Καλώς ήρθατε.

natly

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδια (2η φορα)
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
Γεια σας και απο μενα! Μολις σας ανακαλυψα ψαχνωντας στο ιντερνετ πληροφοριες για το επερχομενο ταξιδι μου στη Σουηδια σε ενα μηνα.Δεν εχω προλαβει ακομα να ψαξω το site να δω τι εχει και πως ακριβως λειτουργει.Ειπα λοιπον να ξεκινησω με μια καλησπερα. Καλως σας βρηκα!!!!
 

_maya_

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Γειά σας παιδιά...

Καινούργια στο site, το ανακάλυψα πριν κάποιες μέρες ψάχνωντας διάφορα για Ρώμη, που θα πάω το Γενάρη για 2η φορά και βασικά θέλω να είμαι πολύ οργανωμένη γιατί την 1η φορά δεν περασα και πολύ καλά και δεν το ευχαριστήθηκα...
Λατρεύω τα ταξίδια είτε είναι εσωτερικό , είτε εξωτερικό και προσπαθώ να μαζεύω λεφτά για να ταξιδεύω...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλώς ήρθες χρήστο στην παρέα μας.... άργησες λίγο αλλά δε πειράζει:haha:
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας!!!! έτσι θέλουμε να μεγαλώνει η παρέα!!!!!!
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
γεια σας και απο μενα

εγω σε εναν μηνα παω μιλανο παιδια και ψαχνω διαοφορα θεματα ...σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια:clap:
 

paraskevi

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αιγυπτος-ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Καλησπερα και απο μενα!!!!Καινουργια στην παρεα.Νομιζω οτι θα εχουμε πολλα να πουμε και να μοιραστουμε για τα ταξιδια!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλως ηρθατε ολοι σας :welcome2:
 
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας και απο μενα!!Λατρευω τα ταξιδια!!Στο εξωτερικο δεν εχω καταφερει ακομα να παω ...αλλα θα το ηθελα πολυ.Ελπιζω να τα λεμε!!;)
 
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
Γεία!

Καλσπέρα, Ειμαι καινούρια στην παρέα σας,
Με λένα ευαγγελία, και είμαι φωτογράφος.. Συνεπώς και είμαι και τρελή με τα ταξίδια.. Και για δουλειά αλλα και για μένα. Και ειδηκα τα ταξίδια με τρένο ειναι η δική μου αδύναμη πτυχή.
Ψάχνοντας πληροφορίες για το πρώτο μου ταξίδι (για δικό μου project) στο εξωτερικό ανακάλυψα και το site σας...
Καλώς σας βρήκα λοιπόν..:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom