Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο για αρχάριους!!!!!!

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
2 χρονια μετα νοιωθω αρκετα ευχαριστημενη:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
Δυστυχώς δεν μπορώ να πω το ίδιο. Κακά τα ψέματα, ό,τι πληρώνεις παίρνεις. Προσωπικά, PRIMARK πλέον ψωνίζω μόνο επιλεκτικά.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Σίγουρα ότι πληρώνεις παίρνεις στα Primark από άποψη ποιότητας...Είναι σαν τα δικά μας bershka κλπ αλλά κ εγώ τα έχω προτιμήσει ουκ ολίγες φορές..Το μόνο κακό είναι ότι έχουν (στην oxford str. τουλαχιστον) πάρα πάρα πολύ κόσμο με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δεις με την ησυχία σου τιποτα...
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Σίγουρα ότι πληρώνεις παίρνεις στα Primark από άποψη ποιότητας...Είναι σαν τα δικά μας bershka κλπ αλλά κ εγώ τα έχω προτιμήσει ουκ ολίγες φορές..Το μόνο κακό είναι ότι έχουν (στην oxford str. τουλαχιστον) πάρα πάρα πολύ κόσμο με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δεις με την ησυχία σου τιποτα...
Ε ναι, μόνο πρωί πρωί καθημερινής. Διαφορετικά η αναμονή στα δοκιμαστήρια φθάνει το μισάωρο.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ε ναι, μόνο πρωί πρωί καθημερινής. Διαφορετικά η αναμονή στα δοκιμαστήρια φθάνει το μισάωρο.
:xmas_sad::xmas_sad: αχ οχι... μονο εκει εχει πριμαρκ? δεν υπαρχουν κατστηματα με λιγοτερο κοσμο? θα φορεσω φανελακι και κολαν και θα τα δοκιμαζω απο πανω :xmas_cheesygrin:
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
:xmas_sad::xmas_sad: αχ οχι... μονο εκει εχει πριμαρκ? δεν υπαρχουν κατστηματα με λιγοτερο κοσμο? θα φορεσω φανελακι και κολαν και θα τα δοκιμαζω απο πανω :xmas_cheesygrin:
:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
Ιδού: Store locator Διαλέγεις και παίρνεις! Της Oxford είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ και βρίσκεις ό,τι θέλεις. Πήγαινε πρωί μιας καθημερινής, θα πάθεις πλάκα με τις τιμές, μιλάμε πως με 80 λίρες σε περίοδο εκπτώσεων φεύγεις με καμιά 15 κομμάτια. Σχέδια που δε βρίσκεις Ελλάδα.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Οι 8 στους 10 και με λιγότερα ρούχα από κολάν και φανελάκι αυτό κάνουν!!!!
Τα δοκιμάζουν εκτός δοκιμαστηρίων....:xmas_cheesygrin:
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

ναι εχω ακουσει για το πριμαρκ! θα δω τι θα κανω... αλλα δε θελω και να με πιασει πονοκεφαλος σε πολυκαταστημα στο ταξιδι μου.:xmas_rolleyes:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
δεν θυμαμαι αν το εχω ποσταρει ξανα, αλλα ενα μαγαζι που μου αρεσει πολυ ειναι το παρακατω
AllSaints Vintage Clothing | AllSaints Clothing Store
Σιγουρα αν περασετε μπροστα απο την βιτρινα του θα κολλησετε!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
εχει και online store το all saints...δεν εχω ψωνισει ποτε,online μονο απο yoox,antonioli(milano),luisa via roma (florence) :xmas_cheesygrin:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom