Τουρκία Κωνσταντινούπολη πληροφορίες

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.321
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Μια γνωμη κι απο μενα,πραγματι το παζαρι των μπαχαρικων ειναι πολυ πιο ανθρωπινο κι ενδιαφερον.Επισης,οπως πολυ σωστα ειπωθηκε,η ατμοσφαιρα στη δεξαμενη ειναι υποβλητικη,δεν θυμαμαι να με ενοχλησε τιποτα.
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Μια γνωμη κι απο μενα,πραγματι το παζαρι των μπαχαρικων ειναι πολυ πιο ανθρωπινο κι ενδιαφερον.Επισης,οπως πολυ σωστα ειπωθηκε,η ατμοσφαιρα στη δεξαμενη ειναι υποβλητικη,δεν θυμαμαι να με ενοχλησε τιποτα.
Ναι, με βάση αυτά που έχω διαβάσει, ως προτεραιότητα βάζω να δω το παζάρι μπαχαρικών..Για τη δεξαμενή είχα μια ανησυχία, καθότι σε χώρους με υγρασία έχω ένα θέμα..
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Αχ βρε anny τι μου κάνεις..Το ξέρω, έχω δει φωτογραφίες..Καλά, ας είμαστε καλά και θα δούμε!!
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Να κάνω και μία άλλη αρκετά χαζή ερώτηση..Σε χαμάμ δεν μας ενδιαφέρει να πάμε για ποικίλους λόγους. Υπάρχει η δυνατότητα να πάει κανείς μέσα σε κάποιο να δει πώς είναι (οι εγκαταστάσεις, τα λουτρά κτλ.); Φαντάζομαι πώς όχι, απλά είπα μπας και..
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Κανείς καμιά απάντηση σχετικά με το χαμάμ;
θα πας απενατυ απο την Αγια Σοφια στο Hurrem Hamami και θα σε βαλουν σε καποιους προθαλάμους..εε καλο ειναι κ αυτο.
 

Attachments

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Σας έχω πρήξει, το ξέρω, αλλά θα καταχραστώ για άλλη μια φορά την καλοσύνη σας για να ρωτήσω το εξής:
Μία από τις μέρες που θα είμαστε εκεί, πρώτα ο Θεός, θα είναι εθνική εορτή των Τούρκων, 23 Απρίλη.. Θα είναι όλα κλειστά; Πχ. μουσεία κτλ.; Τι μπορούμε να δούμε εκείνη τη μέρα; Τα παζάρια λογικά θα είναι ανοιχτά; Με τα εστιατόρια θα έχουμε πρόβλημα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom