Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.308
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τη galleria εννοούσα.Συγνώμη!
δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη..δεν το έγραψα μόνο για σένα αλλά κ για όσους διαβάζουν. συχνά δεν επισκέπτονται το πάρκο, που αξίζει σίγουρα μια βόλτα, όχι μόνο για τη θέα..
α και το "ευχαριστώ" δεν χρειάζεται να το γράφεις..υπάρχει κουμπάκι γι αυτό..'
όσο για μένα προσωπικά δεν χρειάζεται τίποτε..

aupload.wikimedia.org_wikipedia_commons_thumb_c_c6_Rome_VillaB2e305d33722451377911cc685319fe5a.jpg
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Εγώ θα επισκεφτώ σίγουρα το πάρκο και θέλω να κάνω βόλτα με ποδήλατο!Το μόνο μου πρόβλημα με την galleria είναι δεν ξέρω αν θα συμμετέχει στην πολιτιστική εβδομάδα και όταν πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω μου είπαν να ξαναπάρω τέλος μαρτίου.Απλά ελπίζω να βρούμε θέσεις.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Σ'ευχαριστώ ξανά sdoe21 τα εισιτήρια τελικά είναι στα χέρια μου μετά απο πολλές ώρες ψαξίματος και ελπίζω να πάνε όλα καλά.
 

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
Να ρωτήσω κάτι ελπίζοντας ότι δεν γίνομαι υπερβολική....?Θα βρίσκομαι Ρώμη 3 με 6 Απριλίου και Βενετία 7 με 9 αντίστοιχα.Κι ενώ το περίμενα πως και πως μπαίνοντας σήμερα να τσεκάρω τον καιρό ....Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ! Σχεδόν όλες τις μέρες βροχή βροχή και πάλι βροχή! Πόσο μπορεί αυτό να μας χαλάσει τα σχέδια??Πφφφφ...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.497
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Να ρωτήσω κάτι ελπίζοντας ότι δεν γίνομαι υπερβολική....?Θα βρίσκομαι Ρώμη 3 με 6 Απριλίου και Βενετία 7 με 9 αντίστοιχα.Κι ενώ το περίμενα πως και πως μπαίνοντας σήμερα να τσεκάρω τον καιρό ....Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ! Σχεδόν όλες τις μέρες βροχή βροχή και πάλι βροχή! Πόσο μπορεί αυτό να μας χαλάσει τα σχέδια??Πφφφφ...
Υπερβολική δε γίνεσαι , όλοι μας θέλουμε τον καλύτερο δυνατό καιρό όταν ταξιδεύουμε.
Από κει και πέρα , άνοιξη είναι, όταν λέμε βροχή σε χώρες όπως η Ιταλία, προφανώς βρέχει λίγο,μετά ξαναβγαίνει ο ήλιος κοκ.
 

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
Ας το ελπίσουμε! Εξαρτάται βέβαια τι θεωρεί κανείς καλό καιρό κι όταν κάποιος προτιμάει το πολικό ψύχος ή την ανυπόφορη ζέστη από τη βροχή άστα να πάνε....
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? ψάχνω να βρω κάποιο σαιτ που να ανφερεται ποια μουσεία συμμετεχουν στην εβδομάδα πολιτισμού της Ρώμης
 

md1032

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Συμμετείχα τότε σε αυτο το θέμα και εγω, απλα τωρα ψάχνω την επίσημη λίστα γιατι πχ το Κολοσαίο δεν είναι πια μέσα, όπως με πληροφορησε μια συνφορουμιτισσα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.378
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom