Ποιά θα ήταν η τελευταία χώρα που θα επιλέγατε να ζήσετε;

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δεν υπαρχει αμφιβολια: Ειναι τερατολαγνος! Η αρθογραφος εννοω!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Περί ορέξεως .. Εδώ γνωστή αρθρογράφος, του γνωστού συγκροτήματος θεωρεί γοητευτικό τον Πάγκαλο.:xmas_twisted:
Γοητευτικό θηλαστικό μάλλον, αλλά και πάλι αδικώ τα συμπαθή θηλαστικά:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν κατάλαβα, τι έχει δηλαδή ο Πάγκαλος ? Διακρίνω ρατσιστικές τάσεις απέναντι στους εύσωμους...

Υ.Γ.. Δεν κατάλαβα πως μπήκαμε στη συζήτηση περί Πάγκαλου... Δηλαδή υπάρχει κάποιος που αμφισβητεί ποια ήταν η αντικειμενικά γοητευτικότερη (υφ)υπουργός Τουρισμού μέχρι σήμερα? H μήπως κάποιος που προτιμά την εμφάνιση του Νικητιάδη από αυτή της Γκερέκου?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εμ αμα γουσταρει τους τερα-στιους, λογικο ειναι να ειναι τερα-τολαγνα.
Και συμφωνω ο Νηκητιαδης δεν βλεπεται. Εχω και εγω φαινεται εναν υφερποντα ρατσισμο προς τους ασχημους!
 

micmic

Member
Μηνύματα
178
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βotswana
Ταξίδι-Όνειρο
Trans-African Highways
Δεν κατάλαβα, τι έχει δηλαδή ο Πάγκαλος ? Διακρίνω ρατσιστικές τάσεις απέναντι στους εύσωμους...
Δεν είναι ρατσισμός να λες ότι ο Πάγκαλος είναι σαν παχύδερμο. Ρεαλισμός είναι. Και το να τον αποκαλείς "εύσωμο" λέγεται ευφημισμός.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν κατάλαβα, τι έχει δηλαδή ο Πάγκαλος ? Διακρίνω ρατσιστικές τάσεις απέναντι στους εύσωμους...
Νομιζω οτι η σωστη κατηγορια δεν ειναι αυτη των ευσωμων αλλα αυτη των κητων...

Υ.Γ.. Δεν κατάλαβα πως μπήκαμε στη συζήτηση περί Πάγκαλου... Δηλαδή υπάρχει κάποιος που αμφισβητεί ποια ήταν η αντικειμενικά γοητευτικότερη (υφ)υπουργός Τουρισμού μέχρι σήμερα? H μήπως κάποιος που προτιμά την εμφάνιση του Νικητιάδη από αυτή της Γκερέκου?
Καλα τωρα πλακα με κανεις; Ποιος μπορει να ξεχασει την γοητεια της Φανης Παλλη Πετραλια. Το θεληματικο πηγουνι της, το ιδανικων αναλογιων σωμα της, τα ψηλα αλα Σκλεναρικοβα ποδια της, τα ξανθα αερινα μαλλια της, το βλεμμα της...ποιος μπορει να ξεχασει το βλεμμα της; αλληθωρο ναι (το παραδεχομαι) αλλα γεματο υποσχεσεις...Οι σεξυ σωβρακοκυλωτες της; ΜΜΜΜμμμμμμμμμμμμμ...
Εκτος κι αν δεν την λογαριαζεις αυτη γιατι κι εδω εδειξε την ανωτεροτητα της, αφου κατειχε το αξιωμα της υπουργου τουριστικης αναπτυξης...
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Θα αντιστρέψω την ερώτηση δείχνοντας τη χώρα που θα διάλεγαν για να ζήσουν εκατομμύρια ευρωπαίοι:

 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Οντως πολυ ωραια χωρα για διακοπες. Εκει ειμαι και εγω καθε καλοκαιρι. Απο Σεπτεμβρη ομως με τα πρωτοβροχια, που να παμε να μεινουμε, μου λετε;
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Δεν πειράζει, κάθε χώρα έχει τα θετικά και τα αρνητικά της.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Δεν θα έμενα όπου έχει πόλεμο.Ωστόσο νομίζω επίσης ότι δεν θα μπορούσα να μείνω μόνιμα και όπου έχει ξεραίλα,έρημο κτλ.Προτιμώ τα πράσινα τοπία.(Εκτός αν είναι για λίγες μέρες διακοπές στις Κυκλάδες)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom