• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Νοέμβριο 2016 - Ιανουάριο 2017! Κάντε κλικ εδώ!
  • 11ο επεισόδιο στην εκπομπή μας!! Συναυλίες και Ταξίδια!! - κλικ εδώ

Γενικά Οδηγός: Υγρά στη χειραποσκευή

Sassenach77

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
@Earth Citizen Λοιπόν ρώτησα πριν στο live chat της ryanair και μου είπαν ότι εάν η μπάλα είναι γυάλινη απαγορεύεται να μπει στη χειραποσκευή ακόμη και αν είναι μικρότερη των 100ml και πάει στις παραδοτέες αποσκευές (που εγώ δεν έχω) γιατί υπάρχει κίνδυνος να σπάσει. Αν είναι πλαστική η σφαίρα μπορώ να την πάρω κανονικά πάνω στο ειδικό σακουλάκι με τα υπόλοιπα υγρά λένε! Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω το γιατί αφού αρώματα και άλλα υγρά τα δέχονται σε γυάλινα μπουκαλάκια. Θα το ρισκάρω. Θα πάρω μια μικρή και θα παρακαλέσω κανένα πατριωτάκι που θα έχει παραδοτέα αποσκευή να τη χώσει στη δικιά του.
Το θέμα δεν είναι τι λέει η Ryan, αλλά ο έλεγχος του αεροδρομίου.! Eκεί θα σου την πάρουν αν είναι ανω των 100ml...

Πάρε μία μικρούλα και θα την περάσεις :)

zaxaki

Member
Γεια σας παιδιά και από μένα, ήθελα να ρωτήσω αν στα υγρά εμπεριέχονται και τα υγρά μαντηλάκια καθαρισμού

ANNA-PANOS

Member
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Γεια σας παιδιά και από μένα, ήθελα να ρωτήσω αν στα υγρά εμπεριέχονται και τα υγρά μαντηλάκια καθαρισμού
Τα υγρα μαντηλακια επιτρεπονται

Eirini.78

Member
Προς τις κύριες της παρέας...
Υπάρχει περίπτωση να μην μπορώ να πάρω μαζί μου στο αεροπλάνο το ισιωτικο μαλλιών steampod? (Γεμίζει με νερό)

Aorati_Pligi

Member
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Φινλανδία
Προς τις κύριες της παρέας...
Υπάρχει περίπτωση να μην μπορώ να πάρω μαζί μου στο αεροπλάνο το ισιωτικο μαλλιών steampod? (Γεμίζει με νερό)
Θα το πάρεις κανονικά απλά χωρίς νερό. Δεν υπάρχει θέμα

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.833
Μέλη
35.507
Νεότερο μέλος
tania.pups

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα