Ιταλία Ραντεβού στην Τοσκάνη...

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Απλά προσκυνώ το μεγαλείο της Τοσκάνης και του Traveller!!
(Που είσαι Samion να με κράξεις τώρα..:bleh:)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απλά προσκυνώ το μεγαλείο της Τοσκάνης και του Traveller!!
(Που είσαι Samion να με κράξεις τώρα..:bleh:)
μα γιατί να σε κραξω? η Τοσκάνη είναι από τις ωραιότερες περιοχές του κόσμου. άσχετα από τα γούστα μου. έχω πάει και θα ξαναπάω και θα ξαναπάω. και καλώς ξεθάβεται αυτή η ιστορία, η καλύτερη ίσως του φόρουμ, να μαθαίνουν οι νεότεροι..και πού πάμε γαμήλιο..
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
μα γιατί να σε κραξω? η Τοσκάνη είναι από τις ωραιότερες περιοχές του κόσμου. άσχετα από τα γούστα μου. έχω πάει και θα ξαναπάω και θα ξαναπάω. και καλώς ξεθάβεται αυτή η ιστορία, η καλύτερη ίσως του φόρουμ, να μαθαίνουν οι νεότεροι..και πού πάμε γαμήλιο..

Χαχαχα έτσιιι...;)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Με επεισε κι εμενα η φιλεναδα η Italitsa οταν εχω ελευθερο χρονο στο γραφειο να διαβασω αυτη την Τοσκάνη και είχε δίκιο!!
μια χαρα μου άνοιξε η όρεξη για την υπερόχη αυτη ιταλική περιφέρεια και τωρα σκέφτομαι πως πρέπει να μπει κι αυτη στη λίστα με τα 'da non perdere'!!!grazie Traveller που μας δινεις ιδέες πως να ξοδεύουμε ό,τι μας έχει απομείνει!!...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.925
Likes
40.761
Traveller, σχεδιάζεις την καταστροφή μας από το 2008, βλέπω... Άντε, να πάμε κι εκεί... Υπέροχη ιστορία :rolleyes:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ερώτηση προς Traveller (μόνο): Με το δικό σου γούστο (υποκειμενικό εξ ορισμού), τι προτιμάς? Τοσκάνη ή Perigord Noir (Dordogne)?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Χμ, ενδιαφέρον δίλημμα... αν ζητάς την δική μου άποψη θα έβαζα την Τοσκάνη τρίτη μεταξύ ίσων και αυτό κυρίως λόγω τουρισμού... μην ξεχνάς ότι η Τοσκάνη καταβροχθίζεται από τον τουρισμό κι αυτό την κάνει ώρες ώρες κουραστική...

Συνεπώς Περιγκό πρώτο, Γκούμπιο δεύτερο και Τοσκάνη τρίτη...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Χμ, ενδιαφέρον δίλημμα... αν ζητάς την δική μου άποψη θα έβαζα την Τοσκάνη τρίτη μεταξύ ίσων και αυτό κυρίως λόγω τουρισμού... μην ξεχνάς ότι η Τοσκάνη καταβροχθίζεται από τον τουρισμό κι αυτό την κάνει ώρες ώρες κουραστική...

Συνεπώς Περιγκό πρώτο, Γκούμπιο δεύτερο και Τοσκάνη τρίτη...

Τόσο όμορφα είναι βρε Traveller μου στην Umbria?? Αχ αχ, όλο νέους προορισμούς μου βγάζετε...αφήστε με να πάω στη Σικελία πρώτα...μη μου βάζετε πειρασμούς ενδιάμεσα και με κολάζετε!! :bleh:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Ω ναι, ομολογώ....την ξανα-ξανα-ξανα-ξανα-ξανα-ξανα-ξανα-ξανα-ξανα-ξαναδιάβασα...!! :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom