Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.542
Likes
12.340
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ξερουμε πότε βγαίνουν αποτελέσματα είτε στο ένα είτε στο άλλο?
Δεν έχουν πει ακόμα. Υποτίθεται ότι το πρόγραμμα ξεκινάει από 15/7. Δεν θα πρέπει να έχουν βγει μέχρι τότε; :rolleyes:
 

e-mitsus

Member
Μηνύματα
59
Likes
342
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Το πρόγραμμα Τουρισμός για όλους,ισχύει και για συνταξιούχους ; Προσπαθώ να κάνω και για τη μητέρα μου και ενώ όλα τα στοιχεία ειναι σωστά και καλυπτει τα εισοδηματικά κριτήρια το σύστημα μου βγαζει πρόβλημα κατα την διαδικασία ελέγχου των στοιχείων. Από το πρωΐ προσπαθω. Υ.Γ. την δική μου αίτηση την έκανα κανονικά...
 

despina.mina

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Το πρόγραμμα Τουρισμός για όλους,ισχύει και για συνταξιούχους ; Προσπαθώ να κάνω και για τη μητέρα μου και ενώ όλα τα στοιχεία ειναι σωστά και καλυπτει τα εισοδηματικά κριτήρια το σύστημα μου βγαζει πρόβλημα κατα την διαδικασία ελέγχου των στοιχείων. Από το πρωΐ προσπαθω. Υ.Γ. την δική μου αίτηση την έκανα κανονικά...
Εγω εκανα στους γονεις μου που ειναι συνταξιουχοι.Δε νομιζω ο ελεγχος που γινεται κατα τη διαδικασια να αφορα τα εισοδηματικα κριτηρια,καπου αλλου κολλαει.Πχ υπαρχει καποια αναντιστοιχία στο Αφμ ή στο Αμκα κτλ
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.073
Likes
44.466
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
...το σύστημα μου βγαζει πρόβλημα κατα την διαδικασία ελέγχου των στοιχείων.
Το πιθανότερο είναι όταν το κάνει αυτό να έχει υπερφορτωθεί το σύστημα.
Και στη δική μου αίτηση το ίδιο συνέβη και διορθώθηκε λίγη ώρα μετά που ξαναπροσπάθησα.
 

e-mitsus

Member
Μηνύματα
59
Likes
342
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Το ΑΦΜ ειναι σωστό.ΑΜΚΑ δεν ζηταει γιατι δεν υπαρχουν αλλοι ωφελουμενοι....θα ξαναπροσπαθησω αργά τη νύχτα ευχαριστω....
 

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Το πρόγραμμα Τουρισμός για όλους,ισχύει και για συνταξιούχους ; Προσπαθώ να κάνω και για τη μητέρα μου και ενώ όλα τα στοιχεία ειναι σωστά και καλυπτει τα εισοδηματικά κριτήρια το σύστημα μου βγαζει πρόβλημα κατα την διαδικασία ελέγχου των στοιχείων. Από το πρωΐ προσπαθω. Υ.Γ. την δική μου αίτηση την έκανα κανονικά...
Συναδελφος μου, εκανε αιτηση και δε τη δεχοταν...αλλαζε σταδιακα καποια στοιχεια και ξαναδοκιμαζε...εως οτου αλλαξε το ονομα ενος παιδιου (Σπυρος ειναι περασμενο σε καποια αρχεια-Σπυριδων τον εγραφε στην αιτηση) και τελικα την δεχθηκε το συστημα κανονικα
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
288
Likes
1.122
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα... <3
Συγγνώμη αν έχει ξανά γίνει αυτή η ερώτηση αλλά όταν διάβασα περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις αιτήσεις για το τουρισμός για όλους κάπου ανέφερε για επισυναψη δικαιολογητικών... Δεν είδα πουθενά να μου ζητάει δικαιολογητικά...φαντάζομαι τα δικαιολογητικά είναι για συνοδούς η για άτομα με αναπηρία 67% και πάνω?
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.673
Likes
16.376
Έκανε αίτηση ή γυναίκα μου στον κοιν. Τουρισμό και με συμπεριέλαβε κανονικά και εγω στο τουρισμός για όλους και την έβαλα και γω... Αν εγκριθούν και τα 2 τότε φαντάζομαι θα μπορούμε να κάνουμε χρήση μόνο του ενός προγράμματος..
 

spyros91

Member
Μηνύματα
866
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Συγγνώμη αν έχει ξανά γίνει αυτή η ερώτηση αλλά όταν διάβασα περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις αιτήσεις για το τουρισμός για όλους κάπου ανέφερε για επισυναψη δικαιολογητικών... Δεν είδα πουθενά να μου ζητάει δικαιολογητικά...φαντάζομαι τα δικαιολογητικά είναι για συνοδούς η για άτομα με αναπηρία 67% και πάνω?
για ατομο με αναπηρια που εκανα, ναι ζητησε δικαιολογητικα!!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.542
Likes
12.340
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Αυξάνονται οι δικαιούχοι του Κοινωνικού Τουρισμού του ΟΑΕΔ.
από 300.000 σε 370.000.
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
155
Likes
194
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή - Παταγονία
Πότε θα γίνουν γνωστά τα αποτελέσματα, γνωρίζει κανείς;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom