Παπούτσια για ταξίδια

tripakias

Member
Μηνύματα
7.965
Likes
12.004
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Καλησπέρα,
ψάχνω παπούτσια για το επερχόμενο ταξίδι μου. Θέλω κάτι άνετο, σε μποτάκι κατά προτίμηση, αλλά και κομψό ταυτόχρονα θέλοντας να ξεφύγω από τα αθλητικά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.965
Likes
12.004
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί

GIOTA1971

Member
Μηνύματα
11
Likes
2
Περυσι είχα αγοράσει αυτά https://shoesmarmaras.gr/gynaikeia/mpotakia/1-1-26212-21-098-black-comb.html ή κάτι παρομοιο της tamaris. Με έσωσαν περυσι στη Μπολόνια που βρήκα χιόνι.
Πολύ ωραία είναι! Κάτι τέτοιο θα ήθελα κι εγώ. Δεν έχω φορέσει ποτέ tamaris. Είναι ο πάτος άνετος για περπάτημα πολλών ωρων; Κι εγώ για Ιταλία τα θέλω, Ρώμη και Φλωρεντία
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Γιώτα ναι έχουν άνετο πάτο, και ειναι ιδανικά για περπάτημα, στο λέω εγώ που είμαι δύσκολη στα παπούτσια..
Αν μένεις Αθήνα, στην Ερμού η tamaris έχει δικό της κατάστημα.
 

roald

Member
Μηνύματα
40
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
0λλανδια,Τσεχια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινη-Χιλη-Παταγονια
Καλησπέρα,
ψάχνω παπούτσια για το επερχόμενο ταξίδι μου. Θέλω κάτι άνετο, σε μποτάκι κατά προτίμηση, αλλά και κομψό ταυτόχρονα θέλοντας να ξεφύγω από τα αθλητικά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι?
κοιτα για North face ειναι δυναμη στα παπουτσια και και η Merrell..
 
Last edited by a moderator:

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Καλησπέρα,
ψάχνω παπούτσια για το επερχόμενο ταξίδι μου. Θέλω κάτι άνετο, σε μποτάκι κατά προτίμηση, αλλά και κομψό ταυτόχρονα θέλοντας να ξεφύγω από τα αθλητικά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι?
Καλημέρα! Loins of Holland, μόνο! Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν τα βρίσκω, τα αγοράζω ηλεκτρονικά!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
πολλα μαγαζια τα εχουν..στη σολωνος εχει 2..εχει και πατρα και χανια..γκουγκλαρισε τα.εγω ψωνιζω στη σολωνος.
 

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
πολλα μαγαζια τα εχουν..στη σολωνος εχει 2..εχει και πατρα και χανια..γκουγκλαρισε τα.εγω ψωνιζω στη σολωνος.
Θεσσαλονίκη, μένω! Υπάρχει ένα μαγαζί αλλά φέρνει μόνο δυο- τρία σχέδια! Ευχαριστώ, όμως, φοράω μόνο αυτά! Σταμάτησα τα πειράματα!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
αυτο στη σολωνος εχει πολλα σχεδια και αρκετες ευκαιριες,οταν ερθεις αθηνα..κι εγω τα τελευταια χρονια φοραω αυτα και τα arche.αγοραζω λιγα αλλα καλυπτομαι απολυτα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.499
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom