Οδηγός Κρουαζιέρας

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ κάτι τέτοιο είδα βασικά
http://www.navihellas.gr/gr/viewcruise.php?ccodea=115807769225063&boat=Louis Olympia
Είναι λίγο σκότωμα οι ώρες, αλλά φαντάζομαι αυτό είναι θετικό στην περίπτωση μου γιατί δεν θα προλαβαίνω να βαρεθώ.. Έτσι το σκέφτηκα..

Πιο πολύ με απασχολεί το θέμα του να είμαι μόνος βασικά. Σε τέτοιου τύπου κρουαζιέρας στο Αιγαίο έχει πάει κάποιος? Από κόσμο τι παίζει περίπου?
Το πλοιο ειναι αξιοπρεπες. Οπως και η διασκεδαση εντος αυτου..
Ο κοσμος εξαρταται παρα πολυ απο την εποχικοτητα. Απο σχολικα γκρουπ εως ευρωπαικα ΚΑΠΗ. Γενικα ομως αναμικτος κοσμος. Οκ δεν ειναι κρουαζιερα για singles αλλα ουτε κ ζευγαριων. Θα πηγαινα ανεπιφυλακτα. Θα γνωριστεις αμεσως με πολυ κοσμο κι αν εισαι 30+ νομιζω θα περασεις καλυτερα.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Το πλοιο ειναι αξιοπρεπες. Οπως και η διασκεδαση εντος αυτου..
Ο κοσμος εξαρταται παρα πολυ απο την εποχικοτητα. Απο σχολικα γκρουπ εως ευρωπαικα ΚΑΠΗ. Γενικα ομως αναμικτος κοσμος. Οκ δεν ειναι κρουαζιερα για singles αλλα ουτε κ ζευγαριων. Θα πηγαινα ανεπιφυλακτα. Θα γνωριστεις αμεσως με πολυ κοσμο κι αν εισαι 30+ νομιζω θα περασεις καλυτερα.
Ευχαριστώ!
Μέσα έπεσες είμαι ακριβώς 30+ :cool:
Οπότε τσεκάρω τιμές σε καμπίνα για 1 άτομο και αν ξεκολλήσω και λίγο το μυαλό μου θα πάω!
Βασικά θα επικοινωνήσω να ρωτήσω και κάποιες άλλες λεπτομέρειες
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ευχαριστώ!
Μέσα έπεσες είμαι ακριβώς 30+ :cool:
Οπότε τσεκάρω τιμές σε καμπίνα για 1 άτομο και αν ξεκολλήσω και λίγο το μυαλό μου θα πάω!
Βασικά θα επικοινωνήσω να ρωτήσω και κάποιες άλλες λεπτομέρειες
Ξεκολλα κ πηγαινε...κ ρωτα εδω οτι θες. Πολλοι ξερουν πολλα για τα πλοια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Κι εγώ συμφωνώ ότι θα βρεις παρέα. Θα περνάς αρκετό χρόνο με τους συνεπιβάτες με κοινά γεύματα, βραδινή διασκέδαση και περιηγήσεις. Αφού το πρόγραμμα σε ικανοποιεί, να το κάνεις.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κοιτα δυο πραγματα δεν θα δεχθω να συζητησω, τα ταξιδια με το καραβι και την ομορφια της Ρωμης!!!
Και οχι δεν εχει μπει ο Samion με τον κωδικο μου:p
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μπράβο, Sαmion. Πολύ χρήσιμος ο οδηγός κρουζιέρας. Έμαθα πολλά πράγματα που αγνοούσα.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Τελικά ναυάγησε η ιδέα της κρουαζιέρας για λόγους οικονομικούς..
Το επιπρόσθετο κόστος για κάποιον που ταξιδεύει μόνος είναι πολύ μεγάλο, και η συνολική τιμή απαγορευτική για τα δικά μου γούστα, οπότε κρουαζιέρα (μόνος) γιοκ!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Τελικά ναυάγησε η ιδέα της κρουαζιέρας για λόγους οικονομικούς..
Το επιπρόσθετο κόστος για κάποιον που ταξιδεύει μόνος είναι πολύ μεγάλο, και η συνολική τιμή απαγορευτική για τα δικά μου γούστα, οπότε κρουαζιέρα (μόνος) γιοκ!
Ε, τότε κράτα την κεντρική ιδέα και οργάνωσε ένα ταξίδι από νησί σε νησί ανά 1-2 μέρες και δεν θα προλάβεις να βαρεθείς!
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Για Thomson Majesty - Adriatic Explorer έχουμε καμιά ιδέα τι παίζει;
(Από Κέρκυρα, Κόπερ, Βενετία, Σπλίτ, Ντουμπρόβνικ, Κότορ, Μαυροβούνιο)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom