήμουν στη Μομπάσα. Αλήθεια τι άκουσες;
Ή να τους γράψω σε ιστορία;:):):clap::clap:
Ιστορίιαα!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Soudianos θελουμε θρυλους απο Μομπασα!

Σοφια καλως μας ηρθες και φυσικα περιμενουμε travelstory με λεπτομερειες!!:clap:
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Ναι, Σοφία γράψε μας λεπτομέρειες!!! Καλώς εχόντων των πραγμάτων εγώ θα πάω Τανζανία τον Ιανουάριο, να πάρουμε μια γεύση!!!:clap::clap:
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Ναι, Σοφία γράψε μας λεπτομέρειες!!! Καλώς εχόντων των πραγμάτων εγώ θα πάω Τανζανία τον Ιανουάριο, να πάρουμε μια γεύση!!!:clap::clap:
Εγραψα στο ιστοριες για εξελιξη (ελπιζω στο σωστο σημειο) λιγα απο τα ταξιδι μου.προσπαθω να ανεβασω φωτο αλλα μαλλον κατι κανω λαθος.μπορει καποιος να με βοηθησει?
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Εγραψα στο ιστοριες για εξελιξη (ελπιζω στο σωστο σημειο) λιγα απο τα ταξιδι μου.προσπαθω να ανεβασω φωτο αλλα μαλλον κατι κανω λαθος.μπορει καποιος να με βοηθησει?
θελω επισης να βαλω φωτο κατω απο το ονομα μου αλλα δε ξερω πως.....μπορει καποιος να μοθυ πει?
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Εγραψα στο ιστοριες για εξελιξη (ελπιζω στο σωστο σημειο) λιγα απο τα ταξιδι μου.προσπαθω να ανεβασω φωτο αλλα μαλλον κατι κανω λαθος.μπορει καποιος να με βοηθησει?
Ευχαριστούμε Σοφία! Τρέχω να διαβάσω. Χάρηκα που το ευχαριστήθηκες τόσο το ταξίδι σου!! Αυτό που είχες πει "θέλω μόνο να φύγω" το σκέφτομαι συνέχεια γιατί κι εγώ έτσι νιώθω. Για τις φώτος που ρωτάς, αν και δεν είμαι η πλέον κατάλληλη, κατ αρχήν τη συμπιέζεις να πιάνει έως 250Kb, ονομάζεις ή μετονομάζεις το αρχείο με λατινικούς χαρακτήρες, πας στις φωτογραφίες στο ανεβάστε φώτος, ανεύρεση του ή των αρχείων (σου) και τους δίνεις μετά ό,τι τίτλο θέλεις. Ε και λίγο διαισθητικά. Αν θες κάτι πιο αναλυτικά πες. Φώτο στο προφίλ δεν έχω, υποθέτω μπαίνεις στον πίνακα ελέγχου χρήστη, επεξεργασία avator, προσαρμοσμένο αρχείο απτον υπολογιστή και το ορίζεις. Νομίζω ότι για κάποιο καιρό δεν παίζουν τα προσωπικά άλμπουμ. Οι παλιοί μη γελάτε, βοηθείστε.
Φεύγω για τις ιστορίες σε εξέλιξη. Και πάλι καλώς ήλθες.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Το 'Κένυα ή Πεκίνο' της Σοφίας έγινε λοιπόν Ν. Αφρική. Κι όσο για μένα το 'Κένυα ή Κίνα' κατέληξε στο Κένυα, για την οποία θα τα πούμε το Σεπτέμβρη. :D
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Το 'Κένυα ή Πεκίνο' της Σοφίας έγινε λοιπόν Ν. Αφρική. Κι όσο για μένα το 'Κένυα ή Κίνα' κατέληξε στο Κένυα, για την οποία θα τα πούμε το Σεπτέμβρη. :D

συγχαρητήρια apodrasi. στη Κίνα θα χανόσουν. που θα πρωτοπήγαινες, θέλει πολλές μέρες
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Ετσι έτσι, όλοι AFRICA!!!:clap:
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Ευχαριστω για τη πληροφορια , θα ανεβασω φωτο.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.440
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom