Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.295
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Φορτία....? Λέω εγώ τώρα. Δεν μπορεί να είναι τόσο κουτοί. :innocent:
Φορτια στη Μαλτα κ στο Κισιναου? Και οχι στη περιοχη που εχεις 1+δις € συναλλαγες ετησιως κ εκατ. κατοικους? Καλα σιγουρα θα υπαρχουν λογοι, δοκιμαζουν καποια, συμφωνιες, σλοτς κλπ κλπ αλλα δεν ειναι και πανσοφοι..
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.003
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Κάποτε στα μικράτα μου, τα χρόνια του Ανδρέα, μου έκανε εντύπωση που μύριζε ξινίλα από τα βερίκοκα όλο το Κιάτο, η απάντηση ήταν οι χωματερές, μάζευαν και τα πέταγαν με μεγαλύτερο κέρδος από ότι αν τα πουλούσαν. Προσαρμογή στα αεροπορικά, και έγινες.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.003
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Μετά φόβου ! για δοκιμάστε, WINTERFORYOU30 μεταξύ 01/11/2023 – 31/01/2024 και έως 23/10
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Αντι να βαλουν κανεναν Ζουλια που τον ξερει ολος ο πλανητης, να γινει χαμος, εβαλαν Zeus & Dione . Δεν μ αρεσαν.
 
Last edited:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αντι να βαλουν κανεναν Κ. Ζουλια που τον ξερει ολος ο πλανητης, να γινει χαμος, εβαλαν Zeus & Dione . Δεν μ αρεσαν.
Εμένα μου αρέσει η στολή αυτή, είναι πιο κλασική η γραμμή της και θυμίζει λίγο Ολυμπιακή. Η προηγούμενη στολή ήταν της συγχωρεμένης Σοφίας Κοκοσαλακη και ήταν πραγματικά μοντέρνα για στολή, είχε και καπέλο και η πιο προηγούμενη ήταν του Μάκη Τσελιου. Βεβαίως και θα έβαζαν Zeus & Dione που είναι της Μαρέβας. Τόσα μυρια πήραν….
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Εμένα μου αρέσει η στολή αυτή, είναι πιο κλασική η γραμμή της και θυμίζει λίγο Ολυμπιακή. Η προηγούμενη στολή ήταν της συγχωρεμένης Σοφίας Κοκοσαλακη και ήταν πραγματικά μοντέρνα για στολή, είχε και καπέλο και η πιο προηγούμενη ήταν του Μάκη Τσελιου. Βεβαίως και θα έβαζαν Zeus & Dione που είναι της Μαρέβας. Τόσα μυρια πήραν….
Δεν θα σχολιαζα την "απ ευθειας αναθεση" στο αναποδο, οσο οτι τα ρουχα που εχω δει φορεμενα ειναι κακοραμμενα.
Πολυ κακο για το τιποτα ο Οικος.
Ο,τι και να κανουν για να προωθησουν, στη βιτρινα του Ζουλια απεναντι θα ξεροσταλιαζουμε.
 

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Αντι να βαλουν κανεναν Κ. Ζουλια που τον ξερει ολος ο πλανητης, να γινει χαμος, εβαλαν Zeus & Dione . Δεν μ αρεσαν.
Καλέ τι είναι τούτα? Ειδικά των αεροσυνοδών λες και πάνε για προπόνηση...που είναι η κομψότητα της υπερλαμπρης? Δεν έβαλαν έναν άξιο να γίνει χαμούλης. Όλα δούναι και λαβείν πια, μην πάρει κάνεις κανένα ξεροκόμματο που δεν έιναι στην ¨οικογένεια".
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom